Bu Geri Getirme Büyüsü Sana da Mucizeler Yaşatacak Oku!

Dünyanın En Güçlü Geri Getirme Büyüsü Sayesinde Hayatın Değişecek!

Birçok insan, giden sevgilisini, partnerini ya da eşini geri getirmek maksadıyla birçok değişik yollara tevessül etmekte ve bu anlamda tılsımlı yolların da faydasını görmektedir.

 • Fakat maalesef internet ortamında bulunan geri getirme büyüsü adıyla anılan birçok uygulama, yalan yanlış bilgilere dayandığı için tamamen geçersiz ve etkisiz olmaktadır.

İşte sana bu yazımızda geri getirme büyüsünün bütün ayrıntılarını anlatacağız ve bu yazıyı okuyup bitirdikten sonra hiç kimseden yardım almadan ve hiçbir medyuma ihtiyaç hissetmeden evde tek başına geri getirme büyüsünü yapabilecek noktaya ulaşacaksın.

 • Burada dikkat etmen gereken ve bizim de mutlaka ifade etmemiz gereken çok önemli bir husus var ki o da şudur:

Eğer gerçekten geri getirme büyüsünü yapacaksan bu yazıyı çok iyi okumalı ve hatta baştan sona kadar 2 defa okumadan büyü uygulamasını yapmamalısın; zira yapacağın büyü, herhangi bir işlem basamağını kaçırmaman gereken bir büyü uygulamasıdır ve bu anlamda yanlış adam atman halinde geçersiz ve etkisiz sonuçlarla karşılaşabilirsin. İşte detaylarla başlıyoruz, dikkatli bir şekilde oku:

1- Geri Getirme Büyüsü ile Hayatım Değişti Gerçekten!

Birçok kişi bizim aktarmış olduğumuz detaylı ve ayrıntılı geri getirme büyüsünü uyguladıktan sonra gerçekten hayatlarının değiştiğini ifade ettiler ve şimdiye kadar yüzlerce insan giden sevgilisini, terk eden eşini veya bırakıp giden partnerini geri getirmenin mutluluğu ve huzuru ile doldu. Bu anlamda sen de geri getirme büyüsünü doğru bir şekilde gerçekleştirerek hayatı değişen insanların kervanına katılabilirsin.

Bu aktarmış olduğumuz geri getirme büyüsü, Kudema isimli kitapta yer aldığı için ve o kitap da büyü kitapları içerisinde nadir bulunan ama son derece güçlü olan bir kitap olarak şöhret bulduğu için, bu büyü de insanlar üzerinde mucizevi etkiler göstermektedir.

2- Geri Getirme Büyüsü Neden Bu Kadar Etkilidir?

Evet, birçok okurumuz doğru geri getirme büyüsü yapıp muradına kavuştuktan sonra bize bu büyünün neden bu kadar etkili olduğunu soruyor ve biz de onlara şunu söylüyoruz:

 • “Aktarmış olduğumuz geri getirme büyüsü doğru yapıldığında ve işlem basamaklarına tam manası ile riayet edildiğinde kişinin en kısa zamanda muradını gerçekleştirip amacına ulaşmasına vesile olmaktadır.”

Çünkü bu büyü, tamamen sahih bir kaynaktan alınmış ve doğru bilgilerle aktarılmış bir uygulamadır, ayrıca bu uygulamanın bu kadar güçlü olmasının temelinde büyünün malzemelerinin de çok önemli bir etkiye sahip olduğunu bilmelisin.

Mutlaka Oku: Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur Mutlaka Oku!

3- Geri Getirme Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Geri getirme büyüsü için 3 adet saç teline ihtiyaç bulunmakta ve bunun yanı sıra 1 adet kırmızı mendile gereksinim duyulmaktadır.

 • Zaten geri getirme büyüsünün bu kadar etkili ve etkin bir role sahip olmasının temelinde de bu 3 adet saç teli ve 1 adet kırmızı mendilin yattığını ifade etmeliyiz.

Sana da büyü uygulamasını gerçekleştirmeye başlamadan evvel 1 adet kırmızı mendil temin etmeni tavsiye ederiz, saç teli konusunda da uygulamaya başladığında 3 adet saç telini koparmak gerektiğini ifade etmeliyiz.

