Büyü Kitabı Arayan Biri Bu Kitapları Kesinlikle Bilmeli

Büyü Kitabı ile Hayatı Değişen İnsanlar Var Gerçekten!

Bu yazımızı büyü kitabı ve büyü kitapları konusuna ayırıp herhangi bir kişi üzerinde işlem yapabilmenizi sağlayacak tılsımlı kitaplarla alakalı en özel ve en seçkin bilgileri aktarmaya çalışacağız ve bu kitaplarla hayatı gerçek anlamda değişen insanların yaşamış oldukları tecrübelerden de kesitler sunarak önünüzü aydınlatma gayreti içerisinde olacağız.

  • Özetle bu yazımızda büyü kitapları konusunda hakikaten çok değerli bilgilerle karşılaşacaksınız ve bu değerli bilgiler sayesinde hayatınız değişme noktasına gelecek.

Bu nedenle yazımızı en az 2 defa baştan sona kadar okuyup dikkatli bir şekilde üzerinde düşünmeli ve aktarmış olduğumuz bilgileri de detaylıca incelemelisiniz.

Büyü Kitapları İçerisinde Çok Özel Bir Yeri Olan Bahira

Bu sitede Bahira isimli kitapta bulunan birçok büyü uygulamasını zaten sizinle paylaştık, bundan sonraki bazı yazılarımızda da Bahira isimli büyü kitabında bulunan diğer bazı uygulamaları da sizinle paylaşma kararındayız.

  • Çünkü kadim kitapları incelediğimizde ve bu konuda uzman olan medyumların ve hocaların bilgi birikimini ve gizli ilimlerini mercek altına aldığımızda Bahira isimli kaynağın hakikaten oldukça değerli bir yapıya sahip olduğunu ve bu kitabın çok nadir olarak bazı insanlarda bulunduğunu gözlemliyoruz.

Zaten büyü kitaplarını her yerde bulmak neredeyse imkânsızdır, hele ki dünya üzerinde oldukça güçlü tesirler ile ön plana çıkan büyü kitaplarını temin etmek, bu konuda çok az insana nasip olan bir bahtiyarlık olarak algılanmalıdır.

Bu anlamda Bahira isimli kaynak neredeyse ilk büyü kitaplarından biri olarak bilinir ve bu kaynak, bütün medyumların ve hocaların başvuracağı nadir kitaplardan biri olarak ön plana çıkar.

Büyü Kitaplarından Biri Olan Kudemâ’nın Gücü

Bunun yanı sıra eski alimler ve gizli ilimler konusunda derinleşen insanların (kısaca bu konuda mürekkep yalamış ve okumuş yazmış olan, dirsek çürüten şahısların) beyanlarını esas aldığımızda Bahira kitabı ile birlikte Kudemâ isimli kadim büyü kitabının da oldukça önemli etkilere sahip olduğunu ilk fırsatta gözlemleyebiliriz.

Bu anlamda yazmış olduğumuz yazılarda Bahira isimli kitaptan istifade ettiğimiz gibi, aynı zamanda Kudemâ isimli kadim büyü kitabını da esas almaktayız ve bu 2 kitabın birleşiminden istifade ederek sizlere herhangi bir konuda büyü nasıl yapılır sorusunun cevabını aktarmaktayız.

Mutlaka Oku: Kara Büyü

Büyü Kitapları ve Bunların Tehlikeleri

Ne var ki aktarımlarımızı tamamen uygun bir şekilde uygulayan ve bunları tatbik ederek hayatını değiştirmeye çalışan insanların yaşamış oldukları deneyimler ve tecrübeler (özellikle de kötü durumlar ve musibet getiren facialar) bu büyü kitaplarının yeri geldiğinde son derece tehlikeli bir mahiyet arz edebileceğini de ortaya koyduğu için bizler özellikle büyü kitabı araştırması içerisinde olan insanlara şunu tavsiye etmekteyiz:

  • “Ak büyüsünden tutun da kara büyüsüne kadar yapabileceğiniz bütün büyüler hem size hem de çevrenizdeki insanlara ciddi anlamda sıkıntılar getirecek ve sizi felaketlere sürükleyerek adeta hayat enerjinizi sömürüp sizi zindan azabına mahkum edecektir.”

Söylediğimiz sadece Bahira ve Kudemâ isimli kitaplarda aktarılan büyüleri tatbik eden insanların başına gelmiyor, aynı zamanda buna benzer kitaplarda bulunan bütün tılsımları ve büyüleri tamamen uygun bir şekilde tatbik eden insanların başına da geliyor.

  • Bu anlamda yukarıda da ifade ettiğimiz gibi ak büyüden kara büyüye kadar bütün büyü türleri, kişiyi felaketlere sürükleyen ve sıkıntılara maruz bırakan bir mahiyete sahiptir.

Bu konuda bize aktarılan deneyimleri ve okurlarımızın tecrübelerini aktarırsak, bu tecrübelerin tüyler ürpertici facialar şeklinde gözünüzde canlanacağını çok iyi bilmekteyiz.

Bu nedenle size bu tür kitapları aramaktan ve incelemekten kesinlikle uzak durmanız gerektiğini beyan etmeliyiz; zaten büyü kitapları aramaya hiç ihtiyacınız olmayacak, çünkü en güçlü büyüden bile çok daha etkili dualar ile hayatınızı değiştirebilme fırsatınız olacak, söyle ki:

Büyü Kitapları ve Aktarılan Büyülerin Zayıflığı

Gerçekten de bize gelen yorumları mercek altına alıp incelediğimizde, sunmuş olduğumuz Bahira ve Kudemâ gibi kadim büyük kitaplarında sunulan büyü türlerini tatbik eden insanların hem musibetlere giriftar oldukları, hem de büyünün tesirinin kısa sürede ortadan kalktığını gözlemliyoruz. Ne var ki bunun yerine şu tavsiyemize kulak verirseniz muazzam gelişmelerle karşılaşabilirsiniz:

Büyü Kitapları Yerine Neden Dua Kitapları Esas Alınmalı?

Şimdiye kadar binlerce hatta yüz binlerce insan büyü ile meşgul olmasına rağmen bunun zararlarını hayatında idrak edip bu yöntemden vazgeçmiş, bunun yerine örneğin Kenzül Dua Kitabı (diğer adıyla Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı) gibi mucizevi dualarla dolu olan kitaplarla hayatını değiştirmenin huzurunu ve mutluluğunu yaşamıştır.

Bu söylediğimizin ne kadar gerçek olduğunu ve bu gerçeğin binlerce insan tarafından tecrübe edilerek ortaya konduğunu siz kendiniz de bizzat gözlemleyebilirsiniz, bu anlamda bu değerli dua kitabının indirme bağlantısı ile birlikte bazı okuyucu yorumlarını da aşağıya aldık:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısınız: Soğukluk Büyüsü

1 thought on “Büyü Kitabı Arayan Biri Bu Kitapları Kesinlikle Bilmeli”

  1. merhaba ben büyü diye bişeye inanmıyorum ama çok hoş geliyo bana gerçektende olsaydı ne güzel olurdu ama tek gücü olan allah …. o yüzden inanmıyorum bi yandand GÜZEL GİBİ AMA ÖYLE BİŞİ YOKTUR … UMARIM YOKTUR AMA OLSA FENA OLMAZDI 🙂
    ALLAHA EMANET OLUN….

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top