Erkekler Nelerden Hoşlanır 5 Tavsiye 5 Uyarı

Erkekler nelerden hoşlanır sorusuna uzmanların verdiği 5 yanıt

Erkekler sevdikleri kadınla uyumlu bir yaşam sürdürmek ister

Erkeklerin aşk yaşamında en fazla hoşlandıkları şey sevgilileri ile uyumlu bir yaşam sürdürmektir. Eğer sevdikleri kadınla kolayca anlaşabiliyorlarsa ilişki onları çok mutlu eder. 

Ancak bir kadına deli gibi aşık olsalar dahi bir süre sonra çeşitli anlaşmazlıklar yaşarlarsa soğumaya başlarlar. Erkeklerin aşk yaşamında en fazla hoşlandıkları şey uyumlu olabilmek ve sorunlara uzlaşmacı bir tavırla çözüm bulmaktır.

Erkekler için cinsellik kadınların tahmin ettiğinden de önemlidir

Erkekler cinsel yaşama sadece zevk paylaşımı gözüyle bakmaz. Erkekler için cinsel yaşamdaki mutluluk özgüven anlamına gelir. Yatakta mutlu olan erkek hayatın diğer alanlarında da kendisine güvenir ve her şeye pozitif bakar. Erkeğin yatakta mutsuz olması ise tüm yaşamını olumsuz etkiler.

İyi bir dinleyici olursanız…

Erkekler kendilerini candan dinleyen samimi dostlardan mahrumdur. Onların en fazla ihtiyaç duydukları şey kendilerini samimi bir şekilde dinleyecek dostlardır. Eğer erkeği sabırla dinlemeyi bilirseniz onun kalbine de sahip olursunuz. Erkek, kendisini samimi biçimde dinleyen kadına güçlü duygularla bağlanır ve onunla kalıcı birliktelik kurmak ister.

Erkekler görselliğe önem verir

Erkekler çok fazla belli etmeseler de kadının güzelliği karşısında büyük haz alırlar. Hatta erkekler birlikte oldukları kadının bakımlı ve şık olmasını isterler. Çünkü kadının güzel görünmesinden gurur duyarlar. Sosyal ortamda sevgililerinin diğer kadınlardan daha güzel ve bakımlı olmaları onları mutlu eder.

Kadının sosyal ortamda nasıl davranacağını bilmesi ve kendisini kısa sürede kabul ettirmesi de erkekler için büyük bir övünç kaynağıdır.

Erkekler stresten uzak bir yaşam ister

Erkeklerin en önemli özelliği çok fazla strese girmeden sorunları çözmeye çalışmalarıdır. Bu rahatlık günlük yaşamda onlara çok şey kazandırır.

Ancak erkeğin yanında bulunan kişi stresli ise bu durum erkeği de olumsuz etkiler. Özellikle kadının stresli olması erkeğin de paniklemesine neden olur. Erkekler birlikte oldukları kadının güçlü bir karaktere sahip olmasını ve stresten uzak hiç yaşam tercih etmesini ister.

Erkekler nelerden hoşlanmaz sorusuna verilen 5 ilginç yanıt

Erkek sevdiği kadın ile sosyal çevresi arasında bir seçim yapmak istemez

Bir erkek aşık olduktan sonra sevdiği kadın ile sosyal çevresi arasında bir seçim yapmak zorunda bırakılırsa büyük sıkıntı yaşar. Çünkü erkek sevdiği kadını hayatına dahil etmek ister ancak eski dostlarını ve ailesini de ihmal etmek istemez.

Erkekler küçük yaşlarda tanıdıkları insanlara ve aile bireylerine büyük önem verir. Erkeğin dünyasına girmek isteyen bir kadın bu özel alana müdahale etmekten uzak durmalıdır.

Erkek kelimenin tam anlamıyla “cimri”dir

Erkekler gereksiz harcamalar yapmadıklarını ve tutumlu davrandıklarını söyler. Aslında işin doğrusu erkekler kelimenin tam anlamıyla “cimri”dir. Cimriliklerini çeşitli bahanelerin arkasına gizlemeye çalışsalar da bu özellikleri apaçık ortaya çıkar.

Erkekler maddi konularda kendilerine yardımcı olan kadınlardan hoşlanır. Eğer kadın çiftin maddi gücünün çok üstünde harcamalar yaparsa bu durum erkeğin canını sıkar.

Uzmanlar bu konuda kadınlara bir defada yüklü miktarda alışveriş yapmamalarını, bunun yerine daha az bütçeli ve sık alışverişe çıkmalarını tavsiye etmektedir. Yani kadın aslında yine almak istediklerini alacak fakat bunu bir defada yapmak yerine birkaç seansa bölecektir.

Erkek kendisine uygun olmayan hobiler yapmak istemez

Kadınların ve erkeklerin zevk anlayışları birbirinden farklıdır. Erkekler daha çok adrenalin dozu yüksek aktivitelere ilgi duyarken kadınlar keşfetmeye yönelik hobiler yapar. Erkeklerin takım oyunlarına merakı varken kadınlar bireysel yetenekleri öne çıkaran etkinliklerde başarılı olur.

Eğer bir erkeğe kendisine uygun olmayan bir hobi yaptırılırsa bu durumu adeta işkence gibi algılar. Kadına çok zevkli gelen bir etkinlik erkek için sıkıcı olabilir. Bu gerçeğin farkında olmak ve boş zamanlarını değerlendirme konusunda erkeği özgür bırakmak en doğru seçim olacaktır.

Erkek günlük yaşamdaki alışkanlıklarına müdahale edilmesinden hoşlanmaz

Erkekler daha küçük yaşlardan itibaren çeşitli alışkanlıklar edinirler. Bu alışkanlıklar kadınlara anlamsız ve basit görünse de erkek aslında böyle bir yaşam sürdüğünde daha rahat etmektedir.

Erkeklerin alışkanlıkları onların yaşamdan zevk almalarında son derece etkilidir. Bu nedenle kadına zarar vermeyen ve olumsuz sonuçları çıkmayan alışkanlıklara saygı duymak gerekir.

Erkekler özel hayatın gizliliğine önem verir

Kadınlar kendi arkadaşları ve aile fertleri ile özel hayatın bazı detaylarını konuşabilir. Ancak erkekler özel hayatın gizliliği konusunda çok katı prensiplere sahiptir. 

Erkek sevdiği kadın ile yaşadığı hiçbir şeyin başka insanlar tarafından bilinmesinden hoşlanmaz. 

Erkeğin özel hayatın gizliliği konusunda hassas olduğunu bilerek hareket etmek onun güvenini kazanmak açısından büyük önem taşır.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

İlginizi Çekebilir: Mutlu Olmak İstiyorum Diyenler İçin 3 Harika Metot

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top