Düğüm Büyüsü ile Hayatım Değişti Dikkatlice Okuyun

7 Düğüm Büyüsü ve 41 Düğüm Büyüsü ile Gerçekten Acayip Şeyler Yaşadım Okuyun

Çok Önemli Not: Bu yazıda düğüm büyüsünün bütün ayrıntılarını öğrenecek ve hiç kimseden yardım almadan bu büyüyü kesin bir şekilde tek başına gerçekleştirebilmenin yolunu ve yordamını da kavramış olacaksınız.

  • Bu yazımızda size bir okurumuzun düğüm büyüsü ile nasıl gelişmeler yaşadığını anlatmaya çalışacağız ve okurumuzun muazzam bir değişim yaşadığı gerçeğini de gözler önüne sermeye gayret göstereceğiz.

Bu anlamda düğüm büyüsü yaparak gerçekten hayatı değişen bu okurumuzun bize yazmış olduklarını tamamen sizinle paylaşıyoruz, düğüm büyüsünün detaylarını bize anlatması için sözü okurumuza bırakıyoruz:

Düğüm Büyüsünü Nereden Öğrendim?

“Almanya’dan gelen bir arkadaşım bana Kudemâ isimli bir kitap getirmişti, o arkadaşımdan Kudemâ isimli bu kitabın ne işe yaradığını sorduğumda bu kitapta dünyanın en güçlü tılsımları ve büyüleri yer almaktadır cevabını vermişti.

  • Bunun üzerine ben de Kudemâ isimli kitabın Türkçeye çevrilen kısımlarını incelemeye başladım, zaten bu kitabın Türkçeye çevrilen kısmı çok azdı ve bunların içerisinde düğüm büyüsü de yer almaktaydı.

Düğüm büyüsünü kitapta tamamen okuyup incelediğimde herhangi bir kişinin kalbini ya da dilini mühürlemek maksadıyla yapıldığını anladım ve yıllardır peşinden koştuğum erkeği kendime bağlamak maksadıyla ben de bu büyüyü yapmaya karar verdim.

Öncelikle bütün ayrıntılarıyla düğüm büyüsünü üç dört defa okudum ve ne yapacağımı tam manası ile kavradıktan sonra bu uygulamayı gerçekleştirmeye başladım.

Düğüm Büyüsü Neden 7 ve 41 Diye Ayrılır?

Evvela düğüm büyüsünün 7 ve 41 şeklinde iki ayrı bölüme ayrıldığını, fakat esasında bu ikisinin de aynı şey olduğunu ifade etmeliyim. Burada 7 düğüm büyüsü, karşı tarafın kalbini kazanmak için yapılırken; 41 düğüm büyüsü, karşı tarafın kalbinde sonsuz bir sevgi yaratmak için yapılır ve Kudemâ isimli kitap, bize bu iki büyünün de aslında aynı işlevi gördüğünü söyler.

Ben size büyünün detaylarını anlatırken iki büyünün karışımını sunmaya çalışacağım, çünkü Kudemâ, bu iki büyünün karışımının çok daha güçlü olduğunu söyler ve zaten size de bunu anlatacağım:

Düğüm Büyüsü Ne Amaçla Yapılır?

Evet düğüm büyüsü bir insanın başka bir insanı tamamen elde etmesi ve onun kalbine taht kurması maksadıyla gerçekleştirilir, karşı tarafın kalbini ölümsüz bir aşkla kendinize bağlamak maksadıyla bu uygulamayı yapabilirsiniz.

Şahsen ben bu uygulamayı yaptıktan sonra yıllardır peşinden koştuğum erkek arkadaşımın muazzam sevgisi ile karşı karşıya kaldım ve onun bana delicesine aşık olduğunu gördüm. Siz de bu uygulamayı herhangi bir kişinin kalbini birinden söküp almak ve kendinize yönlendirmek maksadıyla yapabilirsiniz.

Mutlaka Oku: Yapılan Büyüyü Bozmak için Müthiş Bir Uygulama

Düğüm Büyüsünde Niçin Kırmızı İp Olmalı?

Şimdi ayrıntıları anlatmaya başlayacağım, dikkatli bir şekilde okuyun ve yanınıza kırmızı bir ip alarak bu ipin boyutunun önemli olmadığını bilin. Yani yanınıza herhangi bir kırmızı ip alarak bu ipin boyutunun ya da kalınlığının önemli olmadığını bilerek uygulamayı gerçekleştirmeye başlayın.

