En Etkili 20 Doğal Afrodizyak Yiyecek

Bu 20 Afrodizyak Yiyecek Sizi ve Sevgilinizi Uçuracak!

Maydanoz

Bir destesini cebinizdeki bozukluklarla alabildiğiniz maydanoz en pahalı afrodizyaklardan bile daha etkili. Çünkü içinde B12 vitamini var. Bu vitamin sayesinde kişinin vücut direnci artar ve “bir gecede birkaç defa orgazma ulaşmak” mümkün olur. Tabi ki maydanozun kadınlarda daha etkili tesirler oluşturduğunu da belirtmekte fayda var.

Bal

İçindeki fruktoz sayesinde en mülayim kişiyi dahi azgınlaştıran bu gıda aynı zamanda tam bir enerji deposu.

Kırmızı biber

Doğal ağrı kesici olarak bilinen kırmızı biberin en önemli özelliği vücuttaki salgıları harekete geçirerek rahat bir sevişme sağlaması. En etkili kayganlaştırıcılardan dahi daha etkili olan bu sebze ile ağrısız ve tempolu sevişmeler yaşamak mümkün.

Karpuz

Uzmanların doğal viagra dedikleri bu gıda gerçek anlamda bir “ateşleyici”. Fakat önerilen doz bir ya da iki küçük dilim. Daha fazla yenilmesi halinde ters etki yaparak kişiyi halsizliğe itmekte.

İncir

E vitamini içeren bu meyve kadına da erkeğe de güçlü biçimde etki ediyor. Egeli çiftlerin mutlu bir seks hayatı sürdürmelerinde incirin büyük katkısı var.

Pekmez

Potasyum ve kalsiyum içeren pekmez müthiş bir cinsel güç arttırma aracı. Pekmez aynı zamanda mutluluk hormonlarının daha hızlı salgılanmasını da sağlıyor.

Salatalık

Kadınların cinsel isteğini arttıran bu gıdanın kokusunun dahi farkında olmadan kişiyi seks yapmaya motive ettiğini acaba biliyor muydunuz?

Lahana

Lahana cinsel enerjiyi artıran ve daha geç boşalmayı sağlayan muhteşem bir afrodizyak yiyecek. Aynı zamanda zararlı toksinlerin vücuttan atılmasında da son derece etkili.

Havuç

Yoğun biçimde cinsel güç verir. Havucun az yetiştiği birçok ülkede havuç suyu “cinsel gücü artıran şurup” olarak satılmaktadır.

Nar

Kan dolaşımını hızlandıran bu meyve cinsel organlara daha çok kanın gönderilmesini sağlıyor. Bu durum sertleşme problemlerini ortadan kaldırıyor ve haz dolu zamanların uzamasını sağlıyor.

Badem

Hap niyetine kullanılabilecek müthiş bir afrodizyak yiyecek. Sadece birkaç adet badem ile kişi tam bir “seks makinesine” dönüşebilir. Çünkü bademde tempolu sevişmeyi sağlayan E vitamini bolca bulunmakta.

Çilek

Diğer afrodizyak yiyeceklerden farklı olarak “ten hassasiyeti”ni de artırmaktadır. Çilek yiyen kişi öpülmeye ve okşanmaya karşı çok daha hassas olur. Çilek ten hassasiyetini arttırdığı için ön sevişmeleri çok daha zevkli hale getirir.

İlginizi Çekebilir: Cilve Nasıl Yapılır Diyenler İçin 12 Harika Taktik

Kayısı

İçindeki A vitamini sayesinde hem kişiye güç verir hem de zekanın daha hızlı işlemesini sağlar. Kayısı ile fantezi dünyasını renklendirmek çok daha kolay olmaktadır.

Midye

Herkesin damak zevkine hitap etmese de yiyen kişinin deli gibi sevişmesini sağlar. Eski dönemlerde “kabuklu sevişme ilacı” olarak isimlendirilmesi boşuna değil.

Muz

Muzun kabuğu ile içi arasındaki lifli kısım kelimenin tam manasıyla çok etkili bir azgınlaştırıcı. Üstelik kana hızlı biçimde karıştığı için birkaç dakikada kişiyi vahşi bir kaplana dönüştürme özelliğine sahip.

Kereviz

Erkeklerde sertleşme sorunlarını ortadan kaldıran bu sebze uzmanlar tarafından “sönmüş erkeği canlandırma ilacı” olarak tarif edilmiştir.

Fındık

Son yıllarda bazı reklamlarda cinsel gücü arttırdığı ifade edilen fındığın hakkı hâlâ tam olarak teslim edilmiş değil. Çünkü fındık reklamlarda ifade edilenden çok daha etkili bir afrodizyak yiyecek.

Karanfil

Bir iki karanfil tanesi çiğnemek vücuttaki dengeyi düzenler ve yorgunluk hissini ortadan kaldırarak aktif bir seks deneyimine zemin hazırlar.

Roka

En fazla C vitamini ihtiva eden yeşil sebzelerden biridir. Kadınlarda daha güçlü biçimde etki eder. Salataya katılmış bir deste roka ile kadın erkeğe sabaha kadar “tatbikat yaptırır.”

Çikolata

Seks sırasında stresin ortadan kaldırılmasını sağlar. Çikolata ile gerginlikten kurtulan kişilerin çok daha rahat seviştikleri ve yeni fantezilere daha açık oldukları pek çok araştırmada ortaya çıkmıştır.

Sadece afrodizyak yiyecekler yetmez!

Seks yaşamında mutluluğu yakalamak isteyen bir kadın, her şeyden önce konu hakkında detaylı bilgiler edinmelidir.

İşte tam da bu noktada Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını okumanızı tavsiye ediyoruz.

Bu eserler sayesinde gerçek anlamda “erkeklerin gözdesi” olabilirsiniz.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top