Doğru Duayı Yaptım Çok Şükür Kocamı Kendime Bağladım

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua İle Harika Sonuçlar Aldım

Kadınların kocalarını kendilerine bağlamak istemeleri, eşlerinin başka kadınlara eğilim göstermelerine engel olmak istemeleri, gayet anlaşılır bir durumdur ve olması gereken de zaten budur.

 • Ne var ki birçok kadının kendi kocasını kendisine bağlamak için yanlış adımlar attığını, yanlış eğilimler içerisine girdiğini ve yanlış yöntemler kullandığını görmek gerçekten üzüntü verici ve rahatsız edici bir durum.

Bunun farkına vardığımız ve bu durumu engellemeye çalışmak istediğimiz için sizinle kocayı kendine bağlamak için yapılması gereken en etkili ve en güzel uygulamayı paylaşmaya karar verdik. Bu anlamda size müthiş bir dua aktarmak istiyoruz.

 • Bu duayı yaptıktan sonra (Cenabı Hak da izin verirse) kocanızı kendinize yeniden bağlayarak onun huzuru ile huzur bulacak ve onun muhabbetinin başka insanlara yönelmesine engel olarak sadece size eğilim göstermesini sağlayacak ve sadece sizinle hoşnut olmasına vesile olacaksınız.

Önce kocayı kendine bağlamak için duanın 3 tane mübarek esma ile yapıldığını bu esmalardan birinin Ya Vedûd esması olduğunu, diğerinin Ya Mukallibe’l-Kulub esması olduğunu ve son esmanın da Ya Câmi esması olduğunu bilmeniz gerekir.

Bu doğrultuda bu esmaların manasını bilmeden yapılacak duanın tamamen etkisiz ve işlevsiz olacağını da aklınızda tutmanız lazım gelir, dolayısıyla kocayı kendine bağlamak için duanın detaylarını işlemeden önce şu üç esmanın mübarek manalarını iyice içselleştirmeye ve kavramaya çalışmak lazım gelir.

Kocayı Kendine Bağlamak için Duada 3 Esmanın Derin Anlamları

 • √ Ya Mukallibe’l-Kulub esması, kalpleri evirip çeviren, herhangi bir kişinin kalbini istediği şekilde yönlendiren ve kanalize eden, bir varlığın kalbini kolaylıkla başka bir varlığın kalbine bağlayan manasını taşır.
 • √ Ya Vedûd esması, Allah’ın evreni yarattıktan hemen sonra evrenin hamurunu sevgi ile yoğurduğunu, bütün mahlukata ve bütün canlılara sevgi ve muhabbet aşısını yaptığını dile getiren mübarek bir esmadır ve muhabbetin kalbi olarak bilinir.
 • √ Ya Câmi esması ise, Allah’ın sadece fazilet ve nimet ile kullarını ödüllendirdiği ve onlara mükafat verdiği, musibeti ve belayı def ettiği, sadece ve sadece iyilik ve güzellik ile onları terbiye ettiği manasını taşır.

İlginizi Çekecek: Sevgi Duası

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kırmızı Mendil ve Saç Teli

Şimdi bu üç mübarek esmanın derin anlamlarını bildiğinize göre, kocayı kendine bağlamak için uygulanması gereken duanın yapılabilmesi için 1 adet kırmızı mendil temin edip bu kırmızı mendilin üzerine kendi saç telinizi koyarak sessiz bir yere geçip orada şu uygulamayı yapmalısınız.

 • Kendi saç telinizden bir tanesini koparıp kırmızı mendilin üzerine koyarak Kabe istikametine (yani kıblenin olduğu yöne) doğru yönelip dizüstü çökerek bu mendilin ve içinde bulunan saç telinin üzerine 77 defa Ya Vedûd ismi şerifini okuyun.

Ardından yine 77 defa Ya Mukallibe’l-Kulub esmasını okuyun ve son olarak da 77 defa Ya Câmi esmasını okuyun.

Tabii yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bu esmaları okurken tamamen esmaların derin ve hikmetli manalarını düşünmeye çalışarak okumalısınız, bunu yapmamanız halinde esmalar etkinliğini ve gücünü yitirecek, kocayı kendine bağlamak için dua da hükümsüz kalacaktır.

 • Bu esmaları bu şekilde okuduktan sonra şimdi mendili (saç teli içeride kalacak şekilde) iyice katlayıp başka insanların nazarından uzak bir yerde muhafaza ederek 1 hafta boyunca orada kalmasını sağlamanız gerekir.