Sessiz bir yere geçip niyetinizi netleştirmeye çalışın ve ardından da düğüm büyüsünün görevli varlığı olan Hüddam Neriman Hanım’ı çağırmaya başlayın, bu noktada dizüstü çöküp gözlerinizi kapatın ve kırmızı ipi önünüze koyun, gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa “Ya Hüddam Neriman Hanım, düğüm büyüsü için seni çağırıyorum.” ifadelerini kullanıp bu ifadeleri 7 defa söyledikten sonra gözlerinizi açıp kırmızı ipin üzerine şu sözcükleri söyleyin:

  • “Kendisine müracaat edip de yarı yolda kalmayan görevli varlıklardan biri olan Hüddam Neriman Hanım, ben de sana müracaat ediyorum ve ben de yarı yolda kalmamak için elimden gelen her şeyi yapmaya çalışıyorum. İşte bu maksatla sana kırmızı bir ip sunuyorum ve işte birazdan bu ipe atacağım düğümler sayesinde bana delicesine bağlanmasını istediğim kişinin kalbini tamamı ile hükmetmeyi arzuluyorum. Bu amaçla sana geldim zaten ve bana en güzel şekilde yardımcı olacağını, önümdeki engelleri tamamen kaldıracağını ve beni muradıma kavuşturup bahtiyar edeceğini biliyorum.”

Bu ifadelerden sonra kırmızı ipi elinize alın ve herhangi bir yerinden başlayarak 7 defa düğüm atın ve bu düğümleri atarken de yine sevdiğiniz kişinin ve kendinize tamamı ile bağlamak istediğiniz şahsın hayalini gözünüzün önünde canlandırmaya çalışın. Bu uygulamayı bu şekilde yaptıktan sonra düğüm büyüsünün son aşaması olarak aşağıdaki uygulamayı yapın:

Düğüm Büyüsünün İpi Nerede Saklanır?

Şimdi üzerine 7 defa düğüm atmış olduğunuz ipi götürüp gözlerden uzak bir yerde saklayın ve bu ipi herhangi bir kişinin görmemesi gerektiğini bilerek hareket edin.

  • Bu ipi sakladıktan sonra düğüm büyüsü, etkinliğini göstermeye başlayacak ve siz de kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınız, bu noktada ipe 7 düğüm atmanız gerektiğini hatırlatmak isterim ve eğer dilerseniz hayalinizde 41 düğüm attığınızı da düşünebilirsiniz.

Yani esasında 41 adet düğüm sembolik bir rakamdır ve bunu hayalinizde atmış olmanız bile yeterli olacaktır, zaten Kudemâ isimli kitap da böyle söylemekte.

Düğüm Büyüsü Beni Nasıl Tehlikeye Attı?

Şu gerçeğin de altını kesin bir şekilde çizmek zorundayım ki düğüm büyüsünü yaptıktan sonra tehlikeler içerisinde kalmaya başladım ve büyünün görevli varlığı beni her yerde tehdit etmeye ve her fırsatta bana musibet getirmeye çalıştı.

  • Bu nedenle bu büyünün son derece tehlikeli olduğunu fark ettim ve araştırmalarım sırasında, Kudemâ isimli kitabın baş kısımlarında zaten büyülerin son derece tehlikeli sonuçlara sebebiyet verebileceğini anlattığını gördüm.

Bunun neticesinde gerçekten dehşet içerisinde kaldım, çevremdeki insanların ciddi zararlar gördüklerine şahit oldum ve bu büyüyü yaptığıma defalarca pişman oldum.

Düğüm Büyüsü Yerine Mucizevi Bir Şey Buldum

Bu aşamadan sonra İkbal Özçelik Hanımefendinin En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile karşılaştım, açıkçası bu kitapla karşılaşmış olmam, hayatımın dönüm noktası oldu.

Bu anlamda size de düğüm büyüsü gibi tılsımlı uygulamalardan kesinlikle uzak durmanızı, bunun yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları ile hayatınıza yön vermenizi tavsiye ederim.”

Evet bir okurumuzun aktarımlarını aynen sunduk, şimdi de okurumuzun tavsiye etmiş olduğu kitabın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Canbar Büyüsü Yapacaksan Mutlaka Ama Mutlaka Oku

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top