Erkekleri Etkileyen Sözler, 10 Sihirli Söz Taktiği

Erkekleri Etkileyen Sözler Adına 10 Muhteşem Yöntem

Sevgili hemcinsim, erkekleri etkileyen sözler ve onların hoşuna giden laflar bağlamında yüzlerce madde sayılabilir ve yine yüzlerce sihirli söz aktarılabilir. Nitekim bu sözlerin en etkili ve adeta sihirli olanlarından 10 tanesini birazdan aktaracağım.

Fakat konu, erkekleri etkileyen sözler olunca her kadın, şu hususu mutlaka ama mutlaka bilmek ve uygulamak zorundadır:

Erkekler, cesur kadınlardan hoşlanır ve bu sebeple de kadınların erkekleri etkileyen sözler bağlamında biraz “patavatsız” olması gerekir. Evet, bu noktada utangaçlığı ve çekingenliği bir tarafa bırakıp aklına gelen güzel sözleri doğrudan söyleyebilmeyi başarmalısın.

Şimdi, 10 sihirli sözel taktiğe başlayalım:

Erkekleri Etkileyen Sözler, 1. Yakışıklılık Taktiği

1- Bugün oldukça yakışıklısın.

Dünyanın en yakışıklı erkeği bile, içten içe şu düşüncenin etkisinde kalır: Acaba gerçekten kadınların ilgisini çekecek düzeyde yakışıklı mıyım?

İşte erkeğin aklını her daim meşgul eden bu soru işareti, kadınların en büyük kozlarından biridir; bu noktada kadının görevi, bu güçlü kozu ustalıklı bir şekilde yönetmek olmalıdır.

Yapılması gerek şey, oldukça basit aslında: Dozajı kaçırmamaya çalışarak ve kıvamı tutturmaya çalışarak erkeğe ne kadar yakışıklı ve çekici olduğunu söylemek.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 2. Farklı Hava Taktiği

2- Bugün sende farklı bir hava var.

Erkeklerin en temel insani yönlerinden biri, kadın tarafından takdir edilme eğilimidir. Bu eğilim bütün erkeklerin ortak ihtiyacıdır. Öyleyse erkeğin bu gereksinimine hitap edecek sözler söylemek gerekir. Bu noktada erkeğin farklı bir havası olduğuna gönderme yapmak için şöyle bir söz söylenebilir:

Bugün sende bir farklılık var; öyle ki bugün seni diğer kadınların ve kızların bakışlarından sakınmak ve saklamak için her yolu deneyebilirim. Her kadın, senin bu haline aşık olabilir ve bu şekilde dünyadaki tüm kadınların ilgisini çekebilirsin.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 3. Teşekkür Tekniği

3- Bana yaşattıkların için teşekkür ederim.

Bu söz, en favori sözlerden biri olarak erkekleri etkileyen sözler kategorisine eklenmeli bence; çünkü bu tabir, erkeğin aşk ve sevgiyle ilgili bütün duygu ve hormonlarının harekete geçmesine kapı aralar.

Bir kadının ağzından: “Bana yaşattığın tüm güzel şeyler için sana minnettarım.” sözünü duyan bir erkek, kendisini dünyanın hakimi ve kurtarıcısı olarak görmeye başlar. Tabi bu arada, kendisine bu güzel duyguyu yaşatan kadına olan eğilimi de en az 10 kat artar.

Zaten senin de “erkekleri etkileyen sözler” arayışına girme sebebin, erkeğin ilgisini ve sevgisini kendine odaklamak ve ömür boyunca sana bağlı kalmasını sağlamak değil mi?

Erkekleri Etkileyen Sözler, 4. Minnet Yöntemi

4- İyi ki seni tanımışım.

Bu söz de bir önceki sözün erkek üzerinde yarattığı etkiyi yapacak özelliğe sahiptir; şu farkla ki bu sözde erkeğin duygusal dünyası devrim yapar.

Çünkü burada, erkek kendinde özgüven ve özsaygı gibi hislerin galeyana geldiğini ve coşkun bir nehir gibi aktığını hisseder.

Bu yönüyle erkeğini elde tutmanın ve yıllarca sadece kendisine bağlı kalmasının yollarını araştıran her kadın, erkeğinin ruhunu ve aklını bu sözün gıdası ile beslemelidir.

Bilirsin, insan ihsanın kuludur, derler ve emin ol ki bir kadının erkeğine en büyük ihsanı bu sözdür. Tabi kıvamı tutturma meselesi burada da geçerliliğini koruyor.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 5. Huzur Sözleri

5- Senin yanında huzur buluyorum.

Her insan (haliyle her erkek) başka insanların kendi yanında huzur bulmasını ister ve bunu temin etmek için uğraşır. Çünkü insanlar doğal bir eğilimle kendilerini sevdirmeye çalışırlar.

Şimdi bu bilginin ışığında erkeklere söylenen: “Senin yanında huzur buluyorum.” sözünü değerlendirelim:

Kendisine bir kadın tarafından bu şekilde hitap edilen erkek, ilk olarak kendisini sever ve kendi varlığının çok değerli olduğu izlenimine kapılır. Sonrasında da bu izlenimin oluşmasını sağlayan kadının ne kadar kıymetli olduğunu düşünmeye başlar.

