Erkek Kadından Ne İster 5 Enteresan Tüyo

Gülümsemenin gücünü hafife almayın

Gülümseme, pozitif olmanın en yalın halidir.

Kadınların belki de en güzel hallerinden biri pozitif bir enerjiyle çevrelerindeki insanlara tebessüm saçtıkları ve mutsuz olan bütün kalplere bu şekilde şifa oldukları andır.

Bir düşünür erkekleri etkileme konusunda kadınların sahip olduğu en güçlü silahın tebessüm olduğunu vurgulayıp şunları söyler:

“Karşılaştığım hiçbir kadın tebessümün erkekler üzerinde ne kadar güçlü ve etkili bir silah olduğunu anlayamamıştı. Bu kadar güçlü ve tesirli bir silah olan gülümsemenin, kadınlar tarafından anlaşılamaması ve yeterince kullanılmaması tam anlamıyla israf sayılır.”

Evet, yukarıdaki çarpıcı ifadeler bir düşünürün, kadınların tebessümünün, erkekler üzerinde ne kadar etkili olabileceğine dair söyledikleri.

Kadının gülümsemesi, gerçekten de erkeklerin kalp ülkesine hükümran olmalarını sağlayan en temel ve güçlü silahlardan biridir.

Eğer bu yönünüzü geliştirmek ve erkekler üzerinde daha derin ve daha kalıcı bir etki yaratabilmek istiyorsanız, bir aynanın karşısına geçip gülümseme egzersizleri yapmanızı ve her fırsatta bu silahı en etkili şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

Oldukça basit ama bir o kadar da etkili olan bu silah, ziyan ve israf edilmemesi gereken bir mucize değerindedir.

Erkek Kadından Ne İster

Şikâyet Mekanizması

Şikâyet, tek kelimeyle bıktırır.

Aslında erkek kadından ne ister sorusu üzerinde düşündüğümüzde ve bu konuyla ilgili değerlendirme yaptığımızda aklımıza gelen ilk özelliklerden biri de, kadının yapıcı olması ve pozitif enerji ile dolu olmasıdır.

Pozitif enerjiyi bir önceki maddemizde gülümseme ile ifade ettik, fakat kadının pozitif olması sadece gülümsemeden ibaret değildir.

Evli erkekler üzerinde yaptığımız bir araştırma bizi şu sonuca götürdü:

“Neredeyse bütün evli erkeklerin eşleri konusundaki temel sorunu, eşlerinin hemen hemen her şeyden şikayet etmesi ve bir şekilde hayattan memnun olmadıklarını dile getirmeleridir.”

Evet, evli erkeklerin neredeyse tamamı, eşlerinin yapıcı değil yıkıcı olduğundan şikayet ediyorlar. Yani kadınların yapıcı olmak yerine yıkıcı olmayı tercih ettiklerini ve her şeyden şikayet ederek hayata dair negatif bir enerji ile dolu olduklarını dile getiriyorlar.

Tabi, konu sadece evli erkeklerle sınırlı değil, herhangi bir kadınla ilişki ve iletişim içerisinde olan bekar erkeklerin birçoğu da aynı dertten muzdarip maalesef.

İşte bu noktada size tavsiyemiz şudur: “Eğer gerçekten erkek kadından ne ister diyorsanız kendinizi analiz etmeli ve ne sıklıkla şikayet ettiğinizi tespit etmeye çalışmalısınız.”

Unutmayın, herkes karanlığa küfreder, temel mesele kalkıp bir mum yakabilmektir.

Seks Arzusu

Erkeklerin beyni, seks ile deşarj olur.

Kadınların adeta bir tabu haline getirdiği ve hiçbir şekilde yanaşmadığı noktalardan biri de sekstir.

Oysaki seks hayatın ta kendisidir ve şu anda bu yazıyı okuyor olmanızın temelinde de seks yatar. Öyle ya, insanların dünyaya gelebilmesi ve varlığını devam ettirebilmesinin tetikleyici gücü seks değil mi?

Peki, erkekler gerçekten de kadınlardan seks talebinde bulunur mu?

Bu sorunun cevabını zaten biliyorsunuz, fakat bu yazıyı okuyanların birçoğunun bu talebe karşılık vermeyerek erkekleri ciddi anlamda rahatsız ve rencide ettiğini de biliyor olmalısınız.

