Erkekler Nasıl Tahrik Olur 7 Harika Tüyo  

Bazen erkeğe tahmin edemeyeceği kadar yakın olun!

Erkekleri tahrik eden en önemli şey kadının bizzat kendi varlığıdır. Çünkü yaratılış gereği erkekler kadının varlığından büyük bir haz alır ve en küçük yakınlaşmada dahi tahrik olur.

Ancak siz erkeğin aklını başından almak istiyorsanız onun bu doğal eğilimini ustaca kullanmalısınız.

Erkeklerin kafasında kadınlar ile erkekler arasında her zaman “belli duvarlar” vardır. Yani erkekler için ilişkiler her zaman belli mesafeler üzerinden değerlendirilir.

Erkeğin aklını başından almak isteyen bir kadın erkeğin kafasındaki bu duvarları yıkmalı ve bazen erkeğin tahmin bile edemeyeceği kadar yakınlık kurmalıdır. Erkek, bu yakınlık karşısında sarsılacak ve adeta kadına teslim olacaktır.

Ancak tam da bu noktada kadın, daha fazla ileri gitmeyecek ve ustaca geri çekilecektir. Kadının erkeğe bu şekilde yaklaşıp daha sonra ondan uzaklaşması erkeğin duygu dünyasında dalgalanma yaşanmasına neden olacak ve onun güçlü biçimde tahrik olmasını sağlayacaktır.

Erkeğin bedenini yakından tanıyın

Yatakta erkeği çıldırtmak isteyen bir kadın erkeğin bedenini yakından tanımalıdır. Özellikle erkeğin zevk noktaları hakkında kesinlikle bilgi sahibi olmalıdır. Çünkü kadın bedeninde çok sayıda zevk noktası vardır ve bunlar genellikle erkekler tarafından bilinir. Ancak erkeklerde zevk noktası denilen uyarıcı bölgeler sınırlıdır. Üstelik bu noktalar kadınların büyük bir kısmı tarafından da bilinmez.

Erkeği yatakta azgın bir canavara dönüştürmek istiyorsanız dokunmanız gereken yerleri bilmelisiniz. Eğer siz erkek bedenini yakından tanıyarak istenilen tarzda yönelmeyi başarırsınız erkek için en cazip sevgili olarak öne çıkarsınız.

Güzel kokular

Erkekleri tahrik etme konusunda görselliğin önemli olduğunu bilmeyen kadın yoktur. Erkeklerin gözleri ile seviştiğini ve güzel kadınlara karşı daha hızlı motive olduklarını ifade etmek gerekir. Ancak bundan çok daha önemli bir husus vardır ki o da güzel kokular sürünmektir.

Erkeklerin koku alma duyuları cinsel arzuları ile yakından ilişkilidir. Hatta son zamanlarda yapılan bazı araştırmalarda erkeklerin “koku alma duyusu” ile “cinsel arzularını harekete geçiren mekanizmaların” beynin aynı bölgesinde yer aldığı ortaya çıkmıştır.

Tercih edeceğiniz güzel bir kokunun kuaförde geçireceğiniz uzun saatlerden çok daha etkili olabileceğini hesaba katarak bu konuda titiz davranmanız faydanıza olacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Yazışmak erkekler için tahrik edicidir

Uzmanların text metodu adını verdikleri bu yöntemde kadın, erkeği tahrik etmek için onunla yazışır.

Text yöntemi iki biçimde uygulanabilir:

  1. Birinci yöntem sosyal medya üzerinden yazışmaktır. Erkekler yazışırken yüz yüze iletişimde olduğundan daha hızlı biçimde tahrik olurlar.
  2. Bu yöntemin ikinci uygulanma alanı ise sevişme öncesinde kadının bedeni üzerine çeşitli yazılar yazmasıdır. Kadın, erkeği yönlendirecek kısa komutları bedeninin üzerine yazarsa erkek kendisine yapılan bu sürprizi kesinlikle karşılıksız bırakmayacaktır.

Kayan bakış metodu

En eski tahrik etme yöntemlerinden biridir. Bu yöntemde kadın önce gözlerini erkeğin gözlerine dikerek dikkatli bir bakış fırlatır. Ardından bakışlarını gözlerden kaydırarak erkeğin bedeni üzerinde gezdirir. Daha sonra yeniden bakışlar erkeğin gözlerine yönelir.

Kadının kayan bakışlarla erkeğin bedenini taraması cinselliğe açık davet anlamı taşır. Bu daveti reddedecek erkek kesinlikle yoktur. Çünkü cinsellik söz konusu olduğunda erkekler “uzak durmaya” değil “suç ortaklığı yapmaya” daha yatkın kişilerdir.

Ben her an her şeyi yapabilecek biriyim…

Erkeklerin kadınlarda en fazla hoşlandıkları şey “çılgınlık”tır. Çünkü erkekler, çılgın kadınların geniş bir fantezi dünyasına sahip olduğuna inanırlar. Bu konuda pek de haksız sayılmazlar.

Erkeğe “hayatı yaşamaktan korkmadığınızı, cesur bir insan olduğunuzu ve bir şey yapmak istediğinizde hiçbir şeyin size engel olamayacağını…” ifade edin. Siz çılgınlığınızı sadece birkaç sözle dışavurduğunuzda erkek duyduklarını kafasında süsleyerek geniş bir fantezi dünyası kuracaktır. 

Uygun ortam… geniş vakit…

Erkeği tahrik etmek aslında oldukça kolaydır. Ancak tahrik olan erkeği harekete geçirmek zordur. Çünkü erkek arzularını kendisine itiraf etse de adım atmak için gerekli cesarete sahip değildir.

Kadın erkeğin harekete geçmesini sağlamak için onu daha fazla motive etmeye çalışmamalıdır. Çünkü zaten erkek yeterince tahrik olmuştur ve bir an önce arzularını tatmin etmek istemektedir. Ancak şartlar çoğu zaman buna uygun değildir.

Tahrik ettiğiniz erkeğin harekete geçmesini istiyorsanız uygun bir ortam düzenlemeli ve yaşanacak birliktelik için geniş bir zaman ayırmalısınız. Ayrıca rahat davranmaya özen göstererek erkeği de rahatlatmalısınız. 

Bu aşamadan sonra üzerindeki baskıdan kurtulan erkek hem kendisini hem de sizi zevkin doruklarına çıkarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top