Cilve Nasıl Yapılır Diyenler İçin 12 Harika Taktik

Free-touch taktiği

Bu taktiğin Türkçe karşılığı “özgürce dokunmak” biçiminde alınabilir. Metodun özü erkeğin bedenindeki kimi noktalara dokunarak onu kısa sürede etkilemektir.

Gerçekten de erkeğin vücudunda öyle noktalar vardır ki buralara dokunulduğunda erkeklerin tüm arzuları bir anda ortaya çıkartılabilir.

Burada üzerinde konuştuğumuz husus yatakta dokunulması gereken zevk noktaları değildir. Free-touch taktiği ile dokunulması amaçlanan yerler günlük hayatta sosyal ortam içinde yapılabilecek bedensel temaslardır.

Dokunulması halinde erkeği hızlı şekilde etkileyecek noktalar şunlardır:

  • Erkeğin belinin arka kısımları
  • Omuzlar
  • Dizler
  • Ense
  • Avuç içleri

Tabii bu alanların güçlü cinsel çağrışımlar uyandırdığını da hesaba katmak gerekir. Bu nedenle belli bir düzeyin üstündeki bedensel temasın erkeğin kendisine “hakim olamamasına” sebep olacağını göz önünde bulundurmak isabetli olacaktır.

Soru sorma taktiği

Erkekle konuşurken kendinizi ifade etmek yerine sorular sorarak erkeği tutku alemine çekmeye çalışın.

Bir kadının sorular sorarak erkeği konuşturması erkeğin fantezi dünyasının hareketlenmesini sağlar. Çünkü erkek kadının sorularına doğrudan doğruya cevap vermez. Kafasında birçok farklı cevabı ölçüp biçtikten sonra en mantıklı cevabı verir. Kadına söylemediği ve içinde tuttuğu cevaplar ise düş dünyasının arzulu gerçeklerine işaret eder.

Peki erkeğe nasıl sorular sorulmalı?

Her şeyden önce erkeğin zevk ve heyecanına vurgu yapacak bir soru sorun. Alacağımız cevaba göre soruların türünü değiştirin. Emin olun ki soracağınız birkaç soru erkeğin size tamamen teslim olmasını sağlayacaktır.

Bakış kaydırma taktiği

Bakış kaydırma taktiğinde kadın öncelikle erkeğin gözlerine odaklanır. Daha sonra gözlerini erkeğin gözlerinden çekerek bedeninin farklı noktaları üzerinde gezdirir.

Eğer amaç erkeğe orta düzeyde bir cilde yapmak ise bakışları erkeğin dudakları üzerinde gezdirmek yeterli olacaktır. Şayet yoğun cinsel mesaj verilmek isteniyorsa bakışları daha aşağılara cinsel organların olduğu yerlere kaydırmak gerekecektir.

Ayrıca bakışların gücünden faydalanarak cilve yapılmak isteniyorsa bakışmanın süresi normalden uzun tutulmalı ve kalabalık ortamlarda erkekle göz teması kurulmaya dikkat edilmelidir.

Tahrik eden “sessiz ve gizli gülümseme taktiği”

Bu gülümseme tarzının gücünü keşfettiğinizde kesinlikle siz de ne kadar etkili olduğunun farkına varacaksınız.

Sessiz ve gizli gülümseme taktiği adı verilen bu uygulamada ortada herhangi bir komik durum yokken ya da karşılıklı konuşma söz konusu değilken sadece erkekle karşı karşıya gelindiğinde kendisine hafif bir gülümseme ile tebessüm edilir.

Bu gülümsemeyi normal gülümsemelerden ayıran en önemli husus göz teması kurularak yapılması ve davetkar bir ifade göstermesidir.

İlginizi Çekebilir: Bağlama Duası

Davranışları önceden kestirilemeyen kadın

Bir kadında erkeği en fazla çeken özelliklerden birisi de kadının gizemli olmasıdır. Kadının gizemi erkeklerin çözmekten büyük zevk aldıkları bulmacaya benzer. Cevabını buldukları her sorudan sonra bir sonraki sorunun yanıtını daha çok merak ederek kadına tutkuyla yönelirler.

Kendiniz hakkında her türlü bilgiyi erkeğe vermeyin. Erkek geçmişiniz, hobileriniz ve hayalleriniz konusunda bir şeyler bilse dahi asla bildiklerinden tam olarak emin olmamalıdır. Ayrıca sizin yapabilecekleriniz konusunda da tahminlerine çok fazla güvenmemelidir.

Eğer erkeğin gözünde gizemli ve davranışları önceden kestirilemeyen bir kadın olursanız her zaman onu etkileyebilecek bir kadın profili çizmiş olursunuz.

“Başkalarının öyküsü” taktiği

Bazen hayali bir karakter yaratarak bu kişi hakkında erkeğe en olmadık öyküler anlatın. Söze “eski bir okul arkadaşım, tanıştığın bir kadın, adını veremeyeceğim bir arkadaşım…” gibi ifadelerle başlayın ve erkeğe fantezi dünyasını alt üst edecek öyküler anlatın.

Anlatacağınız bu öykülerde kendiniz hakkında anlatamayacağınız bir çok uç fikri bu hayali kadın üzerinden anlatabilirsiniz.