Bu noktaları da aktardığımıza göre artık geri getirme büyüsünün yapılış aşamalarına ve işlem basamaklarına geçmeye başlayalım ve bu çok etkili tılsımın detaylarını sana aktarıp muradına kavuşmama vesile olalım:

4- Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Değerli kardeşimiz, geri getirme büyüsü yaparken evvela sessiz bir yere geç, orada dışarıdan gelebilecek bütün gürültü ve sesleri minimize etmeye çalış, ardından da bu sessiz yerde güneşin battığı yöne doğru dön ve orada ayaktayken gözlerini kapatıp 7 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi ifadesini kullan.

 • Bu ifadeyi kullanırken bu geri getirme uygulamasında Hüddam Apraziyal Efendi isimli görevli varlığı kullanacağını düşün ve onun, sana giden kişiyi geri getirme kudretine sahip olduğunu da hesaba kat.

İşte bu düşünceler içerisinde ayaktayken gözlerin kapalı bir şekilde 7 defa Ya Hüddam Apraziyal Efendi tılsımlı ifadesini okurken ve bu esnada da geri getirmek istediğin kişiyi niyet ederken aynı zamanda kırmızı mendili sağ avucunda tutmalısın, bu uygulamayı bu şekilde bitirdikten sonra aşağıdaki detaylarla devam etmelisin:

5- Geri Getirme Büyüsü ve 3 Adet Saç Teli

Şimdi dizüstü çök, gözlerini aç, 3 adet saç telini kopar ve sonrasında da bu 3 adet saç telini kırmızı mendilin üzerine koy, bu işlemi yaptıktan sonra kırmızı mendilin üzerine koymuş olduğun 3 adet saç telinin üzerine şu tılsımlı sözcüklerle hitap et, bunu yaparken içli bir eda ile uygulamayı gerçekleştir ve niyetini de aklından asla çıkarma:

 • “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan Hüddam Apraziyal Efendi, sen perilerden ve hayaletlerden, sulardan ve sellerden, gecelerden ve karanlıklardan, sabah aydınlığından ve şafak vaktinden, tan zamanından ve ışıklardan bile güçlü ve hızlı olan Hüddam Apraziyal Efendi olarak kendisine müracaat eden insanları asla yarı yolda bırakmayan bir kudret ile donatılmış ve ihtiyaç sahiplerine gönderilmiş son derece değerli bir görevlisin. İşte ben de sana görevini ifa etmek için müracaat etmekteyim ve senden geri getirme büyüsünün gerçekleştirilmesi için talepte bulunmaktayım. Saç tellerimi kırmızı mendilin üstüne koydum ve sana arz ettim, yüreğimi de ortaya koydum ve sana sundum, artık tamamen sendeyim ve senin varlığına boyun eğmekteyim. Öyleyse sen de görevini ifa et ve beni, amacıma ulaştırmanın hazzına taşı.”

6- Geri Getirme Büyüsü ve Tılsımın Devamı

Bu aşamayı gerçekleştirdikten sonra şimdi 3 adet saç telinin her birini sağ avucuna al ve sağ avucunda bu 3 adet saç telinin üzerine 7 defa şu tılsımlı ifadeyi oku:

 • “Kaderin yaptıkları elbette ki geçecek, bana yaşattıkları muhakkak ki bitecek, bu zamanlar karanlık aydınlığa kavuşur, bu nasıl bir dünyadır sevenler de kavuşur.”

Bu uygulamayı bitirdikten sonra 3 adet saç telini yeniden kırmızı mendilin içine koy ve ardından da aşağıda tarif edeceğimiz uygulamayı harfiyen gerçekleştir:

7- Geri Getirme Büyüsü, Saklama Aşaması

Şimdi tekrar kırmızı mendilin içerisine koymuş olduğun 3 adet saç teli tamamen mendilin içerisinde kalacak şekilde kırmızı mendili 4 defa katla ve saç tellerinin orada kaldığından emin olacak bir şekilde mendili adeta bir muska haline getir.

 • Ardından, iyice katlamış olduğun bu mendili sağ avucuna al ve götürüp hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir toprak parçasının içerisine göm. Toprak parçasının içerisine gömme detaylarını şöyle gerçekleştirmelisin:

Tarif ettiğimiz şekilde 3 adet saç teli kırmızı mendilin içerisinde kalacak biçimde mendili katlayıp sağ avucuna aldıktan sonra, gözlerden uzak ve bakışlardan ırak bir yerde toprağı kazmalı ve sağ avucunla toprağı kazdıktan sonra yine sağ avucunla kırmızı mendili, kazmış olduğun kuyuya bırakıp üstünü kapatmalısın ve üstünü kapattıktan sonra da bu büyü malzemelerine şu sözcüklerle hitap etmelisin:

 • “Ey Hüddam Apraziyal Efendi, işte muradımı gerçekleştir diye sana sunmuş olduğum bu hediye burada, artık amacıma ulaştır beni ve artık kurtar beni bu dertten, çünkü sen kendisine yönelen ihtiyaç sahiplerine en güzel şekilde karşılık verir, onların muradını gerçekleştirir ve onlara fayda sağlayarak onları mesut ve bahtiyar edersin. Zulüm ve zilletten kurtar beni, mutluluk ve huzura taşı beni, hüküm sende, işlem bitmiştir.”

Bu şekilde kırmızı mendili ve içindeki 3 adet saç telini toprağın içerisine koyduktan, üstünü kapattıktan ve üzerine de yukarıdaki tılsımlı kelâmı okuduktan sonra, artık geri getirme büyüsü tamamlanmış olacak ve sen de muradına kavuşma yolunda ilerlemiş olacaksın. Ne var ki şu ayrıntıları da kesinlikle bilmelisin, daha doğrusu bunları da bilmeye hakkın var:

8- Geri Getirme Büyüsü Yaptığım için Tehlikelere Giriftar Oldum!

Birçok kişi bu 8. maddede ifade etmiş olduğumuz cümleyi bize defalarca kez kurdu ve geri getirme büyüsünün yegane görevli varlığı olan Hüddam Apraziyal Efendi sebebiyle ciddi sıkıntılara maruz kaldıklarını ifade ettiler.

 • Bu anlamda sen de ciddi sıkıntılarla karşılaşabileceğini bilmeli ve büyüyü yapmaya öylece karar vermelisin. Şunu da asla unutmamalısın ki geri getirme büyüsünü ister kendin yap, ister başkasına yaptır, bu büyünün muazzam tehlikeler taşıdığını fark etmelisin; çünkü bir başkasına yaptırsan bile bu büyünün sana ve çevrendeki insanlara bela kesileceği bir gerçektir ve seni musibetin dibine sürükleyeceği de defalarca yaşanmış ve gözlemlenmiş bir hakikattir.

Bu nedenle değerli okurlarımıza geri getirme büyüsü gibi büyü ve tılsım uygulamalarından kesinlikle uzak durmalarını her fırsatta dile getiriyoruz, bunun yerine aşağıdaki tavsiyemize kulak vermelisin sen de:

9- Geri Getirme Büyüsü Yerine Harika Bir Şey Buldum!

Evet, birçok kişi geri getirme büyüsü gibi uygulamalardan ciddi anlamda zarar gördüğü ve hatta bazıları da intiharın eşiğine geldiği, dünya hayatından aldığı zevk tamamen bittiği ve baltalandığı için, bu büyü yerine farklı arayışlara girmişlerdir.

 • Bu arayışlar içerisinde en tesirli büyüden bile çok daha etkili olan muazzam bir dua kitabı olduğunu sen de bilmeli ve öğrenmelisin, bu dua kitabının adı İkbal Özçelik Hanım’ın hazırlamış olduğu En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ve açıkçası bu dua kitabında aşk ve sevda, muhabbet ve sevgi anlamında bulabileceğin her türlü duayı bulacak ve hayatının değiştiğine şahit olacaksın.

Bu nedenle kitabın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu dua yazımızı da okumalısın: 71 Saatte Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Dikkat!

1 thought on “Bu Geri Getirme Büyüsü Sana da Mucizeler Yaşatacak Oku!”

 1. Merhaba hocam bende kitabı almak istiyorum ve benimde bir sorunum var lütfen bana da yardımcı olun

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top