Erkekleri Etkilemeyi Düşünüyorsanız Bu Bilgilere İhtiyacınız Olacak!

Bırakın kendisini anlatsın

Anlatan kişi her zaman içini döktüğü kişiye bağlanır. İnsanlığın başlangıcından beri bu bilinmektedir. Rahibe gidip içini döken kişi mi güçlüdür yoksa rahibin kendisi mi? Elbette rahibin kendisi güçlüdür, anlatan şahıs ise zayıflığını peşinen kabullenmiştir. Siz de erkeğe hiçbir şey anlatmayın bırakın o anlatsın. Ne iş yerinizden bahsedin ne okulunuzdan ne de ailenizden. Fazla dayanamayacak ve anlatmaya başlayacaktır. O önce anlatmaya başlarsa siz peşinen kazanmış olursunuz. Bırakın o anlatsın anlattıkça siz gözünde büyüyeceksiniz. Dinleyen olun, hükmeden de siz olursunuz. İşte erkekleri etkilemenin en basit metotlarından biri…

Erkekle aranıza duvarlar örün ancak bu duvarlar aşılabilir olsun

Kaçan kovalanır, tarzındaki klasik bir metot olarak algılamayın bu cümleyi. Bu cümlenin anlamı şudur: Erkek, sizi yakınında hissetsin ama içinde uzaklık hissi de uyansın. Size hem iletişime geçilebilir kadar yakın olun hem de iletişime geçilmesi heyecan yaratan olun. “Zamanım yok, ama başka zaman olabilir.” deyin. Dikkat edin “olur” deyin demiyorum. “ Olabilir” deyin. Çünkü “olabilirlilik” erkeği “olma” durumundan daha çok çeker. Felsefi bir yorum olduğunun farkındayım. Ama erkeklerin büyük bir kısmı zaten kendisini alim, bilgin ve filozof zanneder. İşin aslı ise şudur: Onlar sizin onlara bahşettiğiniz mesafe kadar vardırlar. Bunu bilerek davranın. Erkekleri etkilemek için duracağız yeri iyi belirleyin. Unutmayın ne uzak ne yakın… Sadece ulaşılabilir olun ancak bir el uzatımı mesafesinde olmayın.

“Gizli Tarikat” tekniğini kullanın

Daha çocukluklarından itibaren erkekler, kadınların kendi aralarındaki konuşmaları merak ederler, kadınların diyaloglarına ilgi duyarlar. Onlara sık sık “kızlarla” ifadesi ile başlayan cümleler sarf edin. Ancak sakın kızların isimlerini, toplanma yerini ve yapacaklarınızı anlatmayın. Detay sorarlarsa da cevap vermeyin. Hatta fazla merak iyi değildir, gibisinden kaçamak cevaplar verin. Bu metodun psikolojik çok farklı boyutları vardır ve emin olun oldukça da etkilidir.

İlginizi Çekebilir: Erkekler Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Erkek ile rakibini (kozmetik ürünlerini) karşı karşıya getirin 

Rujlar, erkeklerin rakipleridir. Siz kozmetik ürünlerine ilgili oldukça erkek bilinçaltında başka erkekler imgesini yaratacaktır. Çünkü o asla sizin kendiniz için süslendiğinizi anlamayacaktır. Erkeğin gözünde bir kadın hep başkası için süslenmektedir. Halbuki kadınlar estetik bir varlık olduğu için ve hayatı güzel gördüğü için süslenmektedir. Bırakın anlamasın ve hep kıskansın. Sık sık yeni kozmetik ürünleri deneyin, mağazalara girip çıkın. Süslenmek kavramını erkekle yüz yüze getirin. Sizin süsünüzden o kadar korkacaktır ki sonunda kurtulmak için size sığınacaktır. İşte erkekleri etkilemek bu kadar kolay…

Mahremiyet alanları yaratın

Çantanız, telefon görüşmeleriniz, maddi durumunuz ve fikirlerini mahremiyet alanınız olsun. Erkek sizin özel alanlarınızın olduğunu hissetsin. Size dair sırlar onun sizden etkilenmesini sağlayacaktır. Bu arada telefonunuzun ekran şifresinin olması, senin tanımadığın bir arkadaş ifadeleri, uzaktan bir akrabam meselesi ve bir dakika izin ver sözleri de erkeği sizden uzaklaştırmayacak aksine daha da size yaklaştıracaktır.

Giyiminize özen gösterin ve iki şeye dikkat edin

Unutmayın ki erkek sizi gösterge olarak görmektedir. Sakın yanlış anlamayın ama erkek size bir sosyal statü basamağı olarak bakmaktadır. Siz ne kadar güzel ve bakımlı olursanız erkek de sizinle o kadar gurur duyacak ve size o kadar bağlanacaktır. Unutmayın ki arabasından saatlerce bahseden bir adam, yanındaki bayanın güzelliğini mi ciddiye almayacak? O aksine sizin güzelliğinizle sizden daha çok ilgilenmektedir. O yüzden nasıl giyineceğinizi bilmelisiniz. Erkeğin zihninde ev elbisesi ve dışarı elbisesi ayrımı çok nettir. Dışarıda giyilen elbiseler ortalama bir standarta bağlı olduğu için erkekler evde giyilen elbiselere çok dikkat ederler. Erkek sizi eşofmanlar içinde görsün ama o eşofmanlar siz o kadar yakışmalı ki erkek kendi evinde de devamlı sizi düşünmeli. Aksi takdirde kötü eşofmanlarınız prestijinizin sonu olabilir. Peki eşofmanların dışında vazgeçilemez ikinci şey nedir? Tabi ki ayakkabılarınızın tarzı… Bir erkeğin ayakkabılarınıza ne kadar dikkat ettiğini merak ediyorsanız. Basit bir cevap vereyim: Emin olun ki banka hesaplarının iki misli ayakkabılarınıza bakarlar.

Kısa komutlar verin 

Erkeğin hiç beklemediği bir anda erkeğe küçük komutlar verin. Şunu alır mısın, içeride şunu unuttum lütfen alıver gibi… Erkek bu komutların sizden geldiğine önce şaşıracak sonra ise buna alışacaktır, ama unutmayın ki alışma sürece bağlanma sürecidir aynı zamanda.

Son sözBu sıralanan maddeler dışında ise en etkili silahınız özgüveniniz olacaktır. Çünkü özgüveniniz sizin ışığınızdır. Devamlı aydınlıklar içinde olun ki erkeğin gözü de devamlı kamaşsın.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top