Erkek bu hayali kadını kısa sürede aradan çıkaracak ve anlattığınız her öyküyü sizinle özdeşleştirecektir. Ayrıca sizin çılgın bir kadınla arkadaşlık kurumuş olmanız erkeğe “sizin de çılgın şeyler yapabileceğiniz” mesajını verecektir.

Near-far taktiği

Bazı kaynaklarda yaklaştırma-uzaklaştırma metodu olarak da bilinen bu taktikte kadın bazen erkeğe çok yakın ve samimi davranırken bazen de araya mesafe koyar. Kadının bu tavrı erkeğin net sonuçlara ulaşmasını engeller. Erkeğin bu kararsız hali psikolojik yapısını etkileyerek onu tutkulu bir aşık haline getirir.

Yaklaştırma-uzaklaştırma metodunu çok sık kullanmak erkeği tamamen kaybetmenize neden olabilir. Bu nedenle erkeğin sıkılmaya başladığını anladığınız anda “uzaklaştırma” tavrınızdan vazgeçmeli ve “yaklaştırma”ya ağırlık vererek onu gerçekten kendinize çekmeye çalışmalısınız.

Görsel şölen taktiği

Erkekler aşkı gözleriyle anlamlandırmaya çalışırlar. Bu yüzden de aşık oldukları kadınlar her zaman görsel olarak en fazla beğendikleri kişiler olmuştur. “Bir kadının dış güzelliğinden ziyade ruh güzelliğinin önemli olduğu” düşüncesinin erkeklerin dünyasında hiçbir karşılığı yoktur. Bu yüzden erkekleri etkilemek isteyen bir kadın her şeyden önce güzel görünmeye gayret etmelidir.

Bu konuda erkekleri en fazla etkileyen görsel detayların birkaçına değinmekte fayda görüyoruz:

Her şeyden önce açık saçların bağlanmış saçlardan çok da etkili olduğunu bilmek gerekir. Ayrıca sırt dekoltesinin göğüs ve bacak dekoltelerinden daha tahrik edici olduğunu da eklemek faydalı olacaktır. Tabii bu arada erkeklerin kadınların tırnaklarına çok fazla dikkat ettiklerini ve bakımlı tırnakların erkekler için dişilik sembolleri olduğunu hatırlatmakta da yarar vardır.

İlginizi Çekebilir: Sevgi Duası

Güzel kokular her zaman etkilidir

Güzel kokulara özel bir madde ayrılmamızın sebebi hiç kuşkusuz ki koku alma duyularının erkeklerde çok farklı biçimde işlemesidir.

Yapılan birçok araştırmaya göre erkeklerin beyninde aşk hormonu salgılayan bölge ile güzel kokuları duyumsayan bölge aynı yerdir. Ayrıca erkeklerin sevdikleri insanları belli kokularla hatırladıkları da tespit edilmiştir. 

Memleketimin kokusu, annemin kokusu, sevgilimin kokusu gibi ifadeler erkekler tarafından söylendiğinde bunların basit birer söz kalıbı olmadıklarını ve doğrudan doğruya duygulara tercüman olduklarını bilmek gerekir.

Erkekleri etkilemek isteyen bir kadın her zaman güzel kokmayı bilmeli hatta kokusunu erkeğe ezberletmelidir. Erkekle görüştüğünüzde her zaman aynı parfümü kullanmaya gayret edin ve belli bir koku ile erkeğin zihinde yer edinmeye çalışın. Unutmayın ki erkeklerin koku alma duyuları kadınlara göre çok daha güçlü ve anlam yüklüdür.

Text taktiği

Erkekler sözel diyalog geliştirme konusunda son derece zayıf kişilerdir. Bu nedenle karşılıklı konuşmalarda kendilerini ifade etme yeteneğinden yoksundurlar.

Erkeğin bu zayıflığını telafi edip daha cesur davranabileceği alan ise mesaj ve mail gibi yazılı haberleşme araçlarıdır. Erkekler sanal araçlar üzerinden yapacak görüşmelerde günlük hayattan çok daha atılgan ve cesur davranırlar.

Erkeklerin yazılı haberleşme kanalları sırasında bambaşka bir kişiye dönüştükleri ve her türlü aşk serüvenine daha yatkın oldukları bilinmektedir. Erkeğin bu özelliğini fırsata çevirin ve onunla mutlaka sanal yazışma olanağı yakalamaya özen gösterin.

Kendini övme taktiği

Birçok kadın erkeğin yanında kendisini övmesinin kibirli bir davranış olacağını ve erkeğe itici geleceğini düşünür. Halbuki bir kadının kendisini övmesi zannedilenin aksine onu erkeğin gözünde yüceltir.

Kendi güzelliğiniz, zekanız ve bilginiz hakkında alçakgönüllü davranmanıza gerek yoktur. Ne kadar iyi olduğunuzu açıkça dile getirirseniz erkek de bu gerçeği kabullenmek zorunda kalacak ve o da size iltifatlarda bulunacaktır.

Eğer erkek sizi iltifatlara boğarsa bu iltifatlar karşısında hemen yelkenleri suya indirmeyin. “Ben zaten bu iltifatları almaya layık biriyim.” düşüncesini besleyin ve erkeğin sizin kalbinizi tamamen kazanması için “daha çooook” iltifat etmesi gerektiği izlenimini verin.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top