Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur Mutlaka Oku!

Domuz Yağı Büyüsü Hakkında Müthiş Bilgiler Öğreneceksiniz!

Domuz yağı büyüsü yaparak hayatını değiştirmek ve yaşamına anlam katmak istiyorsan, doğru yazıyor okuduğundan emin olabilirsin ve yazı boyunca sana en doğru bilgileri aktaracağımızı da bilmelisin.

  • İnternet ortamında sunulan yalan yanlış bilgiler yerine en doğru domuz yağı büyüsü ile hiç kimseden yardım almadan evde tek başına bu uygulamayı yapabileceksin artık. Ancak büyü hakkında bilgi sahibi olmanız demek illaki büyüye başvuracağınız anlamına gelmemeli. Çünkü yazımızın sonunda harika bir tavsiyeye yer verdik. Bu tavsiye sayesinde helal yoldan da inşallah mutluluğu yakalama şansınız olacak.

Ne var ki uygulamayı doğru bir şekilde yapabilmek için yazıyı minimum iki defa okumalı ve sindirmeye çalışmalısın; hatta 3 defa baştan sona kadar okuyup işlem basamaklarını dikkatli bir şekilde yapmaya çalışmalısın.

Domuz Yağı Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Domuz yağı büyüsü herhangi bir insanı etkilemek ve onun kalbine söz geçirebilmek maksadıyla yapılabileceği gibi herhangi bir kişinin bir başkasına aşık olmasını engellemek ya da ona bela ve musibet getirmek maksadıyla da gerçekleştirilebilir.

  • Burada önemli olan, kişinin uygulamayı dikkatli bir şekilde gerçekleştirip niyetini ve amacını düzgün bir şekilde aklında tutmaya çalışmasıdır; yani domuz yağı büyüsünü yaparken niyetini açık ve net bir şekilde belli etmen ve uygulamayı gerçekleştirirken de bu niyeti sürekli canlı tutup hayalini kurman gerekmektedir.

Şimdi büyüyü nasıl gerçekleştirmen gerektiğini izah etmeye başlayalım ve detayları sunarak artık domuz yağı büyüsünü gerçekleştirebileceğin noktaları aydınlatalım.

Domuz Yağı Büyüsü Hangi Malzemeler ile Yapılır?

Yine internet ortamında aktarılan birçok yanlış bilgi incelendiğinde “hınzır büyüsü” olarak da bilinen domuz yağı büyüsünün sadece ve sadece hınzır yağı ile yapıldığı yanlış bilgisine rastlarız; oysaki bu uygulamada kullanılan yağ, sembolik bir şekilde domuz yağı olarak bilinir ve zaten kadim büyü kitapları ve bu büyü kitapları içerisinde çok önemli bir yere sahip olan Kudemâ isimli kitap, bize bu büyünün herhangi bir hayvanın yağ ile yapılabileceğini ifade eder.

  • Dolayısıyla burada domuz yağı temin etmene hiç gerek yok, herhangi bir marketten alacağın bir parça yağ bile işini görecektir.

Şimdi yanına bir parça hayvan yağı alıp sessiz bir yere geç ve bu hayvan yağını saracağın bir bez parçasını da temin ederek büyü uygulamasını gerçekleştirmeye başla.

Mutlaka Oku: Yumurta Büyüsü Sevenleri Ayırıyor, Mutsuzluğa Sebep Oluyor

Ufak bir bez parçası ve bir çay kaşığı dolusu yağı alarak sessiz bir yere geç ve orada güneşin battığı yöne (yani batıya) doğru dönüp bir çay kaşığı dolusu kağıt ve bez parçasını yere koy, ayakta iken gözlerini kapatıp neden domuz yağı büyüsü yaptığını düşünmeye başla ve bu aşamada 21 defa “Ya Hüddam Neriman Hanım hükmünü gerçekleştir.” tılsımlı sözcüklerini telaffuz et.

