Erkekleri Aşık Etmenin Yollarını Açıklıyoruz, Gerisi Size Kalmış!

Çılgın bir kadın imajı çizin

Bir erkeğin ilgisini en fazla çeken kadın tipi çılgınlık yapabilecek kadar cesur kadınlardır. Erkekler bu tarz kadınlarla her türlü fantezinin yaşanabileceğine inanmaktadır.

Erkek kadının “çılgın bir kişi” olduğunu fark ettiğinde hemen “deli divane” olur. Hepimiz delilik ile aşkın ne kadar yakın kavramlar olduğunu çok iyi biliyoruz. Erkeği bu delilik aşamasına getirmek ise kadının elindedir. Kadın erkeğe hesaplı kitaplı olmadığını, uygun yerde ve uygun zamanda her türlü çılgınlığı yapabileceğini ima ederse erkek işi ona bırakmaz ve hemen çılgınlık peşinde koşmaya başlar.

Erkekleri aşık etmenin en iyi yolu gizemli kadın olmaktır

Erkekler gizemli kadınları keşfetmeyi ve onları çözmeyi çok sever. Eğer bir kadın tüm benliği ile kendisini ortaya koymuşsa artık erkeğin ilgisini çekmez. Aslında aynı şey kadınlar için de geçerlidir. Tüm hayatı hakkında bilgi sahibi olduğumuz hangi erkek dikkatimizi çeker ki?

İşte siz de gizeminizle erkeği peşinizden sürüklemek istiyorsanız yapmanız gereken birkaç küçük numara var: Her sorulan soruya cevap verme, bazı konuları bilinçli biçimde geçiştir, bazen şahsi işlerinin olduğunu söyle, onun dışında da bir sosyal çevrenin olduğunu vurgula. Hepsi bu kadar.

İşveli bakışlara dayanamıyorlar

Şuh bir eda ile bakmayı bilirseniz erkeği hemen etkilersiniz. Erkekler bir kadınla göz teması kurduklarında çok fazla heyecanlanırlar. Çünkü küçük yaşta bir tek anneleri onların gözlerinin içine bakmıştır. O güzel dönemden sonra da kimse onların gözlerinin içine dikkatlice bakmamıştır. Bu yüzden erkekler göz göze geldikleri kadınlara çok fazla değer verir.

Kadın art niyetli ve kurnaz bir kişiliğe sahip olsa da erkek asla bunu fark etmez. Çünkü göz teması kuran bir kişinin samimiyetine erkekler genellikle koşulsuz inanmaktadır.

Erkeği aşık etmek istiyorsan özgür bırak!

Birkaç defa çok sevdim. O kadar sevdim ki aşık olduğum erkek yalnız benim olsun istedim. Ee tabi kaybettim sonuçta. Ben her kaybettiğim erkekten sonra “Değerimi bilemedi, büyük aşkımın sorumluluğunu kaldıramadı…” gibi gerekçeler buldum. Ama hiçbiri değilmiş.

Zamanla tecrübelerimden ve okuduklarımdan anladım ki onları ne kadar özgür bırakırsan sana o kadar bağlanıyorlar. Onları sıkarsan kaçıyorlar. Erkek özgürlüğü ile sizin aranızda bir seçim yapmak zorunda kaldığında kesinlikle özgürlüğünü tercih ediyor.

Erkekleri aşık etmek istiyorsanız bırakın konuşsunlar, konuştukça size bağlanırlar

Erkekler kime içlerini dökebiliyorlarsa ona bağlanırlar. Bu nedenle erkeği dinlemeyi bilmek gerekiyor. Erkekler için kendilerini dinlemeyi bilen kadınlar “gerçek kadınlar”dır. Onlar evlenilmeye layık ve bir ömür boyu hayatın paylaşılabileceği kişilerdir.

Erkeği dinlerken kadınların sık sık yaptıkları bir hata vardır. O da konuşmanın bir yerinde kadının iktidarı eline alması ve dinleyen kişi pozisyonundan çıkıp konuşan kişi haline gelmeleridir.

Erkek içini dökmek için kadına gider ve derdini anlatmaya başlar. Kadın ustaca sözü alır ve konuşmaya başlar, bir daha da susmaz. Siz siz olun böylesi bir hata yapmayın. Sadece sabırlı olun ve dinleyin. Erkek konuşacak, konuşacak ve sonunda size teslim olacaktır.

Ne sen ne ben, çözüm ikimiz…

Kadınlar aşk mevzusunu hemen rekabete çevirirler. Bazı kadınlar herhangi bir aşk ilişkisine başlarken tamamen erkeğe itaat etmeye başlar. Bazı kadınlar ise erkeğe hükmetmeye ve ona dediğini yaptırmaya çalışır. Bu iki aşırı uç da erkeklerin aşık olmasını engeller.

Erkekler aşk yaşamında iki bağımsız birey isterler. Yani kadının tüm yaşamına müdahale etmemesini isteyen erkek aynı zamanda kadının tüm hayatından da sorumlu olmak istemez.

Eğer bir kadın ciddi bir aşk yaşamak istiyorsa Aşık Veysel’in dediği gibi “Senlik benlik kavgasına” son vermelidir.

Erkekleri aşık etmenin en klasik fakat en güvenilir yolu: “Gözünü, burnunu ve karnını doyur!”

Erkekleri aşık etme yolunda bilinen metotlar her zaman işe yaramaktadır. Sakın bu metotları “sıradan, klasik, bilinen” gibi ifadelerle değersizleştirmeyin. Çünkü bu taktikler binlerce yıllık tecrübenin ürünüdürler.

Şimdi gelelim “gözünü, burnunu ve karnını doyurma” meselesine:

Erkeğin gözünü doyurun. Yani her zaman şık ve bakımlı olun. Sizin güzel ve bakımlı olmanız erkeğin kıskançlık duygularını tetiklese de aslında sizin hoş görünmenizden kendisi de gizli bir haz alacaktır.

Erkeklerin koku alma duyuları sizin tahmin ettiğinizden çok daha güçlüdür. Bu nedenle güzel kokmak, makyaj ve saç modelinden daha önemlidir. Kullandığımız parfümün erkeğin zihnine kazınacağını ve uzun süre unutulmayacağını bilmelisiniz.

Erkeklerin karnını doyurmaktan kastımız ise ona güzel yemekler yedirmek değil, rahat bir şekilde yemek yemesini sağlamaktır. Erkeğe istediğiniz kadar güzel yemekler yapın. Eğer yemek yerken rahat etmiyorsa bunun hiçbir anlamı olmayacaktır.

Erkeğin yemek anlayışına saygı duyun. Ona yediği şeyler konusunda müdahale etmeyin. Neyi nasıl yemek istiyorsa öyle yesin. Bu durumda gerçekten de “kalbine giden yol midesinden geçmiş” olacaktır.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.

Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

İlginizi Çekebilir: Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

 

Erkekleri Aşık Etmenin Yollarını Açıklıyoruz, Gerisi Size Kalmış!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön