Bu Kısmet Duasını Doğru Yapanlar Bahtiyar Oluyor

Kısmet Duası Nedir, Nasıl Yapılması Gerekir, Tüm Önemli Noktalar

Bu duanın fazileti ile milyonlarca insan kısmetine kavuştu, ne var ki duanın ayrıntılarını bilmeden yapmak, hiçbir etkiye sahip olmayacaktır. Bu nedenle ayrıntıların mühim olduğunu bilin, aşağıdaki hususları iyice anlamaya çalışın ve şimdiden kısmetiniz açılacağı için şükretmeye başlayın.

  • Kısmet duası, kadın ve erkek arasındaki bağlar için okunur ve amacı yolları birleştirmek ve kısmete kavuşmaktır. Adından da anlaşılacağı üzere hayırlı işler için okunur ve evlilik için de okunabilir. Hayırlı bir işin kısa zamanda ve doğru kişiyle olması için okunan duadır.

Birbiriyle bağı olduğunu düşünen kişiler kısmet duası doğrultusunda dua etmektedirler. Bazı insanların gerek günlük yaşam enerjileri gerek de kısmet bağlılığı sonrasında şüpheye uğrayan bireyler bu duayı daha fazla okumaktadır.

Kısmet Duası ile Kısmet Açma İnancı

Kısmet açma yollarında bazı insanların kısmetlerinin kapalı olabileceği görülmüştür. Kısmet açma duası da kötü enerjili ya da hayatta birçok olay doğrultusunda şüpheye düşen bireylerde işe yaradığı söylenmektedir, yaşanan binlerce olay da bu durumu kanıtlar niteliktedir.

Bu anlamda kısmet açma dualarının okunma amaçları da insanların kısmetine kavuşmaları olmaktadır. Kısmet duası sıkıntı gidermede de etkilidir diye düşünülüyor. Peki tüm bu güzel gelişmeleri yaşamanıza vesile olacak bu duayı ne zaman yapmanız gerekiyor?

İlgili Yazı: Âşık Etme Duası

Kısmet Duası Ne Zaman Edilmelidir?

Zor duruma düşüldüğünde, kısmetin kapalı olduğu hissedildiğinde, kötü bireyler tarafından nazar değildiği düşünülen bireyler tarafından okunmalıdır. Kısmet duaları aynı zamanda evliliği düşünen bireyler için de kısmetin doğru yolda ve doğru kişiyle olması için edilmektedir.

Bu dua okunurken ne kadar süre ve ne zaman edildiğine bakarsak, 19 gün boyunca cuma günleri okunmalıdır. Yayılan birçok bilgiye göre, bir sürü kısmet açma duası bulunmaktadır. Biz en etkili olanını size sunuyoruz:

Kısmet Duası Anlamı 

Bu duanın anlamı şöyle geçmektedir:

  • “Muhakkak ki biz sana apaçık bir fetih verdik. Gök de açılmış, kapı kapı olmuştur.”

Bu sözleri, yukarıdaki detaylara da riayet etmek şartıyla her cuma günü 19 kez okuyun ve bunu 7 hafta boyunca yapın.

  • Kısmet duaları kapsamında birçok dua daha bulunmaktadır. Örneğin, kısmeti bağlı olanların okuyacağı dua ile cuma günü okunacak kısmet duasının anlamı da farklı olmaktadır.

Çünkü Cuma gününün İslam’da yeri farklı olmaktadır ve bu günde okunan dualar daha hayırlıdır. Bu nedenle de kısmet dualarını birçok farklı bölümde inceleyebiliriz ve buna göre de alakalı niyetimizi edebiliriz.

Kısmet Duası Neden Okunmalıdır?

Kısmeti açma hakkında önemi olan bu duanın okunma alanları aşağıda belirtilmektedir:

  • Cuma günü okunduğu takdirde, tövbe namazını kılıp 18 kez okunması belirtilmiştir. Böylelikle hayırlı evliliklerin dilekleri belirtilir.
  • Kısmeti bağlı olan bireylerin kısmetlerini açmaları için okumaları gerektiği de belirtiliyor.
  • Allah’ın izniyle niyet edilmesi büyük önem taşıyan kısmet duası sayesinde Allah’tan kısmet dilenmelidir.

Şu tavsiye de çok özel:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top