Dil Bağlama Büyüsü Nedir, Ne İşe Yarar?

Dil bağlama büyüsünün yapılışı ve bozdurulması hakkında ilginç bilgiler

Kişinin herhangi bir konuda iradesini bağlayarak onu etkisiz bir insan haline getiren büyülerden biridir. Kendisine bu büyü yapılan bir kişi, içinden geçenleri ifade edemez. Önünde cereyan eden olaylara müdahale edemez. Dili bağlanır ve yaşanan her şeye susarak istemese bile onay verir.

Dil bağlama büyüleri tarihte önceleri saray ve çevresinde uygulanmıştır. Devlet yöneticilerinin kararlarına etki etmek için uygulanan bir büyüdür. Bu büyü, genellikle ağır cezalardan kurtulmak veya büyük menfaat temin etmek için yapılmıştır.

Sonraki çağlarda büyü yapan üstatlar bu büyüyü özel yaşamla ilgili mevzularda da uygulamıştır. Özellikle insanların kabul etmeyecekleri ilişkilerin yaşanmasını temin etmek için başvurulmuştur. İnsanlar kadın ile erkek arasındaki ilişkiyi onaylamasalar dahi dilleri bağlandığı için herhangi bir itirazda bulunmazlar ve yaşananlara seyirci kalmakla yetinirler.

Dil bağlama büyüsü hem kadınlara hem de erkeklere yönelik yapılabilir

Bazı kaynaklarda bu tesirli büyünün sadece erkeklere yönelik yapıldığı ve kadınların bu büyüden etkilenmedikleri yönünde görüşler dile getirilmektedir. Bu görüş kesinlikle doğru değildir. Dil bağlama büyüsü kadın-erkek herkese yönelik yapılabilir.

Bu kara büyü sadece doğuştan kör olan kişilerle kekeme insanları etkilemez. Bu iki zümre dışındaki herkes dil bağlama büyüsü ile etki altına alınabilir.

Dil bağlama büyüsünün etkileri kalıcı değildir

Kara büyüler son derece tesirli uygulamalar olmalarına rağmen etkileri kalıcı değildir. Bu büyüler insanları belli bir süre etkiler ve söz konusu vade dolunca büyü hükümsüz kalır.

Dil bağlama büyüsü de etkileri belli bir süre devam eden büyülerden biri olup tesir süresi 14 ay ile sınırlıdır. Bu süre dolduktan sonra insanlar söz konusu olay üzerine içlerinden geçen her şeyi konuşmaktadır.

14 ay aslında özel hayatta istenilen amaçlara ulaşmak için yeterli bir süredir. Bu sürede insanlar evlilik kararı alabilir, boşanabilir veya özel hayatla ilgili başka önemli kararlar alabilir. Kişinin hedefleri karşısında kimse duramaz. İnsanların dilleri bağlandığı için her şeyi izlemekle yetinirler ve ağızlarını açıp tek kelime dahi konuşmazlar.

Söz konusu vade dolup da büyü etkisini yitirince her kafadan bir ses çıkar ve sanki olaylar ilk defa yaşanıyormuş gibi büyük yaygara koparılır. Ancak iş işten çoktan geçmiştir ve pek çok mevzuda yapılan hataları telafi etmek mümkün değildir.

İlginizi Çekebilir: Mezar Büyüsü

Dil bağlama büyüsü bıçak ile yapılmaktadır

Dil bağlama büyüsü bir adet bıçakla yapılmaktadır. Kadim büyü kitaplarında dil bağlama büyüsü için “bıçak büyüsü” denilmesinin nedeni budur.

Büyünün icra edilmesi için açılıp kapanan bir bıçağa ihtiyaç vardır. Zira bıçağın açılıp kapanması aslında konuşacak kişilerin ağızlarını temsil etmektedir.

Dil bağlama büyüsünde sırasıyla şu uygulamalar yapılmaktadır:

Öncelikle açılıp kapanan bir bıçak alınır. Bu bıçağın daha önce hiçbir şekilde kullanılmamış olması gerekir. Yani büyü yapmak için yeni bir bıçak alınması gerekir.

Bıçakla bir miktar et kesilir. Bu işlem için tavuk eti, balık eti veya kırmızı et kullanılabilir. Ancak hiçbir şekilde domuz eti kullanılmaz. Çünkü büyü uygulamalarında domuz eti kullanıldığında büyü yön değiştirir ve ters dönerek büyü yaptıran kişinin hayatını mahveder.

Bıçakla et kesildiği zaman kimin veya kimlerin dili bağlanacaksa onların adı zikredilir. Etin her parçası bir kişi için kesilir. Yani kaç kişinin dili bağlanacaksa o kadar kesim yapılır.

Kesilen et parçalarını büyünün yapılış maksadına göre iki farklı biçimde ortadan kaldırmak gerekir. Eğer evlilik, ticaret, başarı gibi olumlu bir maksat için insanların dilleri bağlanacaksa et parçaları toprağa gömülür. Şayet boşanma ve haram mal yeme gibi şer durumlar için insanların dilleri bağlanacaksa kesilen et parçaları köpeklere yedirilir.

Dil bağlama büyüsünün son aşaması: dillerin mühürlenmesi

Kesilen etler büyünün yapılış maksadına göre ortadan kaldırıldıktan sonra kullanılan bıçak güzelce yıkanır.

Temizlenen bıçak dilleri bağlanacak kişilerin adları 141 defa okunduktan sonra kapatılır. Bıçak kapatıldıktan sonra aslında insanların ağızları kapılmıştır.

Kapatılan bıçak kimsenin görmeyeceği bir yerde muhafaza edilmelidir. Çünkü bıçak bulunup açılırsa dil bağlama büyüsü hemen bozulur. Büyünün 14 ay boyunca tesirini devam ettirmesi için bu bıçağın güzel bir şekilde korunması büyük önem arz etmektedir.

Dil bağlama büyüsü nasıl bozdurulur?

Dil bağlama büyüsünü bozdurmanın muhtelif yolları vardır. Ancak bu yollar içinde en güvenilir ve en etkili olanı büyü bozma duası okumaktır.

Eğer kişi bir konuda çok fazla konuşmak istediği halde konuşamadığını anlarsa hemen büyü bozma duası okumalı ve üzerindeki büyüyü hükümsüz kılmalıdır.

Büyü bozma duası olarak okunan niyaz Felak ve Nas surelerinden oluşan Muavvizeyetyn duasıdır. Bu dua, büyünün etkisine kapılan kişi tarafından bizzat okunabileceği gibi yakınları tarafından vekaleten de okunabilir.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top