Büyü Nasıl Anlaşılır, 5 Önemli İpucu ile Kesin Tespit

Akıl Oyunlarını Dikkatlice Gözlemleyin

Büyünün anlaşılması konusunda en önemli ölçütlerden birinin de akıl oyunları şeklinde tarif edilen ve insanın aklının değişik bir şekilde çalışmasına sebebiyet veren belirtiler olduğunu söyleyebiliriz.

Bu bağlamda akıl oyunları diye tarif ettiğimiz noktaları şöyle ifade etmek mümkündür:

Belirtilerinden biri olan akıl oyunları, kişinin daha önce hiç yaşamadığı bir şekilde akli problemler yaşaması şeklinde meydana gelir.

Bu belirtiler içerisinde örneğin aklının karışması ya da daha önce çok kesin ve net bir şekilde hatırladığı bazı noktaları unutması ya da ısrarla hatırlamaya çalışmasına rağmen daha önce yaşamış olduğu çok önemli bir olayı hatırlayamaması gibi belirtileri sayabiliriz.

İşte akıl oyunları adını verdiğimiz bu belirtiler büyü nasıl anlaşılır sorusunun en ikna edici cevaplarından biridir.

Beden Arızaları Büyü Belirtisi Olabilir

Yukarıdaki ifadelerimizle herhangi bir insana büyü yapıldığı zaman o insanın bedensel anlamda bu büyü karşısında tepkisel davrandığını dile getirmiştik, işte bu tepki içerisinde belki de en belirgin olan hususlardan birinin de vücudunuzda meydana gelen değişiklikler olduğunu ifade edebiliriz.

Evet bir insana büyü yapıldığında o insanın vücudu bu büyü karşısında şiddetli bir tepki meydana getirir ve bu tepki neticesinde vücutta daha önce acayip belirtiler meydana gelir.

İşte beden arızaları olarak ifade ettiğimiz bu hususta bedeninizde daha önce hiç karşılaşmadığınız acayip değişiklikler ile karşılaşmaya başlarsınız. Mesela vücudunuzun herhangi bir yeri sebepsiz yere ağrımaya başlar ya da gözlerinizde veya ayaklarınızda ilginç şekillerde hastalıklar baş göstermeye başlar ve buna benzer bedensel arızalar ile karşılaşmaya başlarsınız.

Eğer böyle gelişmeler yaşamaya başladıysanız şunu kesinlikle bilmelisiniz ki bu büyü belirtilerini ortadan kaldırmalı ve buna sebebiyet veren büyüyü kesinlikle hükümsüz bırakıp iptal etmelisiniz.

Aksi takdirde başınız ciddi anlamda belada ve musibette demektir, işte bunun için yazının sonlarına doğru aktaracağımız tavsiyeyi can kulağı ile dinlemenizi öneririz.

İlginizi Çekebilir: Kemik Büyüsü

Karınca İstilası

Büyü nasıl anlaşılır sorusuna verilebilecek en güzel cevaplardan birinin karınca istilası olarak tarif edilen ve insan vücudunda karıncalanma ya ya da elektriklenmeye benzeyen hissiyat uyandıran belirti olduğunu dile getirmek mümkün.

Bu belirtide, insan vücudunun değişik organları ve değişik bölgeleri sebepsiz yere karıncalanır ve bu karıncalanma hissi kaşınma hissi ile birlikte meydana gelir.

Eğer bedensel ve fiziksel bir rahatsızlık sebebiyle değil de daha önce hiç karşılaşmadığınız şekilde bir karıncalanma ve kaşınma hissiyatı içerisinde iseniz bu belirtinin ciddi bir belirti olduğunu düşünebilirsiniz.

Ölüm İptilası

Büyü belirtileri içerisinde yer alan ve büyü nasıl anlaşılır sorusuna kesin bir cevap olabilecek işaretçilerden birinin de ölüm iptilası adı verilen işaret olduğunu rahatlıkla söylemek mümkündür. Ölüm iptilası adı verilen bu işaret, kendisine büyü yapılan kişinin aniden hayattan vazgeçip ölümü arzulaması ve ölüm düşüncesi ile dolması şeklinde meydana çıkar.

Bu düşünceye kapılan herhangi bir insan şimdiye kadar boşu boşuna yaşadığını ve bundan sonra da yaşaması halinde nafile yere yaşayacağını düşünerek ölüm arzusu ile dolup taşmaya başlar ve bu kişi bir an evvel ölebilmek için adeta yanıp tutuşur.

İşte büyünün insan bedenine ve insan aklına musallat olması halinde insanda yaptığı acayip değişikliklerden birinin de ölüm iptilası olduğunu dile getirmek gerekir.

Kendini Tanıyamama Hissiyatı

Büyü işaretlerinden birinin de kişinin kendini tanıma konusunda sıkıntı yaşaması şeklinde ortaya çıktığını söyleyebiliriz, bu belirti özellikle kişinin hem ruhsal ve psikolojik olarak hem de bedensel ve fiziksel olarak kendini daha önce gördüğünden farklı bir şekilde görmesi ve adeta kendini bir başka insan olarak algılaması olarak ortaya çıkar.

Bu belirtinin son derece önemli olduğunun altını çizmeliyiz ve büyü nasıl anlaşılır diyen insanların bu hususa son derece dikkat etmesi gerektiğini vurgulamalıyız.

Zira kişinin kendini fiziksel ve ruhsal anlamda tanıyamaması ve kendine bir anlam verememeye başlaması hissi, büyünün ciddi anlamda tehdit etmeye başladığının ve ilerlediğinin göstergesidir.

Bu hissiyata kapılan kişi bir an evvel önlem almalı ve kendisini bu illetten kurtaracak önemli adımlar atmalıdır.

Şimdi de büyü nasıl anlaşılır sorusu kapsamında size çok önemli bir tavsiyede bulunalım.

Eğer bu belirtiler içerisinde en az iki belirti meydana geldi ise (bu belirtileri kendinizde ya da kendisine büyü yapıldığını düşündüğünüz kişide görmeye başladıysanız) derhal önlem almalısınız ve bunun için tavsiyemiz aşağıdadır:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top