Erkekler Nasıl Azar Bu Detayları Herkes Gözden Kaçırıyor

Erkekler Nasıl Azar, Gözden Kaçan Çok Güzel Ayrıntılar, Hiçbir Ayrıntıyı Iskalama

Kadınların erkeklere dair merak ettiği pek çok soru bulunmaktadır. Bu sorulardan birisi de erkekler nasıl azar, sorusu olarak karşımıza çıkar. Esasında erkekler nasıl azar sorusunun tek bir yanıtı bulunmamaktadır. Zira erkeklerin tahrik olması kişisel özelliklerden, sosyal konumlardan ya da kariyer durumlarından etkilenmektedir.

 • Ancak şık giyimli bakımlı bir kadının etkileyemeyeceği erkek yok gibidir. Bu doğrultuda kadınların erkeğini azdırmanın yollarını bilmesi oldukça önemli olmaktadır. Çünkü erkeğini nasıl azdıracağını bilen bir kadın, bütün her durumdan önce tehlikeli bir kadın olarak tanımlanmaktadır. Zira böyle bir yeteneğe sahip olan kadın, bu durum sayesinde istediği zaman erkeğini harekete geçirebilecek ve çoğu zaman da her istediğini erkeğine yaptırabilecek kadındır.

Erkekler genellikle hayatı monoton yaşamaya programlıdırlar. Yani hayatı tedbirli yaşayan ve renksiz bir dünyaları bulunan erkeklerin, bu durumdan çıkartılması önemlidir. Bu noktada erkeğin monoton programını aşarak zevkin doruklarına yolculuk etmesi, tamamıyla kadınların başarabileceği bir gerçekliktir.

 • Erkeğini baştan çıkartma noktasında başarılı olan bir kadın, erkekler nasıl azar sorusunun yanıtını bilen bir kadındır. Erkeklerin tahrik edilmesi ve baştan çıkartılması, kadınların bu konuya dair hünerleriyle doğrudan ilgilidir. Bütün bu bilgiler ışığında erkekleri azdırmak için öncelikle kadınların bakımlı ve şuh bir görümüme sahip olmalarının şart olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Bir Dokunuşla Erkekler Nasıl Azar?

Bakışlar bir erkeği etkilemenin en etkili yollarından birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada kışkırtıcı ve baştan çıkartıcı bir bakışa sahip olmak önemli olmaktadır. Tahrik edici bakışların diğer bakışlardan temelde bazı farkları vardır.

 • Esasında tahrik edici bakışlar nasıl baktığından ziyade nereye baktığınla ilgili bir durumdur. Burada gözler dışında nereye bakılacağının bilinmesi gereklidir. Erkekle göz temasının sağlandığı anda bir iki saniye kadar beklemek ve ardından bakışların dudaklara kaydırılması, etkili bir bakışın önemli özellikleridir. Bu doğrultuda erkekler nasıl azar sorusunun en temel yanıtı da bakışlar aracılığıyla verilmiş olmaktadır.

Erkekler derin ve anlamlı bakışlardan etkilendikleri kadar dokunuşlardan da tahrik olurlar. Erkekler nasıl azar sorusunun yanıtı araştırıldığında, karşımıza çıkan etkileyici seçeneklerden birisi de hassas bir dokunuştur. Erkeklerin tahrik olmasını sağlayan ve onların harekete geçmesine destek olan gizli düğmeleri mevcuttur.

 • Bu düğmeleri bilmek ve onlara dokunmak oldukça önemli olmaktadır. Zira bu düğmelere etkili bir şekilde dokunursanız, erkeğinizi anında azgın bir erkek haline dönüştürürsünüz. Bu noktada erkeklerin yatakta tahrik oldukları noktalarla günlük hayatta tahrik oldukları noktalar farklıdır.

Günlük hayatta erkeklerin diz kapaklarına ya da sırtına dokunmak onları heyecanlandırmaktadır. Yatakta ise durum biraz daha farklıdır. Dudaklar, ense, boyun bölgesi, diz kapaklarının arkası, göbek deliği gibi bölgeler erkekleri baştan çıkartmaktadır. Nereye dokunacağını bilen bir kadın erkekler nasıl azar sorusunun da yanıtını bulmuş demektir.

İlgili Yazı: Erkeği Mutlu Etmenin Yolları

Dekolte ile Erkekler Nasıl Azar?

Her zaman güzel giyinmesini beceren kadınlar erkekleri etkilemeyi başarmıştır. Erkekler nasıl azar sorusu çerçevesinde, dekoltenin oldukça etkili bir özelliğinin bulunduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Esasında erkeklerin geneli gözleri ile sevişebilme yeteneklerini oldukça garip bir şekilde ilerletmiş durumdadır.

Şayet erkeğin gördüğü manzara, onu şehvete teşvik ederse, erkek bütün benliğini karşısındaki güzelliğe odaklamaktadır. Bundan dolayı göğüs çatalları, derin yırtmaçlı etekler, erkelerin başlarını döndürmektedir.

Erkekler Nasıl Azar Sorusu ve Renk Tercihleri

Erkekler nasıl azar sorusu çerçevesinde renklerin oldukça etkili olduğunu söylemek mümkün olmaktadır. Bu doğrultuda erkekleri hangi renk ne kadar azdırır, sorusu akıllara gelmektedir.

