Erkeği Mutlu Etmenin Yolları 4 Farklı Alanda Harika Tüyolar

Günlük yaşamda erkeği mutlu etmenin yolları

Kıskançlığı bir kenara atın. Erkeği takip etmeyin. Sorgulamayın. Bırakın özgürlüğünün tadını çıkarsın. Erkeğe özgürlüğünü verirseniz kalbini kazanırsınız. Ancak erkeği denetlemeye çalışırsanız unutmayın ki özgür olmak için sizden kaçacaktır.

Selamlaşın, hal hatırını sorun fakat olayı abartmayın. Emin olun erkek gün içinde sürekli olarak sizden mesaj beklemiyor. Sadece bir “günaydın” bile ona gün boyu yeter, daha fazlası onu mutlu etmez; olsa olsa kaşlarının çatılmasına neden olur.

İyi bir dinleyici olun. Erkeklerin derin bir yalnızlığı vardır. Günlük yaşamda onlarca kişi ile diyalogları olmasına rağmen her zaman içlerini dökebilecekleri dostlara ihtiyaç duyarlar. Siz erkeğin içini dökebileceği dostu olun. Erkekler kendilerini dinlemeyi bilen kadınları her zaman “uzun süreli ilişki yaşanabilecek özel bir kadın” olarak kabul ederler.

Erkeğin kılık kıyafet seçimine ve yaşam tarzına büyük müdahalelerde bulunmayın. Eğer erkekte hoşunuza gitmeyen şeyler varsa bunu sert dönüşümlerle değiştirmek yerine zamana yayın ve biraz sabırlı olun. Eğer uzun sürede ve küçük adımlarla hareket ederseniz erkeği istediğiniz kıvama getirebilirsiniz.

Sizin erkeği değiştirme isteğiniz olduğu gibi erkek de sizin üzerinizde söz sahibi olmak isteyebilir. Bunu kesinlikle kabul etmeyin. Siz nasıl davranırsanız davranın erkek bir süre sonra sizin tarzınıza uyum sağlayacaktır. Ancak bir defa dahi erkeğe teslim olur ve onun istediği tarzda hareket etmeye başlarsanız kendinizi bir daha kurtaramazsınız. Çünkü maalesef erkeklerin çoğu ne zaman harekete geçeceklerini ve ne zaman duracaklarını bilememektedir.

Erkekler de kadınlar gibi takdir edilmekten müthiş bir haz alırlar. Erkek iyi bir şey yaptığında onu övün ve yaptıklarının ne kadar güzel şeyler olduğunu ona ifade edin. Erkekler asla büyümeyen çocuklardır ve her çocuk güzel bir şey yaptığında başının okşanmasından haz alır.

 Yatakta erkeği mutlu etmenin yolları

Ön sevişme metotlarını öğren. Seks yaşamını bir oldu bittiye getirme. Cinselliğin bir görev değil zevk olduğunu bilerek hareket et. Böylece hem erkeği hem de kendini mutlu edebilirsin. Ayrıca cinsel birleşme bittikten sonra hemen toparlanıp “kaçmayın.” Bir müddet birlikte aynı yatakta kalmanın keyfini erkeğe yaşatın.

Yatakta mümkün olduğu kadar erkeği özgür bırak. Bırak ki erkek düş dünyasını gerçeğe dönüştürebilsin. Aynı şey senin için de geçerli. Sen de kendini sevişmenin çılgınlığına bırak. Yatakta çok hesaplı kitaplı olmanın anlamı yok.

İç çamaşırı seçimine dikkat et. Siyah, beyaz, kırmızı ve bordo renklerinin erkeğin fantezi dünyasını canlandırdığını sarı ve yeşil renklerin ise erkeklerde olumsuz duygular uyandırdığını unutma. Yeri gelmişken ifade etmeden geçmeyelim ki bazen çıplaklığın karşı konulamaz gücünden de faydalan.

