Büyü Bozan Dualar Okuyun, Kendinizi Emniyete Alın!

Bu Büyü Bozan Dualar Size Çok Şey Katacak

Bu yazımızda sizinle büyü bozan dualar konusunda detaylı bilgiler paylaşmaya, bu sayede üzerinizdeki kötü enerjiyi ve negatif yükü hafifletmeye çalışacağız.

  • Yazıyı dikkatli bir şekilde okuyup tamamladığınızda ve söylediklerimizi harfiyen yerine getirdiğinizde, büyü bozan dualar sayesinde hayatınızın rahatladığını ve huzura kavuştuğunu hissedecek, aynı zamanda üzerinizdeki yükün kalktığına şahitlik edeceksiniz.

Fakat yukarıda da değindiğimiz gibi büyü bozan dualar uygulamalarını pürdikkat okumalı ve incelikli bir şekilde bir gergef işler gibi tatbik etmeye çalışmalısınız, işte büyü bozan dualardan birincisinin uygulaması şöyle yapılır:

Rivayetleri incelediğimizde, günün birinde bir adamın Hasan-ı Basri Hazretlerine gelerek kendisine ve yakınlarına büyü yapıldığını, bu büyüyü bozan dualar arayışında bulunduğunu ifade ettiğini öğrenmekteyiz.

Hasan-ı Basri Hazretleri, bu adama şunları söyler:

  • “Evladım, gidip sabah namazını eda ettikten sonra bir bardak su alıp bu suyun üzerine 7 defa Fatiha Suresi’ni, ardından da 3 defa Felak Suresi’ni ve sonrasında yine 3 defa Felak Suresi’ni okuyup suyu 3 seferde bitirirsen ve bunları yaparken de Cenabı Hakk’ın rahmetini düşünüp seni kötü enerjilerden ve sıkıntılardan, büyüden ve şer güçlerden kurtaracağını hayal edersen, Allah’ın izniyle kısa süre içerisinde hem sen hem de yakınların bu kötü enerjinin ve büyüsel gücün etkisinden kurtulacaktır.”

Evet, Hasan-ı Basri Hazretlerine atfedilen bu yaşanmış olay, bize büyü bozan dualar içerisinde yukarıdaki teşkilin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Bu durum sonrasında rivayetlere göre adam, söyleneni aynen gerçekleştirir ve harfiyen uygular; ardından da selamet içerisinde hayatını sürdürüp güzelliklerle dolu bir ömür ile ödüllendirilir.

İlgili Yazı: Sıcaklık Büyüsü 7 Günde Sonuç Veriyor

Büyü bozan dualar içerisinde bulunan bir başka uygulama da şöyledir ve bu uygulama da oldukça etkili olarak bilinmektedir:

Büyü Bozan Dualar 2, Bozuk Para Uygulaması

Bir insan yanına 1 adet bozuk para alıp bu bozuk parayı siyah bir mendilin içerisine koyarak sessiz bir yere geçerse ve orada siyah mendili önüne serip bozuk parayı da içine koyup paraya hitaben şunları söylerse ve ardından da parayı yanında taşımaya devam ederse, bu kişinin, büyü bozan dualar sayesinde kötü enerjilerden ve şer güçlerden kurtulacağı yönünde yaşanmış olaylar anlatılır, uygulama şöyle gerçekleştirilir:

Siyah bir mendil alın, sessiz bir yere geçin ve bozuk bir para temin ederek siyah mendilin üzerine bu bozuk parayı yerleştirin, ardından da paraya ve mendile hitaben şunları söyleyin:

  • “Alemlerin yaratıcısı olan Allah’a sığınarak bütün kötü enerjilerden ve şer güçlerden kurtulabilmek maksadına matuf bir şekilde bu büyü bozan duayı uygulamaya çalışıyorum. Fatiha Suresi’nde Cenabı Hak, bize bütün dayanaklardan kurtulup sadece kendisine dayanmamız gerektiğini ve sadece kendisine yönelmemiz lazım geldiğini ifade eder. Yine Kur’an’ın kalbi hükmünde olan Yasin Suresi’nde, Alemlerin Rabbi olan Allah, bize sadece kendisiyle meşgul olmamız gerektiğini bildirir ve buyurur. Ben de bu bilgilerden ve bilinç açıcı ifadelerden yola çıkarak büyü bozan dualardan biri olan bu duayı yapmak ve bu sayede hem kendi üzerimdeki kötü enerjileri hem de çevremdeki insanlara musallat olan büyüsel ve şer güçleri ortadan kaldırmak ve hükümsüz kılmak istiyorum. Allah’ım bana merhametini gösterip kötülükleri ve şerleri çevremden ve benden tamamen izale et, amin.”

Bu ifadeleri okuyup bitirdikten sonra siyah mendilin içerisindeki parayı alıp cebinize koymalı ve bunu sürekli bir şekilde yanınızda taşıyarak büyüsel güçlerin ve tılsımlı etkilerin şerrinden ve kötülüklerinden muhafaza olacağınızı hayal etmeye ve düşünmeye gayret göstermelisiniz.

Büyü Bozan Dualar Önemli Bir Husus Daha…

Büyü bozan dualardan ikisini aktarmış olduğumuz bu yazımızı bitirmeden önce şunu ifade etmeliyiz ki Cenabı Hakka içtenlik içerisinde iltica edip sadece ve sadece onun hüküm sahibi olduğunu bilerek ve ondan başka herhangi bir dayanak ya da tutamak olmadığını bilerek hareket eden kullar, büyü bozan duaların etkisini de en kısa zamanda görecek ve hayatında yaşayacaktır inşallah. Şu tavsiyemizi de incelemelisiniz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top