Bu tılsımlı sözcükleri 21 defa gözlerin kapalı bir şekilde ve aklında da domuz yağı büyüsünü amacı olacak bir biçimde telaffuz ettikten sonra, şimdi dizüstü çök, bir çay kaşığı dolusu yağı bez parçasının içerisine koy ve bu 2 malzemenin üzerine şu tılsımlı sözcüklerle şu ifadeleri oku:

Domuz Yağı Büyüsü ve İkinci İşlem Basamağı

“Hüddamlar içerisinde zarafeti ve nezaket ile ön plana çıkıp bütün insanlara yardım elini uzatması ile şöhretşiar olan Hüddam Neriman Hanım, şimdiye kadar kaç milyon insana yardımcı olduğunu kadim büyü kitapları anlatmakta ve şimdiye kadar birçok kişinin imdadına koştuğun zaten bilinmekte. Öyleyse benim de niyetimi gerçekleştirmek için imdadıma koş ve beni de yarı yolda bırakmaya çalışan her türlü engeli kaldırıp karşıma çıkan handikapları tamamen telafi et ve bana yardım elini uzat.”

Bu ifadeleri içli bir şekilde 3 defa okuduktan sonra, şimdi içine bir çay kaşığı dolusu yağ koymuş olduğun bez parçasını iyice katla ve bu bez parçasını götürüp sessiz bir yerde toprağın içerisine göm, bu işlemi bitirdikten sonra ise bez parçasının içindeki yağ ve toprağa hitap edecek şekilde şu tılsımlı sözcükleri söyle:

Domuz Yağı Büyüsünün Tılsımlı Sözcükleri Şöyle Okunur

“Bundan böyle muradımın gerçekleşeceğini ummanın fazileti ve şevki içerisinde bulunuyorum, artık hüküm tamamlanmış olduğu için mutluyum ve Hüddam Neriman Hanım bana yardım elini uzatacağı için zaten umutluyum.”

  • Bu sözcükleri toprağın üzerine 3 defa okuyup oradan ayrıl ve artık domuz yağı büyüsünün tamamlanmış olduğunu bil; fakat bu büyünün şimdiye kadar binlerce insana acayip zararlar ve musibetler getirdiğini de bilmek zorundasın.

Hatta bu büyü öylesine tehlikeli boyutlara ulaşabiliyor ki bazı durumlarda büyü yaptıran kişi ile birlikte onun çevresindeki insanlar da ölüme dahi sürüklenebilir, bu nedenle bu tür büyülerden uzak durmalı ve bunun yerine masum ve tehlikesiz aşk duaları uygulamaları ile hayatına yön vermeye çalışmalısın.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Sana veya çevrendeki herhangi bir kişiye yapılan domuz yağı büyüsünü bozmak için yukarıda tarif etmiş olduğumuz uygulamaları aynen gerçekleştirmelisin, fakat uygulamaları yaparken sadece niyetini değiştirip büyü bozma niyetini düşünmeye gayret göstermelisin.

Çünkü büyünün yapılış aşamaları ve işlem basamakları tamamen aynı, fakat büyüyü bozma niyeti olayın gidişatını değiştirmektedir; bu anlamda domuz yağı büyüsünü tamamen bozmak ve hükümsüz hale getirmek için tarif ettiğimiz aşamaları aynen yapmalısın, ne var ki işlemi gerçekleştirirken sadece niyetini değiştirmelisin.

Domuz Yağı Büyüsü ve Müthiş Bir Şaheser Önerisi

Bize şimdiye kadar müracaat eden okurlarımıza domuz yağı büyüsü veya diğer büyülerden kesinlikle uzak durmalarını tavsiye ettik, bunu sana da tavsiye ediyoruz ve bunun yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını kesinlikle müracaat etmeni tavsiye ediyoruz.

Bu kitabın indirme bağlantısı ile birlikte bazı okuyucu yorumlarını aşağıya aldık, ta ki kitaptaki aşk ve muhabbet dualarının ne kadar tesirli olduğunu bizzat kendi gözlerinle görebilesin ve büyüsel uygulamalardan uzak durabilesin:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısın: Kaşık Büyüsü En Tesirli Soğutma Büyüsüdür

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top