Büyü Yapmak Aslında Çok Kolay Oku ve Gör

Kendi Başına Her Türlü Büyüyü Yapabileceksin

Şayet hiç kimseden yardım almadan evde tek başınıza hiçbir uzmana müracaat etmeden ve herhangi bir yanlışlık yapmadan büyü yapmak istiyorsanız, bu yazıda büyü yapmanın bütün ayrıntılarını ve inceliklerini öğrenecek ve bu sayede istediğiniz tılsımı yapabileceksiniz.

  • Ne var ki bu uygulamayı yapabilmek için kesinlikle yazıda aktarılan bütün detayları incelikle okumalı ve en az 2 defa okuyup tamamen kavradıktan ve tam anlamıyla aklınıza yerleştirdikten sonra uygulamayı yapmalısınız, zaten aşağıda bütün detayları sizinle paylaşacağız.

Büyü Yapmak için Hangi Malzemeler Gerekli

Yapacağınız büyünün türüne ve şekline bağlı olarak kullanacağınız malzeme de elbette ki farklılık arz edecektir, bu anlamda dünya üzerinde yapılan yüzlerce çeşit büyü olduğunu bilmelisiniz ve bu büyülerden her biri için farklı malzemeler kullanıldığını da idrak etmelisiniz.

  • Fakat biz size oldukça kolay birkaç basit malzeme ile yapabileceğiniz çok güçlü ve çok etkili bir büyü çeşidinden bahsedeceğiz, çünkü bazı büyüler hakikaten çok zor bulunan malzemelerle yapılmasına rağmen bazı büyüler ise oldukça kolay bir şekilde temin edilebilecek malzemelerle yapılır.

İşte bu bağlamda size kolaylıkla temin edebileceğiniz birkaç malzeme ile yapabileceğiniz uygun bir büyü aktaracağız, malzemelerin kolaylıkla bulunması büyünün basit ve etkisiz olduğu anlamına gelmez; aksine sunacağımız büyü son derece güçlü ve kalıcı bir yapıya sahiptir.

Hangi Büyüyü Yapmak İstediğine Karar Vermelisin

Bu anlamda insanların taleplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurunca aşk büyüsü yapmanın çok daha popüler bir uygulama olduğunu gözlemliyoruz ve bu nedenle de size büyü yapmak anlamında aşk büyüsünün detaylarını aktarmak istiyoruz.

Bu büyüyü yapmaya başladıktan ortalama 3 gün sonra size delicesine aşık olacak şahsın sıcaklığını ve muhabbetini kazanacaksınız, yeter ki dikkatli bir şekilde okuyup gerçekleştirin bu büyüyü.

Mutlaka Oku: Evlenme Büyüsü

Harika Bir Aşk ve Bağlama Büyüsü Yapmak İster misin?

Bu aşk büyüsünü yapmak, yeşil bir mendil ve bir kaşık tuz ile gerçekleştirildiği için evvela yanınıza yeşil bir mendil almalı ve aynı zamanda bir tatlı kaşığı tuz alarak sessiz bir yere geçmeli ve orada aşağıdaki ayrıntılarla büyü uygulamasını gerçekleştirmeye başlamalısınız:

  • Bu sessiz yerde ışığın mümkün mertebe loş olmasını sağlayın, yarı karanlık hale getirdiğiniz bu ortamdan aynı zamanda dışarıdan gelebilecek gürültüleri ve herhangi bir sesi de devre dışı bırakmaya çalışın; çünkü büyü yapmak için mümkün mertebe konsantre olmanız gerekmektedir.

Tam manası ile konsantre olduktan sonra yeşil mendili önünüze koyun ve hemen sağ tarafına bir kaşık tuzu yerleştirin ve bu iki malzemenin üzerine şöyle hitap edin:

  • “Ey Hüddam Zargon, senin gücünün ve kudretinin aşamayacağı hiçbir şey olmadığı gibi sana açık yüreklilikle derdini anlatanların yarı yolda kaldığı da görülmemiştir, öyleyse benim de yarı yolda kalmamam için kudretini devreye sok ve konuştur. Bana, yapmış olduğum bu uygulamanın en kısa zamanda amacına ulaşması için güç ve yetenek ver, 3 gün içerisinde kalbimdeki muhabbetin amacına ulaşmasını sağla, beni tamamen güzelliklere taşı ve her türlü sıkıntıyı benden gider. Bu büyüyü yapmak senin sayende mümkün olmuştur, öyleyse kendi zatının hatırı için bana yardım eyle.”

Bu uygulamayı tarif ettiğimiz şekli ile yaptıktan sonra şimdi bir tatlı kaşığı tuzu yeşil mendilin içerisine dökün ve bu mendili hiçbir tanesi dışarıda kalmayacak şekilde güzel bir kese haline getirip iyice düğümleyin ve ardından da götürüp kimsenin göremeyeceği bir yerde saklayın.

Bu iki malzemeyi sakladığınız yerde hiç kimsenin sizi görmemesi ve bu iki malzemeye de herhangi bir elin temas etmemesi (yani müdahale etmemesi) gerekmektedir. Bunu yaptıktan sonra 3 gün içerisinde, aşık edip bağlamak istediğiniz kişinin muhabbeti size doğru akmaya başlayacak ve bu mendil ve içindeki tuz orada kaldığı sürece bu aşk devam edecektir.

Büyü Yapmak veya Yaptırmak Nelere Mal Olur?

Eğer yazıyı buraya kadar okuduysanız bundan sonraki kısımları da dikkatlice okumanız gerektiğini ifade etmeliyiz; çünkü büyü yapmak, kişinin kendi ruh sağlığına zarar verebileceği gibi çevresindeki yakınlarının ve sevdiklerinin ruh sağlığına da ciddi anlamda zarar verebilir ve hem kişiyi hem de çevresindekileri ciddi sıkıntılarla baş başa bırakabilir.

  • Şimdiye kadar Hüddam Zargon isimli bu görevli varlığı istihdam edip yani görevlendirip sıkıntı yaşayan yüz binlerce insan olduğu bilinmektedir ve bunlar zaten kadim büyü kitaplarında detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Sadece bu büyünün değil, diğer birçok büyünün de insanları musibetlere sevk ettiğini, kişinin kendisi ya da bir başkasının yapması fark etmeksizin kişiyi ciddi tehlikelere maruz bıraktığı kesinlikle bilinmelidir.

Büyü Yapmak Yerine Ne Yapmalısınız, Neden Tehlikeli Bu İş?

Öyle ise böyle bir tehlikeye girmek ve büyü yapmak hatasına düşmek yerine, kişinin masum ve tehlikesiz uygulamalarla hayatına renk katmasının mümkün olduğunu bilmesi gerekir.

Bu nedenle biz, değerli okurlarımıza büyü yapmak ya da yaptırmak yerine, kişinin En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını bilmesi ve tanıması gerektiğini belirtmek istiyoruz, bu kitapta aktarılan duaların en etkili büyüden bile çok daha etkili olduğunu defalarca gözlemledik, buna siz de kolaylıkla şahit olacaksınız ve bu durumun farkına varacaksınız. Bunun için bazı okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme bağlantısını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsiniz: Soğan Büyüsü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top