Çok Şükür Kuduriye Duası Etkisini Tamamen Gösterdi

Kuduriye Duası Beyaz Bir Mum ile Yapılır ve…

Bir beyaz mendil ve bir beyaz mum ile yapılan kuduriye duası, bende tamamen etkisini gösterdi, beni inanılmaz bir atmosfere yönlendirdi ve hiç yaşamadığım duyguları bana yaşattı.

 • Bu nedenle artık kuduriye duasını yakınlarıma ve çevremdeki bütün insanlara tavsiye ediyorum, çünkü bu dua sayesinde aşk hayatım inanılmaz bir biçimde dönüşüp hiç yaşamadığım güzel duyguların bende müthiş bir etki göstermesini bizzat tecrübe ettim.

Bu nedenle beyaz bir mendil ve beyaz bir mum ile yapılan kuduriye duasını sizin de bilmeniz gerektiğini düşünerek bu yazıyı yazmaya karar verdim.

Öncelikle kısaca kendi başımdan geçenleri anlatmak, ardından da en doğru ve denenmiş kuduriye duasını sizinle paylaşmak istiyorum.

 • Yaşadığım onca sıkıntıya ve göğüs gerdiğim onca musibete karşın, sevdiğim insan beni terk edip gitti; ona yaşattığım onca güzel duyguya ve birlikteyken katlandığın onca fedakârlığa karşın onun beni bırakıp gitmesi, içler acısı bir durumdu, dünyanın başıma yıkılmasına neden olmuştu.

Bu durum uzun süre devam etti, çünkü hiçbir falcı ve büyücü, hiçbir medyum ve spiritualist bu derdimin çaresini bulamamıştı. Çok şükür kuduriye duası ile karşılaşınca bu durumu artık tersine çevirebileceğimi anladım; çünkü kuduriye duasının muazzam enerjisi sayesinde beni terk edip giden insanın tam anlamıyla 7 gün içerisinde aşkımdan perişan olduğunu ve bana kavuşabilmek için adeta yırtınıp kendisini mahvettiğini bizzat gördüm ve anladım.

Hakikaten kuduriye duası öylesine güçlü bir enerji ile dolu ki, terk edip giden ve bırakıp sırtımdan vuran insan, yedi gün içinde tamamen benim etkim altına girdi ve artık benden başkasına yar olmayacağını itiraf etti.

İlgili Yazı: Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua

Başımdan geçen bu olayı kısaca anlatmamın nedeni, size kuduriye duasının etkisini anlatabilmekti. Şimdi duanın nasıl yapıldığı kısmına geçelim:

En Doğru ve Sahih Kuduriye Duası Nasıl Yapılır?

Yanınıza 1 adet beyaz mendil ve de 1 adet beyaz mum alarak sessiz bir yere geçip bu sessiz yerde mumu ve beyaz mendili önünüze koyun; bu iki malzemenin üstüne gözlerinizi kapatıp şunları söyleyin:

 • “İlahi kuduriye duasını yaparak senin, hakkımda hayırlar yaratmanı temenni ediyorum.”

Bu ifadeleri söyledikten sonra gözlerinizi açıp beyaz mumu bir çakmak ya da kibritle yakarak beyaz muma karşı şu ifadeleri okumalısınız:

 • “İlahi kudretin kuduriyede tecelli eder ve hikmetin güzellikler yaratır, kalbimin deveran eden kanları ve yüreğimin hareket eden kanunları sadece senin izninle ve senin niyetin çerçevesinde hareket etmek durumundadır. Zaten bunun aksi düşünülemeyeceği gibi senin kudretinin tecelli etmediği ve nüfuz etmediği hiçbir yer de bulunamaz. Kalbimi tamamen sana açıyorum, kalbimdeki tarifi imkansız ve kelimelerle anlatılması mümkün olmayan duyguları hayırlı bir hale çevirip bana en güzel nimetini ve en hayırlı ihsanını nasip eyle, amin.”

Kuduriye duasının bu ilk aşaması olan kısımda mumu yakarak yukarıdaki güzel tabirleri ve ifadeleri beyaz mama dönüp okuduktan sonra ise, artık kuduriye duasının 2. aşaması olarak şu mübarek Arapça ifadeleri 3 kez üst üste beyaz mumun üzerine telaffuz etmelisiniz:

Bunu tam anlamıyla 3 defa yapmanız gerekmektedir, aksi takdirde kuduriye duası işlevsiz ve etkisiz olacaktır. Bu üç okumayı bitirdikten sonra artık yanınızdaki beyaz mendille yanan mumu söndürüp bu iki malzemeyi güzel bir yerde muhafaza etmeniz gerekir.

 • Zira ancak bu sayede kuduriye duası etkisini ve etkinliğini göstermeye devam edebilir. Kısaca bu aşamada beyaz mendili alıp yanan mumun üzerine atarak bir seferde mumu söndürüp kuduriye duası uygulamasını da bitirmeniz lazım gelir.

Bu uygulamayı tarif ettiğim şekliyle sessiz bir yerde ve geceleyin odaklı bir biçimde yapabilirseniz, amacınıza 7 gün gibi kısa bir süre içerisinde ulaşabileceğinizden hiç şüphem yok.

Şu tavsiye de gerçekten işinize yarayacaktır diye düşünüyorum:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

5 thoughts on “Çok Şükür Kuduriye Duası Etkisini Tamamen Gösterdi”

 1. Kudirye dua…
  Ben baska bir kitapta ayni dua gördüm ama onun sonu farkli. Sanki sizin yayinladiniz dua eksik gibi gözüküyor. Hatta daha doğrusunu öbür kuduriye duasi biraz farklı.
  Benim sorum şimdi bu sundunuz kuduriye dua acaba eksik mi yazıldı? Saygılar

 2. 2 . Sorum
  Yüzra hanima tavsiye ediniz en etkili aşk duasi hangi dua dir acaba?
  Lütfen bana da o duayı soylermisiniz lütfen

  Saygılarımla

 3. Merhabalar kuduriye duasını kaçta yapacağız saat bellimi geceden sonra yapılıyor saat 00.20 demi yapılıyor rica etsen beni aydınlatırmısınız bana tam saat vere bilirmisiniz

  1. gizemlibuyuler.com

   Merhaba duanın zamanı için günümüz saat sistemi ile net bir şey demek aslında zor. Fakat “gecenin ikinci yarısına geçince” şeklinde tavsiyeler var. Bu da sizin dediğiniz vakte denk geliyor. Allah’a emanet olunuz.

 4. Hocam merhaba bende bu duayı okumaya başladım ama bu şey kafama takıldı kuduriye ve kadeh duaları ayrı ayrı dualarmi anlayamadım hemen cevaplarsaniz sevinirim Allah’a emanet olun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top