Bu Döngel Duası ile Nasıl Mucizeler Yaşadım?

Doğru Yapılan Döngel Duası Hakikaten Mucizevi Değişimler Yaratır

İnsanlar bazı durumlarda yanlış adım atıp sevgililerini kaybederek onları bir başkasına kaptırmanın üzüntüsünü ve aşk acısını yaşamak zorunda kalabilirler. Çünkü insan hata yapan bir varlıktır ve bu hata, bazı durumlarda kişinin sevgilisini, eşini ya da çok değer verdiği birini kaybetmesine de sebebiyet verebilir.

  • İşte bu tür durumlarda insanın doğru adımlar atarak ve doğru taktikler kullanarak eşini veya sevgilisini yeniden döndürmesi gerekmektedir, bu noktada çevirgel duası adıyla da bilinen döngel duası mucizevi etkiler gösteren bir mahiyet sergilemekte ve bu etkisiyle insanların yeniden geri dönüp gelmesine vesile olmaktadır.

Açıkçası ben de bunu bizzat yaşadığım için size döngel duasının mucizesini anlatmak istedim.

Allah, Döngel Duasına Bir Mucize Yerleştirmiş, Bunu Gördüm

Yazıyı dikkatli bir şekilde okumanız halinde döngel duasını nasıl yapmanız gerektiğini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu duanın bende ve diğer birçok insanda nasıl mucizevi değişimlerin kapısını açtığını da öğreneceksiniz ve hayatınızın geri kalan kısmında yanlış adımlar atsanız bile sevdiğiniz insanı yeniden geri döndürebileceğinizi anlayacaksınız.

  • Evet, hakikaten Yüce Rabbimiz döngel duasının içerisine acayip bir mucize yerleştirmiş, bu mucize sayesinde insanların kalbini mutmain etmek istemiş ve onlara en doğru yolu göstererek kendisinden başka gidilecek hiçbir kapı olmadığı gerçeğini anlatmıştır.

Gerçekten döngel duası insanların hayatına dokunabilecek bir güce sahiptir, bunu ben de bizzat yaşadım ve kendi hayatımda tecrübe ettim, aksi takdirde bu kadar iddialı konuşmazdım ve bu duanın etkisi konusunda ısrarla insanlara bu gerçeği anlatmazdım.

Döngel Duası Küçük Bir Kağıt ile Yapılmalı

Eğer döngel duasını kendi başınıza yapıp bu duanın mucizesi ile sizi terk eden ve giden eşinizi ya da sevgilinizi geri döndürmek istiyorsanız, yanınıza küçük bir kağıt parçası alıp aşağıda vereceğim Kalem Suresinin 7. ayetini de ezberlemeniz gerekmektedir.

Çünkü bu ayeti kerimeyi ezberledikten ve düzgün bir şekilde kağıt parçasının üzerine okuduktan sonra döngel duasını tamamlamış olacaksınız ve bu sayede muradınıza kavuşmak gibi bir nimete nail olacaksınız inşallah.

Bunu da Okuyun: Kilit Büyüsü

Döngel Duası Yaparken Mutlaka Kalem Suresi 7. Ayet Okunmalı

Şimdi yanınıza küçük bir kağıt parçası alıp sessiz bir yere geçin ve bu kağıt parçasını önünüze koyup kağıt parçasının üzerine gözlerinizi kapatarak Kalem Suresi’nin 7. ayeti kerimesini 21 defa okuyun:

“İnne rabbeke huve a’lemu bi men dalle an sebîlihî ve huve a’lemu bil muhtedîn.”

Kalem Suresi’nin 7. ayetini kağıt parçasının üzerine 21 defa okurken gözleriniz mutlaka kapalı olmalı ve kesinlikle gözlerinizi açmadan bu mübarek ayeti okumalısınız; aksi takdirde çevirgel duası olarak da bilinen döngel duası hedefine ulaşmayacak ve siz de bu uygulamanın bereketinden ve feyzinden mahrum kalacaksınız.

Bu nedenle yukarıda da söylediğim gibi öncelikle Kalem Suresinin 7. ayetini ezberlemeli ve uygulamayı yaparken gözleriniz kapalı bir şekilde bu ayeti 21 defa okumalı, bu esnada da dönmesini ve gelmesini istediğiniz kişiyi hayalinizde kurgulamaya ve onun suretini gözünüzün önünde canlandırmaya çalışmalısınız.

Döngel Duasında Kağıdın Üzerine Şunlar Yazılır

Bu işlemi bitirdikten sonra gözlerinizi açıp daha önce önünüze koymuş olduğunuz kağıt parçasının üstüne şu sözcükleri yazmalısınız:

  • “İlahi, göndermiş olduğun şifa ve rahmet kaynağı olan Kuran’ı Kerim insanların aşk hayatını da düzene koyan bir kitaptır, bu değerli kitapta sadece sana ibadet edip sadece senden yardım dilemimiz gerektiğini anlatan yüzlerce ayet bulunmaktadır. Kalem Suresi’nin 7. ayeti de bize şifa ve rahmet hükmündedir, şimdi bu şifa ver rahmetten ben de nasiplenmek ve hissemi almak istiyorum, amin.”

Döngel Duasını Bitirirken Kağıdı Ne Yapmalısınız?

  • Bu ifadeleri kağıt parçasının üstüne yazdıktan sonra bu kağıdı iyice katlayıp muska haline getirin; yani yazı, kağıdın içinde kalacak biçimde 4 defa kağıdı katlayın ve bu katlanmış kağıdı yanınızda taşıyarak, aklınıza gelen her seferinde bu kadın artık tılsımlı bir hale geldiğini, bu tılsımın da size döngel duasının amacına ulaşması için yardımcı olacağını düşünmelisiniz.

Döngel duasını yaparken Allah’a tamamen teslim olmalı, onun kendisine düzgün bir şekilde ve huşu içerisinde gelen kullarının kalbini daima mutlu kıldığını bilmeli; aynı zamanda döngel duasını gizlilik içerisinde yaparak amacınıza ulaşabileceğinizi de hatırlamaya çalışmalısınız.

Döngel Duası Gereken Tesiri Göstermezse Ne Yapılmalı?

Çevirgel duasını yaparak mucizevi sonuçlar alan birçok insan bulunduğu gibi bazı kişilerin bu duadan yeterince istifade edemediği de bilinmektedir. Eğer siz de böylesi olumsuz bir sonuç ile karşılaşıp yine de istediğiniz kişinin dönmesini sağlamak istiyorsanız, şu dua kitabını da incelemelisiniz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top