 • Siyah renk tutkunun rengi olarak karşımıza çıkar. Erkekleri etkilemede 1. sırada yer alır.
 • Borda renk erkekleri etkilemek bakımdan ikinci sırada yer alan bir renktir.
 • Kırmızıyı daha ilk sırada bekleseniz de kırmızı, erkekleri etkilemede üçüncü sırada yer almaktadır.
 • Beyazın saflığı erkekleri etkileme noktasında önemli bir özelliğe sahiptir.
 • Koyu mavi renk erkekleri etkileyen renkler sıralamasındaki yerini almaktadır.
 • Altıncı sırada yer alan pembe, birçok erkeği baştan çıkartabilecek bir özelliğe sahiptir.
 • Tahrik etme bakımından en az etkili olan renk ise sarı renktir.

Sıralanan bu renkler kişiden kişiye farklılık gösterebilecek bir etkiye sahip olmaktadır. Bundan dolayı renklerle birlikte kullanılan desenlerin de oldukça etkili olduğunu söylemek mümkün olmaktadır.

Kelimelerin Erkekler Nasıl Azar Sorusuna Etkisi

Kelimelerle sevişmek sözünü hepiniz duymuşsunuzdur. Erkeklerin çok hoşuna giden bu söz, onların tetiklenmesinde de etkili olmaktadır. Bu noktada erkekler nasıl azar sorusunun yanıtı da bu sözcüklerde saklıdır. Sözcükler sadece erkeklerin kulaklarına ulaşmakla kalmazlar. Erkeklerin düşüne ve duygularına ulaşarak onları şekillendirirler.

Bundan dolayı onların zihinlerinde etkileyici bir ses tonu ile sihirli sözcükleri kurmak, oldukça farklı bir etki oluşturmaktadır. Erkeklere iç gıdıklayıcı ifadelerle yaklaşmasını bilen ve onların fantezi dünyasını hareketlendirme kabiliyetine sahip olan kadınlar, erkeklerini çok rahat bir şekilde baştan çıkartabilmektedir.

Kadınların Kokusu Erkekleri Nasıl Azdırır?

Erkekler kokulardan çok fazla tahrik olurlar. Erkeklerin kadınlarını kokularıyla tanıdıklarını söylemek mümkün olmaktadır. Bu noktada ‘’özledim teninin kokusunu özledim’’ sözleri, erkeklerin ten kokusundan ne kadar etkilendiklerini göstermektedir.

 • Erkekler nasıl azar sorusunun yanıtı da ten kokusuyla yakından ilgili olmaktadır. Burada erkeklere kokularını hissettirebilecek kadar yakın olabilmek önem kazanmaktadır. Yine koku tercihi erkeklerin azdırılmasında oldukça önemli olmaktadır.

Ayrıca kokuların erkeklerin zihinlerinde kalıcı bir etkiye sahip olduğunu da unutmamak gerekmektedir. Bu doğrultuda erkeklerin koku alma duyularının kadınlarınkinden çok daha fazla bir şekilde geliştiğini söylemek mümkün olmaktadır. Bundan dolayı sık sık parfüm değiştirmek pek önerilmemektedir.

Erkeklerin Azmalarını Sağlayacak Ortamlar

Erkeklerin hayır diyemeyeceği ortamların oluşturulması onların azdırılmasında önemli olmaktadır. Esasında TV filmlerinde izlemiş olduğumuz loş bir ortam ve mum ışığı ortamı hemen hemen tüm erkekleri etkilemektedir.

 • Bunun yanında güzel bir yemek masası, ardından hoş sözler, erkeklerin tetiklenmesine yardımcı olmaktadır. Ancak ortam oluştururken abartılı hazırlıkların bulunması, erkekleri ürkütme potansiyeline sahiptir. Zira erkekler, şayet bir eylemin üzerinde abartılı bir şekilde durulmuşsa böyle durumlardan şüphe duyarlar.

Bundan dolayı doğal bir ortamın oluşturulması gerekli olmaktadır. Erkekler nasıl azar sorusu, etkili bir ortam sayesinde azar şeklinde de yanıtlanabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra erkekler için tenhalarda buluşma fikri oldukça çekici gelmektedir. Bu durumun da göz önünde bulundurulması gerekli olmaktadır.

Sesler ve Erkekler Nasıl Azar Sorusu

Kadın sesi erkekleri en çok etkileyen sesler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı ses tonunu iyi ayarlamak, erkekler nasıl azar sorusunun yanıtını içerisinde gizlemektedir.

 • Hoş bir müzik eşliğindeki güzel nağmeleri, kadının şuh bir kahkaha atması ve nefes alıp verme biçimi dahi erkekleri etkileyebilmektedir. Kadınların sevişme esnasındaki inlemelerinin şiddeti de erkeklerin tahrik edilmesi noktasında önemli bir yere sahiptir.

Bütün bu bilgiler ışığında erkeklerin tahrik edilmesi için öncelikle, nasıl giyinilmesinin bilinmesi gerekliliği ortaya çıkmaktadır. Sonrasında bakışlar, dokunuşlar ve renk tercihleri ön plana çıkmaktadır.

 • Bunun yanı sıra erkekleri etkileyecek ortamların oluşturulması ve kadınların seslerini etkili bir şekilde kullanabilmesi önemli özellikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkekler nasıl azar sorusunun tüm incelikleri yukarıdaki anlatımlarda saklı kalmaktadır.

Bununla birlikte Erkeklerin ve Yatağın Gözdesi olmak isteyenlere şu eseri de tavsiye ederiz:

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

İlgili Yazı: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Planı

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top