Bu bir hafta boyunca da her gün başka insanlar göremeyecek şekilde gidip mendili oradan çıkarıp üzerine 1 defa Fatiha Suresi okuyup yeniden eski yerine koymanız gerekir; yani 7 gün boyunca her gün 1 defa mendilin üzerine Fatiha Suresi okuyarak ve bunu yaparken de niyetinizi düşünerek (yani eşinizi kendinize bağlamak ve başka insanlardan uzak tutmak niyetini düşünerek) işlemi tamamlamalısınız.

Kocasını kendisine ve evine sıkı sıkıya bağlamak isteyenler, esmaların gücü ile yapılan şu duayı da uygulamalıdır:

Esmaların Gücüne Dayanan Kocayı Kendine Bağlamak için Dua

“Ey Kahhar ismi şerifinle sana karşı gelenleri ve kullarına hakaret edip onları mağdur edenleri, hışmının en güzeli ile kahreden ve adaletini tecelli ektiren Kahhar, kulunun her şeyine vekil olan ve bütün işlerimizi kudreti ile cereyan ettiren, vekaletimizi en hayırlı şekilde üzerine alan ve tevekkülümüzü sadece ve sadece kendisine mahsus kılan Vekil, kocayı kendine bağlamak için duanın faziletini bana da yaşat ve benim de ömrümü selamet içerisinde geçir. Fazlasıyla bağışlayan ve kulunun günahlarını örtücü olan, mağfiretin sonsuzdur; dilediğini affeder, dilediğine azap eder ve tövbe ve istiğfar ile sana yönelen kullarının yapmış oldukları salih ameller hatırına güzel hayatlara sevk edersin Ya Gafur. Yarattığın varlıkların hesabını yapan ve onları zerrelerden güneşlere kadar bilerek ve isteyerek halkeden varlığın, ahirette yaptıklarımızın karşılığını da en güzel şekilde hesab edip verecek ve noksansız bir şekilde hesabını verecektir. Elbette ki Talak Suresi’nde buyurduğun gibi: “Kim Allah’a güvenirse O, elbette ki ona yeter, zira Allah kuluna kafidir.” İşte bu idrak içerisinde kocayı kendine bağlamak için duayı yapıyorum Ya Hasib. Ölümden sonra kulunu dirilten ve öldükten sonra mahşer meydanında toplanan mahlukatı dirilmek lütfunu bağışlayan, onlara hayata kavuşma hakkını yeniden nasip eyleyen ve bunları reddetmenin ve inkar etmenin dinden çıkmakla eşdeğer olduğunu bildiren El Bais, esmaül hüsnanın hatırına ve amentümüz hakkı için kocayı kendine bağlama duasını hakkımda hayırlara çevir. Kullarının ve sevgili habibinin dostu olarak iman edenlere destek olur, onları köprünün karanlıklarından iman nuruna ulaştırır ve senin velayetin ile korunan kullarına dostluğunu sunarsın Allah’ım. Esmaül hüsnan bütün dertlilere derman ve bütün yaralılara şifa verecektir elbet. Menfaate dayalı bütün dostlukları geride bırakarak halis niyetle ve hiçbir menfaat taşımadan sana gelen bu kulunun duasını da kabul eyle Allah’ım. Rakib ismi şerifi ile bütün eşyayı kontrolü altında tutan ve onları murakabe ederek gözetip kollayarak daima denetleyen ve her bir şeyi cereyan etmesi gerektiği gibi cereyan ettiren ve kontrolü altında tutan kudretine hiçbir şey gizli kalamaz ve herhangi bir durum senin kontrolünün ve insiyatifinin dışına çıkamaz Allah’ım. Rakib isminin hatırına tedbirimi güzel eyle ve hakkımda hayırları halk eyle, amin.”

Bu dua özellikle akan bir suya karşı okunursa inanılmaz tesirler icra eder.

Kocayı Kendine Bağlamak için Duanın Uyulması Gereken Koşulları

Kocayı kendine bağlamak için duanın tam manası ile etkinliğini gösterebilmesi için bütün bu uygulamaları başka insanlardan tamamen saklı tutmalı, onların bilgisi ve haberi dahilinde yapmamaya çalışmalısınız. Yani hiçbir insan sizin kocayı kendine bağlamak için duayı yaptığınızı bilmemeli ve anlamamalı.

 • Ayrıca dua yapılırken abdestli olmak gerekir, zira Cenabı Hakk’ın esmayı hüsnası okunduğunda kişinin abdestli olması, bu esmaların enerji potansiyelinin açık bir şekilde ortaya çıkarmasına ve kişiyi manevi bir atmosferde sarıp sarmalamasına vesile olduğu için dua muazzam bir güce ulaşıp Arş-ı Ala’ya kadar yükselir.

Bununla birlikte dua herhangi bir gece vaktinde sessiz bir ortamda kişinin Yaratıcısı ile baş başa kaldığı bir durumda yapılması halinde daha etkili olacaktır.