Kısaca bu ve benzeri sözler, bir bumerang etkisi yaratarak hem erkeği hem de kadını yüceltir.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 6. Kibarlık ve Anlayış Yöntemi

6- Sen çok anlayışlı ve kibar bir erkeksin.

Erkeğin kibar ve anlayışlı olması insanlık tarihinin bütün dönemlerinde el üstünde tutulan üstün özellikler olmuştur. Çünkü erkeklerin kibar olması, doğası sert olan birinin kendisini geliştirmesi ve kaba yönlerini törpülemesi anlamına gelir.

Yani bu söz, erkeğin kendi çabası ve girişimi ile kendisini geliştirmenine yönelik bir iltifat olarak algılanır ve bu çeşit bir iltifat da erkeğin yürek ülkesinde muhteşem etkiler yaratır.

Dolayısıyla erkekleri etkileyen sözler arayışındaki her kadın, kibarlık ve anlayışlılık söz silahını kullanmalıdır.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 7. Gizli Yetenek Taktiği

7- Gizli yeteneklerin olduğunu düşünüyorum.

Sen erkek olsan ve bu sözü duysan ne düşünürsün: “Senin o kadar farklı yönünü gördüm ki artık farklı özelliklerin ve gizli yeteneklerin olabileceğine dair kuvvetli bir olasılık içindeyim.”

Ben şahsen bu sözün sahibini hiçbir zaman ve hiçbir şekilde yanımdan ayırmak istemem. Kendisini onore eden birini kim yanından ayırmak ister ki?

Üstelik bu sözün veya benzer sözlerin yalan ya da yanlış olduğunu da hiç kimse iddia edemez; çünkü her erkeğin içinde yatan ve keşfedilmeyi bekleyen en az bir gizli yeteneği vardır. Bunu keşfetmek ise kadına kalmıştır.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 8. Fark Yönü

8- Diğer erkeklerden çok farklısın.

Bu söz, 2. maddedeki farklı hava sözünden farklı; çünkü 2. maddedeki farklı hava ifadesi, birkaç günlük farklılığı ifade ediyordu ve erkeğin önceki günlerden farkını dile getiriyordu.

Fakat buradaki farklılık, erkeğin diğer erkeklerden farkını ortaya koyması yönüyle çok daha geniş ve derin bir anlamsal çerçeveye sahip.

Her erkek, kadının gözünde sıradan ve sürüden sayılan alelade erkek tipinden farklı bir imaj çizmek ve farkını ortaya koymak ister. Bu sebeple de sürekli mücadele eder. Bu çabasının kadın tarafından fark edildiğini görmek, erkeği ciddi anlamda onore eder ve şevke getirir.

Öyleyse, erkekleri etkileyen sözler bağlamında erkeğin farkını ortaya koymak, mutlaka başvurulması gereken bir taktik olmalıdır.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 9. Güven Yolu

9- Bana güven veriyorsun.

Kendimi senin yanında güvende hissediyorum, sözü direkt olarak erkeğin erkeklik duygusuna hitap eder ve onun kendine olan güvenine tavan yaptırır.

Herkes bilir ki erkekler doğal bir eğilimle kadınları koruyup kollamak ve onların rahatını sağlamak gibi bir görev tanımı yaparlar kendilerine. Bu görev tanımı, erkeğin bilinçaltı tarafından yapılır ve hiçbir güç, erkeğin adeta genlerine nüfuz eden bu özelliği söküp atamaz.

Öyleyse erkeğini kendine sonsuz aşkla bağlamak isteyen bir kadına düşen görev de, erkeğin bu özelliğini beslemeye ve doyurmaya çalışmak olmalıdır. Bu anlamda, bana güven veriyorsun, sihirli sözünü ara ara kullanmak şart.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 10. Işıltılı Yöntem

10- İnsanları gözlerindeki ışıltı ile büyülüyorsun.

Bazı erkekler alfa erkek olmaları yönüyle (bu arada her erkek alfa erkek olmak ister) gözlerinde derin ve kuvvetli bir ışıltı taşırlar.

Eğer senin de gönül verdiğin erkeğin gözünde böyle bir ışıltı varsa, yukarıdaki sihirli sözü ona hitaben söyleyebilir ve rahatlıkla kullanabilirsin.

Yok, eğer bu ışıltıyı göremiyorsan bu sözü yine de kullanmanı öneririm; çünkü bu ifade erkeğin alfa erkek olma dürtüsüne güç verecektir. Tabi bu dürtüye güç veren etken, senin sözün olduğu için erkek kalbinde sana karşı bir iştiyak ve arzu hissedecektir.

Erkekleri Etkileyen Sözler, 11. Taktiksel Yöntem

11- Her ne kadar “erkekleri etkileyen sözler” bağlamında 10 sihirli yöntem aktarma sözü vermiş olsam da bu harika yolu aktarmadan geçmeyi göze alamadım.

Çünkü bu taktik, bence aktardığım tüm sözlerden daha etkili. Bu çok etkili taktiklerin hepsi bir kitapta toplanmış durumda.

Bu kitaba buradan ulaşabilirsin:

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top