Bu Muhabbet Duası % 100 Etkili Sonuç Veriyor

Muhabbet Duası Yapmak İsteyenler Bu Uygulama Harika

Alemlerin Rabbi olan Allah, kainatı sonsuz kudreti ile yaratırken ve bu işlemi bitirdikten sonra da kainat içerisindeki canlı varlıkları ve mahlukatı en güzel şekilde yaratıp onları biçimlendirirken, onların her birinin kalbine merhamet yerleştirip muhabbet ile yaşamalarını temin etmiştir.

  • Bu nedenle muhabbet ve sevda, aşk ve sevgi insanların ve diğer canlıların vazgeçilmezi olan duygular arasında yer almaktadır, yine bu nedenle herhangi bir insana karşı duymuş olduğunuz muhabbet tamamen Cenabı Hakk’ın hikmeti doğrultusunda hissettiğiniz bir duygudur ve bu anlamda muhabbet duası uygulamasına başvurmanız da gayet doğal ve insani bir durumdur.

İşte bu durumun farkına vardığımız için size dünyanın en güçlü muhabbet duası uygulamasını aktarmaya karar verdik, fakat bu uygulamanın çok çok güçlü olduğunu ifade ederek aktaracağımız bütün ayrıntıları dikkatlice takip etmeniz gerektiğine de bilhassa vurgu yapmalıyız.

Muhabbet Duası Sadece Benim Değil Herkesin Hayatına Renk Kattı

Ben daha öncesinde muhabbet duası gibi yüce ve kıymetli bir uygulamanın idrakine varamayan bir insan olarak farklı yollarda değişik arayışlara girmiş ve bu yolların bana çözüm sunacağını zannetmiş bir insandım.

  • Bu nedenle hem kendimi kandırıp hem de elimde avucumda birikmiş olan bütün parayı sahte medyumlara ve sahte hocalara kaptırmanın hüznünü ve üzüntüsünü defalarca yaşadım. Ne var ki Cenabı Hakk’ın bana vermiş olduğu fazilet ve metanet ile en nihayetinde muhabbet duası gibi müthiş bir uygulamanın varlığını fark ettim.

Bu farkındalık sonrasında adeta hayatım değişti, çünkü artık yanlış kişilere başvurmak ve yanlış yollara tevessül etmek yerine Allahu Teala’nın dergahına başvurmanın farkındalığına ulaştım. İşte size de bu duanın ayrıntılarını aktarmak istedim, dikkatlice takip edin.

Önce muhabbet duasının etkili, güzel ve tılsımlı cümlelerini aktarıyorum ve bu cümlelerin aslında duanın en önemli kısmı olduğunu ifade etmek istiyorum:

Muhabbet Duasının Anahtar Sözcükleri

“İlahi evreni örneksiz bir şekilde yaratıp biz insanları da en güzel şekilde biçimlendirip hamurumuza kendi ruhundan üfledikten sonra, ruhumuza ve bedenimize muhabbet iksirini katıp bize merhametin ve şefkatin yolunu da gösterdin. Şimdi bize göstermiş olduğun muhabbet ve şefkat yolunu esas alıp muhabbet duasına başvurmak da elbette ki senin takdir ettiğin ve çizdiğin kader içerisinde yer almaktadır. İşte bu idrak seviyesi içerisinde senin mübarek ismi şeriflerinden biri olan Ya Hannan esmaül hüsnasının hatırı için ve onun yüceliği adına, sana samimiyet içerisinde gelmiş ve halimi arz etmiş bulunmaktayım. Bana muhabbet duasının hakikatini göster ve beni bahtiyarlık içerisinde bir hayata nail eyle Allah’ım, amin.”

Bunu da Okuyabilirsiniz: Vudu Büyüsü

Muhabbet Duası Allah’ın Mübarek Esması Olan Ya Hannan ile Yapılmalı

Şimdi muhabbet duasının amacına ulaşması için yanınıza 1 adet kırmızı mendil alıp bu mendil ile sessiz bir yere geçerek kıbleye doğru dönüp bağdaş kurun ve gözlerinizi kapatıp bu mendilin üzerine tam 77 defa Ya Hannan esmasını okuyun; Ya Hannan esmasını kırmızı mendilin üzerine okurken de Allahu Teala’nın size ve bütün insanlara şah damarınızdan daha yakın olduğunu, onun duaları işiten ve en güzel şekilde cevap veren yüce kudretin sahibi olduğunu, ona müracaat eden insanların hiçbir şekilde yarı yolda kalmadığını ve kalmayacağını düşünerek ruhunuzu sükunete kavuşturmaya ve kendinizi mutluluk içerisinde yaşatmaya çalışın.

  • 77 defa Ya Hannan esmaül hüsnasını kırmızı mendilin üstünü okuduktan sonra, şimdi de yukarıya almış olduğumuz tılsımlı sözcükleri bir defa kırmızı mendilin üzerine okuyun ve bu sırada artık gözlerinizi açıp uygulamayı sürdürün. Yani yukarıya almış olduğumuz tılsımlı sözcükleri okurken gözleriniz açık olsun.

Muhabbet Duası Yaparken Dikkat Edilmesi Şart Olan Hususlar

√ Bu aşamayı da gerçekleştirdikten sonra önünüze koyduğunuz kırmızı mendili 4 defa katlayıp gizli bir yerde saklayarak muhabbet duasının amacına ulaşmasını beklemelisiniz artık; çünkü o mendil sakladığınız yerde gözlerden uzak bir şekilde kaldığı sürece muhabbet duası uygulaması da mendilin üzerine okumuş olduğunuz tılsımlı sözcükler ve Ya Hannan esması hatırına etkisini göstermeye devam edecek, sizin de mutluluğa kavuşmanıza vesile olacaktır inşallah.

  • √ Bu uygulamayı mutlaka ama mutlaka pazar sabahı sabah namazı sonrasında uygulamanız gerekmektedir, çünkü muhabbet duası bilhassa pazar sabahı seher vaktinde sabah namazını eda ettikten sonra uygulandığında kişiyi amacına ulaştırıp enerji potansiyeli en yüksek seviyeye çıkar.

Muhabbet Duası ve Duaların Olağanüstü Tesiri

Eğer muhabbet duasını uyguladıktan sonra yine de hala amacınıza ulaşamadığınızı düşünüyorsanız, bu konuda farklı yollara müracaat etmek ve yanlış noktalarda ve mekanlarda arayış içerisine girmek yerine şu tavsiyemizi de mutlaka dikkate almalısınız, çünkü bu tavsiyemiz sizin de hayatınızı değiştirebilecek bir enerji potansiyeli ile dolu:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

1 thought on “Bu Muhabbet Duası % 100 Etkili Sonuç Veriyor”

  1. Merhabalar dualar genellikle seher vakti okunması gerekiyormuşta ben gündüz herhangi bir vakit okusam bir sıkıntı olur mu

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top