En Zorlu İnsanı Bile Yola Getiren Büyü Sözleri

Büyü Nasıl Yapılır Diyenler için Müthiş Etkili Büyü Sözleri

Büyü sözleri konusunda meraklı olan insanlar için dünyanın belki de en güçlü ve en etkili büyüsünün sözlerini sizlerle paylaşmaya karar verdik ve bu büyü sözlerini en derin ve en gizemli kaynaklardan biri olan Bahira isimli kitaptan aldığımızı da belirtmek isteriz.

  • Aynı zamanda bu büyü sözlerini ‘büyü nasıl yapılır ve tılsım nasıl gerçekleştirilir’ diyen her insanın uygulayabileceğini de ifade ederek şu noktaya da kesinlikle dikkatleri çekmek istiyoruz:

Bu uygulama, bir kişinin her türlü isteği ve her türlü muradı için yapabileceği geniş kapsamlı ve her türlü derde şifa bir uygulamadır, dolayısıyla okuyacağınız büyü sözleri sadece bir amaca yönelik değil bütün amaçlar ve bütün niyetler için yapılabilecek bir potansiyel ile doludur.

Önce Büyü Sözlerini Verelim

Sözler şunlar:

  • “Ey Hüddam Apraziyal, sen elbette ki hüddamlar içerisinde en güçlü ve en yetenekli görevli varlıklardan birisin, istediğin büyü sözlerini sana aktarıyorum; çünkü sen bunu hak ediyor ve kesinlikle yardımcı olacağını biliyorum. İçimdeki niyeti sana sunuyorum ve senin de bu niyetimi en kısa sürede gerçekleştirip binlerce hatta yüz binlerce kişiye yardım ettiğin gibi bana da yardım edeceğini düşünüyorum. Bu büyü sözleri tılsımın ta kendisidir ve Hüddam Apraziyal Efendi şimdiye kadar bütün açmazları devre dışı bırakıp çıkmaz sokakları ve engelleri kaldıran bir güce sahiptir. İşte ben de gücünün farkında olarak başka varlıklara gitmek yerine seni tercih ettim ve seninle birlikteyim.”

Peki Bu Büyü Sözleri Neyin Üzerine Okunmalı

Evet, öncelikle büyü sözlerini aktardık ve büyü nasıl yapılır konusunda şuna özellikle dikkat çekmeye çalıştık:

  • Bu büyü sözlerini okuyan bir kişi herhangi bir konudaki muradı için değil, her konudaki isteği ve talebi için oldukça olumlu sonuçlarla karşılaşacak ve çevresindeki insanlar tarafından da kendisine gıptayla bakılacak bir kişilik haline gelecektir, peki bu büyü sözleri neyin üzerine okunmalı?

İşte yukarıdaki büyü sözlerini herhangi bir kişinin göremeyeceği ve duyamayacağı, gözlerden ve kulaklardan uzak bir yerde sizi başka varlıkların da rahatsız edemeyeceği bir mekanda 1 adet kırmızı kurşun kalemin üzerine okumalısınız ve bu okumalar esnasında da aşağıdaki hususları kesinlikle dikkate almalısınız:

Büyü Sözleri Okunurken Hangi Niyete Odaklanmalısınız?

Bu büyü sözlerini kırmızı kurşun kalemi önünüze koyarak üzerine okumalı, bu telaffuzu gerçekleştirirken de kesinlikle niyetinizi düşünüp bu büyüyü hangi niyetle yaptığınızı açık bir şekilde odaklanarak zihninizde bu durumu canlandırmaya ve kalbinizde de bu durumu açık ve net bir şekilde talep etmeye çalışmalısınız.

Bu aşamada Hüddam Apraziyal Efendi, sizin kalbinize inecek, aklınızdakileri okuyacak ve size yardımcı olabilmek için elinden gelen her türlü girişimi yapacaktır; ne var ki dikkatli bir şekilde yapmalısınız ve aşağıda aktaracağımız hususu da mutlaka dikkate almalısınız.

Mutlaka Oku: Yılan Büyüsü

Büyü Sözleri ve Kurşun Kalemin Saklanması

Büyü sözlerini kırmızı kurşun kalemin üzerine incelikli bir şekilde okuyarak kısık bir ses tonuyla telaffuz ettikten sonra, önünüzdeki kırmızı kurşun kalemi sol elinizle alıp bu kalemde müthiş bir büyü ve tılsım potansiyeli olduğunu da düşünerek götürüp başka insanların bakmayacağı ve göremeyeceği bir yerde saklayarak sürekli bir şekilde orada kalmasını sağlamaya gayret göstermelisiniz:

  • Çünkü bu kırmızı kurşun kalem, saklayacağınız bu mekanda kaldığı süre boyunca dünyanın bütün tılsımları ve büyüleri sizin emrinize girecek ve bu kırmızı kurşun kalemin müthiş potansiyeli ile siz de daima yapmış olduğunuz büyünün muradını yaşamaya başlayacak ve onun gerçekliğini gözlemleyeceksiniz.

Peki Büyü Sözleri ve Diğer Büyüler Riskli midir?

Büyünün sözleri konusunu ve büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını bitirmeden önce, bu konunun riskli ve tehlikeli olup olmadığını da birkaç cümleyle anlatmak istiyoruz:

  • Açıkçası şimdiye kadar bu riskleri ve tehlikeleri yaşayan insanların aktarımları tüyler ürpertici ve kan dondurucu düzeydedir, bu nedenle herhangi bir büyü, herhangi bir hüddam ile yapıldığında (ki her büyü, kesinlikle bir hüddam ile gerçekleştirilir) kişi o hüddamın musibetine ve hışmına açık bir hale gelir. Aynı zamanda bu kişinin sevdikleri ve kıymet verdikleri de bu zulmün ve musibetin içerisine dahil olur.

Bu nedenle size büyü sözlerini aktarmamıza ve büyü nasıl yapılır sorusuna cevap vermemize rağmen, yine de bu tılsımlı uygulamalardan şiddetle uzak durmanızı kesinlikle salık veririz, bunun yerine şu tavsiyemize kulak vermelisiniz:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Büyü Belirtileri

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top