Güzel bir kokunun en etkili afrodizyaklardan dahi daha etkili olduğunu bil ve asla güzel bir koku sürünmeden yatağa girme! Erkeklerin koku alma duyuları kadınların tahmin ettiğinden daha güçlüdür ve doğrudan doğruya erkeklerin cinsel arzularını kamçılar.

Sevişmeyi belli bir zaman ve mekan ile sınırlandırma. Erkeklerin cinsel performanslarının en güçlü olduğu zamanların sabah vakitleri olduğunu unutma. Ayrıca sık sık sevişme mekanını değiştir. Banyo ve mutfağın da sevişmek için çok ideal yerler olduğunu göz önünde bulundur.

Mutlaka Okumalısınız: Erkekleri Kendine Bağlama Yöntemleri

Maddi konularda erkeği mutlu etmenin yolları

Erkeklerin maddi konularda “cimri” oldukları sıkça dile getirilmektedir. Aslında durum hiç de böyle değildir. Erkekler sadece “tutumludurlar.” Eğer erkekle birlikte iken maddi yönden onun canını sıkmak istemiyorsanız sadece “gerekli olan” harcamalar yapmalısınız.

Kadınlar ve erkekler alışverişte geçen zaman konusunda bambaşka algılara sahiptir: Kadın alışverişte mutluluktan zamanın nasıl geçtiğini bilmez, erkek ise hissettiği yoğun gerilimden ötürü vakitleri karıştırır. Yani alışverişte geçen zaman kadınlar için “mutlu saatler” erkekler içinse “kabus vakitleri” olarak kabul edilir. Bunu bilerek hareket edin ve mümkünse erkeği kendinizle alışverişe götürmeyin.

Eğer maddi konularda bilgi sahibi iseniz erkekle belli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Fakat hiç anlamadığınız ticari bir meselede erkeğin özgüveni kırmayın. Ancak söz konusu olan ikinizin ortak parası ise elbette ki tüm inisiyatifi erkeğe bırakmayın ve siz de süreci takip edin.

Sosyal çevrede erkeği mutlu etmenin yolları

Erkeği ailesinin ve arkadaşlarının yanında yüceltin. Bunu yaparken açık açık övgüde bulunmak yerine ona değer verdiğinizi hareketlerinizle gösterin.

Aranızda çok ciddi görüş ayrılıkları olsa dahi bunu asla başkalarının yanında dillendirmeyin. Kavgalarınızı sonraya saklayın. Eğer erkek sizi başkalarının yanında anlamsız kavgalara girişmeyecek kadar zeki bir kadın olarak tanımaya başlarsa onun gözünde çok yüceleceğinize emin olabilirsiniz.

Erkeğin ailesi ve dostları ile sıcak fakat mesafeli bir ilişki tarzı kurun. Erkeğin sosyal çevresine girerken ne tam merkeze yerleşin ne de kenarda kalın. Rolünüzü iyi kavrayın. Siz o sosyal grubun değer verdiği birisinin kız arkadaşı veya eşisiniz. O yüzden ne bir adım öne çıkın ne de bir adım geride kalın. Yani denge pozisyonunda bulunun.

Erkeğin hobilerini araştırın ve eğer sizin de yapabilecekleriniz varsa bu hobileri birlikte gerçekleştirin. Erkekler kendileri ile ortak hobileri yapan kadınlardan oldukça hoşlanmaktadır. Ancak erkek ile sizin hobileriniz birbirinden çok farklı ise bu durumda rol yapmayın ve nazikçe erkeğe farklı hobilerinizin olduğunu ifade edin. Erkek sizin bu farklılığınıza da saygı duyacak ve belki de farklılığınız daha çok hoşuna gidecektir.

Sizin güzelliğinizin ve özgüveninizin erkek için bir gurur kaynağı olduğunu bilerek hareket edin. Siz çok bakımlı ve özgüven sahibi olursanız erkek “ne kadar isabetli bir seçim olduğunuzu” çevresine ifade etme şansı bulacaktır. Aslında aynı şey kadınlar için de geçerlidir. Hangi kadın yanındaki erkeğin yakışıklı ve özgüven sahibi olmasını istemez ki?

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top