Şunu da hatırlatmak gerekir ki Cenabı Hak, kulunun kendisine dua dua yalvarmasını ve farklı uygulamalarla müracaat etmesini istediği için şu tavsiyemizi de göz önünde bulundurmanızı öneririz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

19 thoughts on “Doğru Duayı Yaptım Çok Şükür Kocamı Kendime Bağladım”

 1. Merhaba bende Esimle hic mutlu deyilim, evliyim ama hic huzurum yok evde yüzüme bile bakmio sebebsiz yere. Kucuk seyler de hemen Bana kin tutuyo benimle gunlerce konusmuyo. Bende dua Dan faydalanmak istiom yuvami kurtarmak icin…

 2. Kocam ilk sıralar çok seviyordu beni ama şimdi ben küsüp gittim sonra eve geldim eşim eskisi gibi degl devamlı başka sözü dinliyor bana soğuk davranıyor ne yapmam lazım

 3. 10 senelık evlıydım ve bır bucuk sene oldu bosandıgım esımın gozu hep dısarılarda ve hep aldatıyordu ve bu sebepten de bıttı ama bır turlu ne benı bıraktı nede huzur verdı subat 4 ten berı eve gerı dondu dıger hayatında kı kadında duruyor bana sadece cocuklarının annesı oldugumu ve hıc bır munasebetı olmucagını soyluyor ama bılıyorum kı esım benı yurekten sevıuor sevmese asla donmez bır erkek cocuklarını alır ama dıger kadın onu kotu seylere alıstırmıs ben esımı kendıme nasıl asık edıp nasıl onu duzeltebılır kurtarabılırım ne olur yardım edın cok caresızım ıkı evladım var

 4. Selamın aleykum benim size bir sorum olacak instagram sayfanız varmı nasıl ulaşacağım benim eşim sürekli kavga ediyor benle ailesi yüzünden tartışıyoruz hem onların arkasında beni hiç takmıyor benimle çocuğuma ilgilenmiyor her defasında boşanacağım diyor ne yapmam lazım bana yardım edin allah rızası için

  1. gizemlibuyuler.com

   Allah yardımcınız olsun. Böyle durumlarda sabırlı davranmak, üzerine düşen sorumlulukları ihmal etmemek ve elbette ki manevi dünyanızı zenginleştirmek inşallah faydalı olacaktır. Ailesinin saadeti için yüce Rabbine el açan müminlerin elleri inşallah boş çevrilmeyecektir. Allah’a emanet olun.

 5. Eşim ailesinin lafına çok gidiyor beni bişeye saymıyor çok üzülüyorum evliliğim bitmek üzere ne yapabilirim allah rızası için yardım edin

  1. gizemlibuyuler.com

   Allah yardımcınız olsun. İnşallah en kısa zamanda aile saadetine nail olursunuz. İslami anlayışla hareket etmeniz ve duaların muazzam gücüne müracaat etmeniz halinde inşallah dualarınız kabul görecektir. Allah’a emanet olunuz.

 6. Benim 13 yıldır devam edwn bir arkadaşlığım var… evlilige ikna olmuyor karşı taraf bir dua onerirmisiniz

  1. gizemlibuyuler.com

   Merhaba Ruya, bu konuda yazıda tavsiye ettiğimiz duayı yapabileceğiniz gibi, aynı zamanda önerdiğimiz kitabı da inceleyebilirsiniz.

 7. Eşimi kendime baglamak için 3esma duası sadece isimlerimi zikredilecek yoksa 77 kez dualar mı okunacak orasını anlamadım açıklarsanız sevinirim

 8. Ne olur yardım edin bana 10 Yıllık evliyim yıllardır çocuğum olmadı tam tedavim sonuçlandı hamile kaldım şuan 8 aylık hamileyim ve gecen gün eşimin beni bekarlıktaki sevgilisiyle aldattığını öğrendim ne yapacağım bilmiyorum bu üç esmayi okuyup uygulayacağım fakat daha sonrasında mendil ve saç telini ne yapacağız lütfenn cevap verin lütfen

 9. 17 yıllık evliyim eşim aileden baba amca hepsi çapkın bir aile gözü hep dışarda yanımda bile bakıyor .2 çocuğum var ufak tefek çapkınlıklarını yakaladım . hep mücadele ettim .birlikte çalışıyoruz 10 yıldır hiçbir şeyi yoktu bana bağlıydı telefonla flort başladı hemen anladım.24 ssat birlikteyiz .ayrılacağımı söyledim. ayağıma kapandı sensiz ölürüm. 2 çocuğum var .gözü benden başkasını görmesin . ilgisi artsın istiyorum.kadın olduğumu hissettirsin istiyorum.allahın izniyle 17 yıldır görmediğim ilgiyi sevgiyi görmek istiyorum .

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top