Erkekleri Kendine Bağlamak, Ayrıntıyı Yakalamakla Olur

Erkekleri Kendine Bağlamak İsteyenler Bu Makaleyi Dikkatlice Okumalı

Değerli hemcinsim, erkekleri kendine bağlamak, her kadının ortak arzusu olsa da bu konuda başarıyı yakalamak sadece ayrıntıyı yakalamakla mümkün oluyor. Bu sözümün en büyük şahidi, çevremizdeki kadınların çoğunun erkekleri kendine bağlama hususundaki başarısızlıklarıdır.

  • Peki, bir kadın niçin ayrıntıyı yakalayamaz ve neden her kadın erkekleri kendine bağlama ve erkekleri etkileme sanatında ustalaşamaz? Çünkü kadınların çoğu, kendi kadınlık potansiyellerinin farkında değiller ve bu nedenle de başarısız olurlar.

Dilersen, kadınların erkekleri kendine bağlamak konusundaki başarısızlıklarının temel nedeni olarak gördüğüm “ayrıntıyı yakalayamamak” ilkesini bir fıkra ile pekiştirelim:

Erkekleri Kendine Bağlama Ayrıntısının Fıkrası

Bir zamanlar Trabzon ile Rize arasında gümrük varmış ve Temel, her gün Trabzon’dan Rize’ye bir bisikletle geçermiş.

  • Tabi, gümrük memuru, Temel’in bisiklet ile bir şey taşıdığından emin olduğu halde bunu bir türlü ispatlayamazmış.

Çünkü, her geçişte Temel’e, ne taşıyorsun, diye sorunca, Temel, kum taşıyorum cevabını verirmiş. Ve gümrük memuru, bisikletin önündeki torbayı incelendiğinde, gerçekten de torbanın içinde kum olduğunu görürmüş.

  • Bu şekilde, tam 15 yıl Temel, kum taşımaya devam etmiş. Gümrük memuru, olayın içindeki bit yeniğini hep düşünmüş; ama hiçbir zaman bir sonuca varamamış.

Nihayet gümrük memuru emekli olmuş ve Temel ile aynı kahvede otururken, Temel’e sormuş: “Temel, Allah aşkına söyle, ne geçiriyordun gümrükten? Bak artık emekli oldum ve sana hiçbir şey yapamam. Ne geçiriyordun?”

  • Temel’in cevabı gümrük memurunu şok eder: “Tabi ki bisiklet geçiriyordum.”

Sevgili hemcinsim, erkekleri kendine bağlamak konusunda birçok kadın bir gümrük memuru gibi düşünür; halbuki olaya biraz daha net bakabilse, gerçeğin yanı başında olduğunu fark edip uzaklara bakmaktan vazgeçecektir.

İlgili Yazı: Erkekler Neden Aldatır

Fıkradaki Ders ve Erkekleri Kendine Bağlamak

Peki, bir kadın, gümrük memurunun düştüğü hataya düşmeden ve gözünün önündeki ince ayrıntıyı kaçırmadan erkekleri kendine bağlama konusunda nasıl başarılı olabilir?

  • İşte asıl soru budur ve üzerinde durulması gereken konu da yine bu konudur.

Bu bağlamda, erkekleri kendine bağlama sanatıyla ilgili yüzlerce madde sayılabilir; ancak en önemli maddeler (muhtemelen çok basit oldukları için) es geçilir çoğunlukla.

  • Mesela, gülümsemek ve dinlemek, oldukça sihirli iki yöntem olduğu halde bu iki ayrıntı üzerinde hiç durulmaz.

Halbuki gülümsemek, başlı başına harika bir etkileme taktiği olduğu gibi bir erkeği dinlemek de erkeğin kalbini cezbetmenin en kestirme yoludur.

  • Tabi, sadece bu iki özellik değil, daha onlarca etkili özellik (ayrıntı) ıskalanır.

Dilersen bu ayrıntıların hepsini öğrenebilir; bu sayede çekim gücünü ve kadınlık cazibeni zirveye taşıyabilirsin. Nasıl mı? Okumaya devam edersen bunu da aşağıda anlatacağım, fakat öncesinde bir madde (ayrıntı) daha vermek istiyorum:

Erkekleri Kendine Bağlamak ve Gizem Konusu

İnsanlık tarihine ve insan türünün psikolojisine baktığımızda, özellikle de erkek psikolojisini incelediğimizde, erkeklerin genellikle gizem dolu kadınları tercih ettiğini açık bir şekilde görebiliriz.

  • Zaten yapılan birçok araştırma da erkeklerin gizem dolu esrarengiz kadınları tercih ettiğini ve onları deşifre etmeye çabaladıkları gerçeğini ortaya koymaktadır.

Hatta birçok araştırma verisi bize çok güzel ve cazibeli olmasına rağmen gizem ve esrar dolu olmayan kadınların tercih edilmediğini, aksine nispeten çirkin olmasına rağmen esrarengiz yapısıyla ön plana çıkan kadınların daha fazla tercih edildiğini garip bir şekilde ortaya koymaktadır.

  • Öyleyse gizem konusuna daha fazla önem vermeli ve bütün sırlarını erkeğine açık etmek yerine, bunu gizli bir koz olarak kullanmaya çalışmalısın ve bunu yaparak da erkeğin seni çözmeye ve anlamaya çalışması hazzını ve keyfini ona yaşatmaya çalışmalısın.

Şimdi müthiş bir tavsiye:

“Erkeklerin Gözdesi” isimli bu yazıyı mutlaka ama mutlaka okumalı ve yazıya gelen birbirinden etkileyici yorumları muhakkak incelemelisin.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top