Erkekler Nasıl Kadınlardan Hoşlanır 3 Yol Gösterici Cevap

Erkekler çılgın kadınlardan hoşlanır

Erkeklerin en fazla hoşlandıkları kadınlar her an çılgınlık yapabilecek cesur kadınlardır. Çünkü bu kadınların kendileriyle çok farklı tecrübeler yaşayacaklarına inanırlar. Aslında bu görüşlerinde haksız da sayılmazlar. Ölümsüz aşklar yaşamak ve aynı mutluluğu erkeğe de yaşatmak isteyen bir kadın cesur ve çılgın olmalıdır.

Erkeklerin aşk yaşamında en fazla zorlandıkları şey kafalarındaki fantezi dünyasını kadına kabul ettirememektir. Elbette bu durum erkeğin aşk yaşamını kadının tavırlarına göre belirlemesine neden olmaktadır. Yani kadın aşk konusunda erkeğe hangi yolu gösteriyorsa erkek o yoldan ilerlemek zorundadır.

Ancak bazen kadınlar erkeğin düş dünyasının sınırlarını aşacak çılgınlıklarla erkeği şaşırtabilirler. Erkek karşılaştığı kadının “gözü kara davranışları” karşısında bir müddet şaşkınlık yaşayacak ancak daha sonra kendisini kadının baştan çıkarıcılığına bırakacaktır.

Kadının çılgın oluşu erkekleri bazı durumlarda tedirgin de edebilir. Çünkü aşk yaşamında fazla cesur olan kadınlar erkeklerin kafalarında pek çok soru işaretinin de uyanmasına neden olur. Erkek birdenbire “öldüren bir cazibe” ile karşı karşıya kaldığı için ürkebilir ya da “büyük sorumluluklara sürüklendiğini” düşünebilir. Bu durumda yapılacak şey erkeğe “çılgınlığın yerinde ve zamanında yapılacağını” göstermektir. Yani erkek çılgın bir kadınla birlikte olduğunu anlamalı fakat bu çılgın kadının kendilerini zor duruma sokmayacak kadar tedbirli olduğundan da emin olmalıdır.

Erkekler kendilerini dinlemeyi bilen kadınlardan hoşlanır

Erkeklerin aşk yaşamında her şeyden önce cinsel mutluluk aradıkları ve bunun dışındaki her şeyin önemsiz olduğu sıkça öne sürülmektedir. Erkeklerin cinsel yaşama kadınlardan çok fazla önem verdikleri ve kendilerini “cinsel güç” kavramı üzerinden tanımladıkları doğrudur. Erkeğin yataktaki mutluluğunun veya mutsuzluğunun onların yaşamlarının tümünde etkili olduğunu da inkar etmek mümkün değildir. Ancak bir erkeğin aşk yaşamında aradığı en önemli şeyin cinsellik olduğunu ifade etmek erkeğe haksızlık olur.

Erkeklerin aşk yaşamında aradıkları en önemli şey hiç kuşkusuz ki yalnızlıktan kurtulma anlayışıdır. Yani erkek kadınla birlikte olurken yalnızlığını paylaşacak bir dost aramaktadır.

Erkekler gün içinde geniş bir sosyal çevrede onlarca farklı kişi ile diyalog kurar. Onların telefon rehberinde yüzlerce kişinin adı olabilir. Haftanın birkaç günü samimi dostları ile bir araya gelip güzel etkinlikler düzenleyebilir. Ancak bu faaliyetler, erkeğin yalnız olduğu gerçeğini değiştirmez. Erkek kelimenin tam manası ile yalnız bir bireydir. Üstelik bu yalnızlık “kalabalıklar içinde bir yalnızlık”tır ve onu müthiş derecede sıkmaktadır.

Erkeği dinlemeyi bilen kadınlar onların yalnızlığını büyük ölçüde hafifletir. Çünkü erkeğin çevresinde onlarca kişi olmasın rağmen onu candan dinleyecek dostları yoktur. Erkek konuştukça ruhsal olarak rahatlayacak ve kendi yalnızlığını unutacaktır.

Erkekler kendilerini sabırla dinleyen ve söylediklerini yargılamadan sohbet eden kadınlara bütün benlikleri ile bağlanırlar. Kalıcı birliktelikler genellikle bu kadınlarla kurulur ve evlilik kararı alınmasında kadının iyi bir dinleyici olmasının büyük rolü vardır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Hem kendisine bakıyor hem de bana…

Erkekler kesinlikle bakımlı kadınlardan hoşlanır. Kadının güzelliği ve şıklığı onları derinden etkiler. Kadınların kendilerine bakmaları ve zarafetlerini öne çıkarmaları hoşlarına gider. Bazen olumsuz sözler sarf etseler de aslında kadının süslenmesinden büyük zevk alırlar. Bakımlı kadınlarla birlikte olmak onlar için hem haz kaynağıdır hem de toplumda öne çıkmalarını sağlayan bir statüdür. Çünkü erkeklerin büyük bir kısmı güzel bir kadınla birlikte olmayı “başarı” kabul eder ve diğer erkeklerden üstün olmanın belirtisi sayar.

Erkekler kadının hayatını düzene sokmasını deyim yerindeyse “kendisini adam etmesini” de ister. Erkek yapısı gereği dağınık bir karaktere sahiptir. Sadece eşyalarını sağa sola atmakla yetinmez. Parasını, zamanını, emeğini ve duygularını sorumsuzca harcayan erkek, bir kadının çıkıp kendi hayatını düzene sokmasını ister.

Sevdiği kadından bahseden birçok erkek “Beni toparladı, hayatımı düzene soktu.” diyerek ona karşı minnettarlığını ifade eder.

Yani erkek hem kendisine bakan hem de erkeğin yaşamını düzen sokan kadınlardan hoşlanır. Kadın bunu yaparken özgüven sahibi olmalı ve güçlü bir kadın kimliği çizerek erkeği peşinden sürüklemelidir.

Erkekle güzel bir aşk yaşamak istiyorsanız kulaktan dolma bilgilerle yetinmemelisiniz

Kadınların en büyük hatası aşk yaşamı konusunda kendilerini yeterince yetiştirmemeleridir. Bu konuda kulaktan dolma bilgilerle veya kendi tecrübeleri ile yetinen kadınlar çoğu zaman hayal kırıklıkları yaşamaktadır.

Halbuki aşk yaşamı detaylı bilgi gerektiren çok önemli bir duygusal paylaşımdır. “Mutluluğun zirvesi” olarak tabir edilen aşk yaşamında kadının yeterli bilgiye sahip olmaması ise trajik bir durumdur. Bu nedenle kadınlar erkekleri yakından tanımaya gayret etmeli ve aşk konusunda uzman görüşlerinden faydalanmalıdır.

İşte tam da bu noktada kadın okurlarımıza harika bir eser tavsiye ederek yazımızı noktalamanın faydalı olacağı kanaatindeyiz.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top