Değerli okurlarımız, seks erkeklerin en temel düşüncelerinden biridir ve onların beyni bu eylemi bir şekilde gerçekleştirme üzerine programlanmıştır. Onların bu temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha rahat ve daha onaylayıcı bir tavır içerisinde olmanızı tavsiye ederiz.

Erkek Kadından Ne İster

Güçlü Erkek Profili

Güç, erkeğin doğası için vazgeçilmezdir.

Konu erkeklerin kadınlardan ne istediği olunca şüphesiz ki mutlaka dile getirilmesi ve altı çizilmesi gereken maddelerden biri de erkeklerin güç takıntısıdır.

Bir önceki maddemizde erkeklerin seks takıntısı üzerinde durmaya çalıştık, bu maddemizde de onların güç takıntısının nasıl kullanılabileceği konusunu detaylandıralım:

Erkeklerin güç faktörüne ne kadar önem verdiklerini ve aciz olmaktan ne kadar çekildiklerini hepimiz biliriz. Evet, erkekler daima güçlü olmak ve güçlü görünmek isterler, herhangi bir durumda veya ortamda aciz ve güçsüz gördüklerinde adeta perişan olurlar ve psikolojileri bütün bütün yıkılır.

İşte bu noktada, erkeklerin gerçekten ne istediğini öğrenmek isteyen ve onları bir şekilde etkileyip kendi tesir alanına almak isteyen kadınların, ilişki ve iletişim içerisinde olduğu erkeğe bir şekilde güçlü olduğunu hissettirmesi gerekir.

Erkeğe gerçekten güçlü olduğunu hangi şekillerde gösterebilirsiniz?

Bunu yapabilmenin onlarca yolu vardır, mesela onun yaptığı davranışları takdir ederek onaylamak, erkeğin kendisini güçlü hissetmesini sağlayacak önemli bir yöntemdir.

Veya sizin bir şekilde üstesinden gelemediğiniz işleri ilişki içerisinde olduğunuz erkeğin yapmasını istemek, yani ondan bir şekilde yardım talep etmek yine erkeğe güç ve yetkinin onun elinde olduğu hissiyatını yaşatır.

Buna benzer yüzlerce yöntem ve taktik kullanarak erkeğe onun güçlü olduğunu hissettirebilir ve bu şekilde onu kendinize kopmaz bir bağla bağlayabilirsiniz.

Tabi, burada amacın sadece ve sadece onu etkilemek ve kendinize bağlamak olduğunu düşünebilirsiniz, zaten amacınız erkeklerin ne istediğini öğrenmek değil miydi? İşte açık açık ifade ediyoruz: Erkekler güçlü olduklarını hissetmek ve bunu kendilerine hissettirecek kadınlarla birlikte olmak isterler.

Avuca Almak İş Görür mü?

Erkek ve hürriyet…

Birçok internet sitesi veya erkekleri etkilemek üzerine yazılan kitap, erkekleri bir şekilde denetim ve kontrol altında tutma yönteminden bahseder.

Oysaki bu gibi tavsiyelerde bulunan insanlar ve sözde uzmanlar, erkeklerin özgürlüklerine ne kadar düşkün olduğu gerçeğini gözden kaçırırlar.

Biz burada erkeklerin temel doğasına eğilip sizi bu konuda en doğru bilgilerle aydınlatmaya çalışıyoruz, bu bağlamda size erkeklerin özgürlüklerine son derece düşkün oldukları gerçeğini ifade etmek zorundayız.

Yani erkekler kadınlardan ne ister sorusu bağlamında konuya yaklaştığımızda şu tavsiyeyi kesin ve net ifadelerle söyleyebiliriz:

“Hiçbir ortamda ve hiçbir koşulda iletişim içerisinde olduğunuz erkeği kontrol altında tutmaya çalışmayın ve onu sıkboğaz etmeyin. Çünkü bir erkek, tabiatının temel değişkenlerinden biri olan hürriyetine zarar geleceğini bilmesi halinde ya ilişki ve iletişim içerisinde olduğu kadını terk eder veya mecburi birliktelik yaşamak zorunda kalır. Bu durumun her halükarda sizin amacınıza ve hedefinize zıt olduğunu söyleyebiliriz.”

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top