Erkek Arkadaşı Geri Kazanma 6 Harika Taktik

İnancını Yitirme!

Eski sevgilini unutmaya çalışmak ve onu hatırlarken acı çekmek yerine onunla yaşadığınız o tatlı anları düşün. Mutluluğuna sebep olan o sevgi dolu zamanları.

Unutma ki aşkı yudum yudum tattığın erkek arkadaşını geri kazanmak için sabırlı, iradeli ve istekli olmalısın. Çok okumalı ve araştırma yapmalısın. Dostum ayrıca bu husustaki en önemli nokta ise şudur:

Erkek arkadaşının sana geri döneceğine ve onu geri kazanacağına olan inancını kesinlikle kaybetmemelisin.

Güçlü Olmanın Avantajını Elde Et!

Güç, son derece önemli bir avantaj sağlar ve insanın eski sevgilisini geri kazanabilmesi için çok önemli bir rol oynar. Çünkü güçlü olan biri birçok işin üstesinden gelebilir ve güçlü görünmek karşı tarafta cazibe etkisi yaratır.

Meseleye bu açıdan baktığımızda şöyle bir noktanın üzerinde durmamız gerekir: Güç ve güçlü görünme psikolojisi insanları cezbeden ve onların size meyletmesine vesile olan çok önemli bir faktördür ve bu durum eski erkek arkadaşınız için de aynen geçerlidir.

Dolayısı ile içinde bulunduğunuz durumda hiçbir acziyet ve güçsüzlük belirtisi göstermeksizin gücünüzü ve dimdik ayakta durduğunuzu eski erkek arkadaşınıza gösterebilir ve kanıtlayabilirseniz, size en kısa zamanda döneceğinden emin olabilirsiniz.

Özgüven

Eski erkek arkadaşı geri kazanma yollarından bahsedilirken neredeyse hiçbir kaynakta özgüven konusu üzerinde durulmaz, fakat ilişkilerin yıpranmasının ve bitmesinin temel nedenlerinden birinin de özgüven konusu olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür.

Bu noktada herhangi bir insanın öz güven konusunda kendisini geliştirmesi ve yıpranan özgüvenini yeniden onarması halinde eski sevgilisinin de ona rahatlıkla dönebileceğinin altını çizmek gerekir.

Çünkü özgüven, yapılan birçok araştırmaya göre, ilişkilerin bitmesinin temel nedenlerinden biridir ve ilişkinin taraflarından herhangi biri yeniden özgüvenini inşa ettiğinde eski sevgilisini çok daha kısa sürede ve çok daha kolay bir şekilde elde edebiliyor.

Bu noktada sizi öz güven konusunda destekleyen ve özgüven geliştirmenize vesile olacak önemli bir kaynak bulmanızı ve o kaynaktan istifade etmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Aşık Etmenin Yolları

Sebebi Tespit Etmeye Çalış!

Ve tabi ki eski erkek arkadaşı kaybetmenin en önemli sıkıntılarından ve açmazlarından birinin de “neden tespiti” adını verdiğimiz ilişkinin bitmesine sebebiyet veren nedeni saptamak olduğunu ifade etmeliyiz.

Birçok insan ilişkisinin neden bittiği üzerinde çok fazla düşünmeden ve bu konuya yeterince önem vermeden yeniden ilişkisini toparlamaya ve eski sevgilisini kazanmaya çalışır. Oysaki bu durum oldukça mantıksız ve tutarsız bir durumdur, çünkü bir insanın eski sevgilisinin kendisini neden terk ettiğini ya da ilişkinin neden bu hale geldiğini tespit etmeden konu üzerinde çalışması ve ilişkiyi kurtarmaya gayret etmesi, neredeyse imkânsızdır.

Bu nedenle böyle bir durumda olan bir insanın derhal ilişki üzerinde düşünmeye ve ciddi anlamda bu konuya eğilmeye gayret göstermesi gerekir ve bu bağlamda da ilişkinin neden bittiği konusuna kafa yorması şarttır.

Yeniden Elde Etmenin Kolaylığını Düşün!

Çok önemli noktalardan birinin de altını çizmekte fayda var, şöyle ki: Herhangi bir insan, daha önce gönlünü kazanmış olduğu erkek arkadaşını yeniden kazanmanın çok daha kolay olduğunu bilmeli ve bu bilgi çerçevesinde hareket etmeye çalışmalıdır.

Düşünsene birini en baştan elde etmek mi daha kolay yoksa onun gönlünü kazandıktan ve onu kendine bağladıktan sonra ona yeniden aşk iksirini içirmek mi daha kolay?

Bu konuda hiçbir şekilde ümitsizliğe kapılmaman gerektiğini bilmelisin ve eski erkek arkadaşını yeniden elde etmenin çok daha kolay olduğu gerçeğini aklında tutarak yoluna devam etmen gerektiğini bilmelisin.

Şunu asla aklından çıkarma, bir insanı en başta kendine bağlamak çok daha zordur ve sen zor olan bu olayı gerçekleştirdiğine göre onu yeniden kendine bağlamak ve aşık etmek için gerekli olan bütün yeterliliğe ve potansiyele sahipsin demektir.

Harika Bir Yol Haritası Tavsiyesi

Altıncı ve son önerim:

Bu önerim bir kaynak tavsiyesi niteliğinde olacak dostum. Sana erkek arkadaşını geri kazanma konusunda yardımcı olacak ve yapman gerekenleri detaylarıyla anlatıp seni aydınlatacak bir rehber tavsiye edeceğim.

Gerçekten de Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi, çok etkin ve işlevsel bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Rehberi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top