Büyü Çeşitleri Konusunda Yazılmış En Doğru Anlatım

Büyü Çeşitlerini Tamamen Öğrenmek İstiyor musun? Oku!

Birçok kişinin ve alanında uzman olmayan birçok insanın büyü çeşitleri konusunda yazıp çizdiğine şahit olunca açıkçası hayretler içerisinde kalıyorum.

  • Oysaki büyü konusunda en bilgili olan insanlardan biri olan Abdurrahman Hoca isimli hoca, benim çok yakın arkadaşım ve açıkça söylemek gerekirse Abdurrahman Hoca, hiçbir şekilde İnternet ortamında bulamayacağınız bir şahsiyet.

Çünkü Abdurrahman Hoca Büyü ilmi ve gizli ilimler gibi konularda uzmanlaşan birinin internet ortamında bulunmayacağını, kendisine ihtiyacı olan insanların zaten ilahi bir yönlendirme ile gelip kendisini bulacağını söylüyor.

  • Zaten akşama kadar onlarca insan Abdurrahman Hocaya müracaat edip ondan ders almaya çalışıyor ve onun yönlendirmesi ile mutluluğa kavuşuyor.

İşte ben de büyü çeşitleri konusunda Abdurrahman Hoca’dan edindiğim bilgilerden bir kısmını sizinle paylaşmak istedim, bu nedenle bu bilgilerin gün yüzüne çıkması gerektiğini ve gizli saklı olmaması gerektiğini düşündüğüm için Abdurrahman Hocadan izin almadan bu yazıyı kaleme alıp paylaşmak istedim.

Büyü Çeşitleri, Nedir Bu Kara Büyü?

  • Büyü çeşitlerinden biri olan kara büyü, insanların felakete sürüklenmesine sebebiyet verdiği için İslam alimleri tarafından açık ve net bir şekilde yasaklanmış, Peygamber Efendimiz tarafından da ahlaksız ve kötü bir büyü olarak adlandırılmıştır.

Bu nedenle kara büyü yapan kişiler de yaptıran kişiler de hayatları boyunca iflah olmama gibi bir açmaza girerek açıkçası hayatlarını mahvetmeye başlarlar.

Mutlaka Oku: Büyü Sözleri

Büyü Çeşitlerinden Biri Olan Ak Büyü Gerçekten Masum mu?

Bunun yanı sıra ak büyü olarak adlandırılan büyü çeşitleri de en nihayetinde bir büyü olduğu için kesinlikle tehlike ve sıkıntı barındırmakta ve kişilerin ilk etapta muratlarına kavuşmalarına vesile olsa da ardından onları tahmin edilebilecek ve hayal edilebilecek en kötü sıkıntılara maruz bırakmaktadır.

  • Bu nedenle özellikle de internet dünyasında büyü ile alakalı yazılıp çizilen masum söylemlerin tamamı safsatadır, çünkü ak büyü, sadece beyaz malzemelerle yapıldığı için bu ismi almıştır. Yoksa kendisi masum ve beyaz, güzel ve huzur getirici bir uygulama değildir.

Kaz Büyüsü de Neyin Nesi?

Yine büyü çeşitleri içerisinde bulunan ve bilhassa Hüddam Marazdert tarafından yapılan (biliyorsunuz ki her büyünün bir görevli varlığı bulunmaktadır, bu büyünün görevli varlığı da Hüddam Marazdert isimli görevli varlıktır) kaz büyüsü adıyla bilinen bir büyüdür.

  • Kaz büyüsü internet ortamında hiçbir şekilde ifade edilmeyen ve uzman olarak bilinen kişiler tarafından da fark edilmeyen en güçlü büyülerden biridir ve bu büyü çeşidi de açıkçası insanları felaket yurduna taşıyan bir mahiyete sahiptir.

Abdurrahman Hoca bir sohbetinde bana şunu söyledi:

  • “Kardeşim, Cenabı Hak, büyüyü kökten ve kesinlikle yasaklamıştır, bunun elbette ki derin hikmetleri bulunmaktadır, bu hikmetlerden birincisi şudur:
  • √ Allahu Teala büyü ilmi ile birçok kişinin musibete sürüklendiğini ve yine birçok kişinin musibete sürükleneceğini derin hikmeti ve ilmi ile elbette ki biliyor ve müslümanların hiçbir şekilde bu kötü ve musallat uygulamalara başvurmaması gerektiğini söylüyor.

İkinci en önemli sebebi ise şudur ki:

  • √ Doğru yapılan bir dua uygulaması, en güçlü ve en kalıcı büyüden bile çok daha kalıcı ve çok daha etkili olduğu için bizi sonsuz kudretiyle yaratan Allahu Teala, büyü gibi sıkıntılı durumlardan uzak durmamızı, bunun yerine güçlü dualarla kendisine müracaat etmemizi talep etmektedir.

İşte bütün bu sebeplerle büyü yapmak ya da yaptırmak, büyü çeşitlerine müracaat etmek ya da bunları araştırmak, insanı dalâlete götürüp hem dünya hayatını mahvedecek hem de ahiret yurdunu tehlikeye atacak bir mahiyet sergilemektedir.

Neden Büyü Çeşitleri Yerine Güçlü Dualar?

Peki Abdurrahman Hocam büyü yapmak ya da yaptırmak, büyü çeşitlerini incelemek ya da araştırmak yerine bana hangi duaları tavsiye edersiniz, diye sorduğumda açık ve net bir şekilde bana Kenzül Dua Kitabı konusunda çok güzel ifadeler kullandı ve bu kitapta bulunan duaların dünyadaki en güçlü büyüden bile çok daha güçlü olduğunu ifade etti.

  • Abdurrahman Hocama büyü çeşitleri konusunda sormuş olduğum ve onun da vermiş olduğu cevaplar doğrultusunda ben de bu bilgileri sizinle paylaşmak istedim ve bu konuda araştırma ve inceleme yapan insanların bu aktarımları kesinlikle bilmesi gerektiğini düşündüm.

Şimdi siz de bu bilgiler doğrultusunda kendinize ve çevrenizdeki insanlara çekidüzen vermeye çalışmalı, onların musibet ve tehlike ile, felaket ve helaket ile karşılaşmaması için önlem almaya çalışmalısınız.

Bu makaleyi bitirirken hocamın tavsiye ettiği kitabın indirme bağlantısını ve bazı okuyucu yorumlarını da size aktarmak istedim:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazıyı da okumalısınız: Yılan Büyüsü

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top