Cinlerden Korunmak İsteyenler Bu Uygulamayı Mutlaka Yapmalı

Cinlerden Korunmak için Müthiş Bir Uygulama Okuyacaksın

İnsanların genellikle kötü enerjilere maruz kaldıkları ve yanlış adım atmaları dolayısı ile de cinlerin şerrine ve musallatına uğradıkları bilinen bir gerçektir. Ve günümüzde bilhassa birçok kişinin cin çarpması ile karşı karşıya kalıp onların musibetine musallatına maruz kaldıkları da bilinmektedir.

  • Bu nedenle size bu yazımızda cinlerden korunmak adına müthiş bir uygulamadan söz etmek istedik ve bu uygulamayı en açık ifadelerle sizinle paylaşmaya gayret gösterdik.

Eğer bu yazıyı baştan sona kadar dikkatli bir şekilde 2 defa okuyup aktarılan uygulamaları da aynen tatbik ederseniz, cinlerden korunma anlamında muhteşem bir potansiyele sahip olarak kötü enerjilerin tamamını da kendi vücudunuzdan atıp kendinizi rahat ve huzurlu bir atmosferde hissetmeye başlayacaksınız.

Bunun için dikkatli bir şekilde okumaya devam etmelisiniz:

Cinlerden Korunma Uygulaması Bir Adet Nohut ile Yapılır

Eski kaynaklar incelendiğinde ve cinlerden korunma konusunda yazılan eserler analiz edildiğinde, kişinin özellikle 1 adet nohut ile cinlerden ve bütün kötü enerjilerden korunabileceği gerçeği ortaya çıkar ve gözler önüne serilir.

Bu anlamda Kudemâ isimli kitap da, bize cinlerden korunma konusunda 1 adet nohut ve Felak Suresinin ne kadar etkili olduğunu ifade etmiştir, şimdi yanınıza bir tane nohut alıp bu nohut tanesi ile birlikte sessiz bir yere geçerek aşağıdaki uygulamayı gerçekleştirin ve sonrasında bu nohut tanesini yanınızda taşıdığınız sürece size bütün kötü enerjilerin uzak olacağını bilmenin huzuru ile yaşamınızı sürdürün.

İlginizi Çekecek: Ermeni Büyüsü

Cinlerden Korunma Uygulamasında Felak Suresi

Sessiz bir yere geçip yanınıza almış olduğunuz nohut tanesini önünüze koyun ve gözlerinizi kapatıp 7 defa Felak Suresini içtenlik içerisinde okuyun, sonrasında da dışarıdan size gelebilecek bütün kötü enerjileri devredışı bıraktığınızı hayal edip Allah’ın size müthiş bir koruma kalkanı armağan edeceğini ve sizi bu sayede en güzel şekilde koruyacağını hayal ederek nohut tanesinin üzerine aşağıdaki tılsımlı sözcükleri okuyun:

Cinlerden Korunmada Tılsım Dolu Sözcükler

  • “İlahi bütün mahlukatı sen yaratmış olduğun gibi elbette ki bütün mahlukat da senin emrine amadedir ve seferber olmak zorundadır. Bu nedenle cinler de senin emrinden zerre kadar dışarı çıkmamak için aşırı derecede gayret göstermektedir ve hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında cezalandırılmamak adına son derece temkinli bir şekilde hareket etmektedirler. İşte sana getirmiş olduğum bu nohut tanesinin üzerine Felak Suresinin mübarek ayetlerini 7 defa okuyarak senden cinlerden korunma ve diğer bütün kötü enerjilerden azad olma konusunda dilekte bulunuyorum. Bu nohut tanesi yanımda kaldığı sürece ve bunu sürekli bir şekilde yanımda taşıdığım sürece senin mübarek kılmış olduğun ayetlerin hatırına bütün kötü enerjilerden uzak duracağımı ve cinlerin musallatından da kurtulacağımı biliyorum. Bu bilgi, bu huzur, bu bilinç ve bu farkındalık içerisinde senin güzelliklerini yaşamak ve bütün mahlukata sunmuş olduğun faziletleri tatmak istiyorum. Duamı kabul buyur ve cinlerden korunma konusunda bana yetki ver Allah’ım, amin.”

Bu uygulamayı yaptıktan sonra, nohut tanesini yanınızda taşımanız gerektiğini bilmelisiniz ve aşağıda aktaracağımız hususu dikkatli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz:

Cinlerden Korunma ve Nohutun Taşınması

Yukarıdaki tılsımlı sözcüklerle cinlerden korunma uygulamasını yaptıktan sonra, artık bu nohut tanesini sürekli bir şekilde yanınızda taşıyın ve aklınıza her geldiğinde bu nohut tanesini çıkarıp üzerine 1 defa Felak Suresi okuyup yeniden yanınızda taşımaya devam edin.

  • Bize aktarılan bilgiler ve bilhassa Kudemâ isimli kitaptan anladığımız husus şudur ki, şimdiye kadar bu uygulamayı yapıp da cinlerden korunma konusunda muazzam bir yeterliliğe sahip olan binlerce insan bulunduğu için konunun uzmanları da özellikle bu uygulamayı tavsiye etmektedir ve kişinin bu nohut tanesini her seferinde (yani aklına geldiğinde) çıkarıp üzerine 1 defa Felak Suresi okuyup sonrasında da yine yanında taşıması gerektiğini bildirmektedirler.

Bu önemli uygulamayı anlattığımıza göre yine çok önemli bir tavsiye ile yazımızı bitiriyoruz:

Cinlerden Korunma Çok Özel Bir Öneri

Yapılan bütün kötü enerjileri ortadan kaldırmak ve kişinin rahatlamasını sağlamak, elbette ki her insanın arzusudur; yine kem göz ve nazar gibi bütün kötü enerjilerden ve kötü güçlerden kurtulabilmek için kişinin bazı uygulamalara ihtiyacı olduğu malumdur.

  • Bu anlamda siz de birçok kişinin hayatını değiştirme potansiyeli ile dolu olan Kenzül Dua Kitabını incelemeli ve bu kitapta aktarılan özel duaları hayatınıza tatbik etmeye çalışmalısınız.

Bu değerli eserin etki gücünü ortaya koyan bazı okuyucu yorumlarını size sunuyoruz ki eserin gerçekten ne kadar mucizevi dualarla dolu olduğunu sizler de bizzat görmüş olasınız:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Köpek Büyüsü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top