Bu 5 Yöntemle Erkeği Baştan Çıkarmak Çok Kolay

Görsel şölen taktiği ile erkeği baştan çıkarma

Erkekleri baştan çıkarmak için gözlerine hitap etmek en hızlı sonuç alacağınız yöntemlerden biridir. Çünkü pek çok araştırmacının dediği gibi erkekler gerçekten de bedenlerinden önce gözleri ile sevişir.

Erkeklere görsel bir şölen sunarak onları baştan çıkarmak isteyen kadınların şu ayrıntılara dikkat etmeleri faydalı olacaktır:

  • Erkekler derin dekoltelerden çok hoşlanmaktadır. Ancak göğüs dekoltesinden ziyade sırt dekoltesine ilgi duyduklarını ifade etmek gerekir.
  • Açık bırakılmış saçlar her zaman bağlanmış saçlardan daha tahrik edicidir.
  • Modern ve farklı iç çamaşırları yerine klasik iç çamaşırları erkekleri daha fazla etkiler.
  • Erkeklerin kadınlar üzerinde görmekten en fazla haz aldıkları renkler bordo, kırmızı ve beyazdır. Siyah renkten hoşlandıkları yönündeki görüş ise gerçeği yansıtmamaktadır. Siyah renkten asıl hoşlananlar genellikle tutkulu kadınlardır.
  • Erkekler kadınların takılarına çok fazla dikkat eder. Özellikle kadınların takılarını çıkarmalarını izlemekten büyük zevk alırlar.

Sıralanan bu görsellik detaylarının yanı sıra erkeklerin güzel kokulardan da müthiş derecede tahrik olduklarını ifade etmek gerekir. Koku alma duyusu erkeklerde güçlü cinsel arzuların uyanmasını sağlamaktadır.

Erkeği baştan çıkarma yolunda sözcüklerin inanılmaz etkisi vardır

Erkekleri baştan çıkarmak isteyen bir kadın onun kulağına tahrik edici birkaç kelime fısıldayarak işe başlayabilir. Erkekler kadınların cinsel konularda konuşmasından çok fazla etkilenir. Günlük hayatta insanları rahatsız eden argo ifadeler bile kadın tarafından ifade edildiğinde erkeklere çok sempatik gelir. Hatta erkekler argo konuşmanın kadınlara yakıştığını düşünür.

Eğer kadın tutkulu olduğunu ifade eden bir iki cümlelik kısa bir konuşma yaparsa erkeği net biçimde aşka davet etmiş olur. Kadının açık sözlü davranarak erkeğe onu istediğini söylemesi kesinlikle karşılık görecektir. Çünkü tutkulu bir kadın karşısında iradeli davranıp geri çekilebilecek erkek neredeyse yoktur.

Yatakta erkeğe ne kadar güçlü ve deneyimli olduğunu söylemek oldukça tahrik edicidir. Kadının övgü sözcükleri karşısında erkek büyük bir özgüven duyacak ve cinsel performansı artacaktır.

İlginizi Çekebilir: Erkekleri Tavlama Sanatı

Erkeklerin zevk noktalarına dokunmak 

Erkek bedeni kadın bedeninden farklıdır. Çünkü zamanla erkek bedeni soğuğa, güneşe ve diğer yaşam koşullarına uymak için bazı hassasiyetlerini kaybetmiştir. İşte bu nedenle cinsel açıdan erkek bedenindeki zevk noktaları kadınlara göre azdır.

Kadın bedeninin birçok bölgesi zevk verici birer cinsel noktadır. Ancak erkeklerde bu noktaların sayısı sadece 8-12 arasında değişir. Eğer kadın bu noktaları doğru tespit edip yeterince uyarırsa erkeği büyük bir hazla buluşturabilir.

Erkek bedenindeki en önemli zevk noktaları dudaklar, boynun yan tarafları, göbek deliğinin üst kısımları, penis bölgesi, avuç içleri, bacakların iç tarafları ve diz kapaklarının arka bölümüdür. Tabi bu zevk noktalarının her erkekte etkisi farklıdır. Kadının doğru noktaları tespit etmesi için dikkatli bir gözlemci olması gerekmektedir.

Text metodu ile erkeği baştan çıkarma

Text metodu yazışma yaparak erkeği tahrik etmek anlamına gelir. Erkekler karşılıklı konuşmalarda kendilerini ifade etme yeteneğinden yoksun oldukları için onları yazışarak baştan çıkarmak çok daha etkili olmaktadır.

Erkekler bir kadına yüz yüze iken asla söyleyemeyecekleri sözleri yazışma sırasında birkaç dakikada söyleyebilirler. Eğer kadın erkekle yazışırken onun cesaretini artırmak için rahat ve davet edici cümleler kurarsa erkek daha da ileri gidecektir.

Text metodunun bir diğer faydası ise erkeği tahrik etmek isteyen kadın için de uygun fırsatlar sunmasıdır. Çünkü erkekte olduğu gibi kadınlarda da bu yöntem risksiz ve rahattır.

Text metodunu kullanarak karşı tarafı tahrik etmek isteyen kadın bu yazışmaları uzun bir sürece yaymamalıdır. Çünkü uzmanlara göre 3 haftayı geçen yazışmalar erkeklerde “sanallaşma algısı” yaratmaktadır ve erkeğin tutkularının sönmesine neden olmaktadır. 

Uygun zamanı ve uygun ortamı oluşturursanız erkek zaten baştan çıkar

Erkekler cinsel yaşamları ile ilgili konularda gizlilikten yanadır. Yaşadığı şeylerin başka insanlar tarafından bilinmesinden adeta ödü kopar. Çünkü erkek kendisini büyük ölçüde cinsellik üzerinden tanımlar. Yani yaşadığı ilişki onun kişiliğinin bir parçası gibi algılanır. Bu nedenle uygun olmayan ortamlarda erkeği sevişmeye zorlamak onu çok fazla tedirgin eder.

Eğer erkekle birlikte olmak için uygun zaman ve uygun ortamı oluşturursanız erkeğin çok daha cesur davrandığına şahit olursunuz. En çekingen erkekler dahi gözlerden uzak bir yerde olduklarında atılgan bir karaktere bürünürler.

Tabi uygun yeri ve zamanı ayarlamak bazen erkeği harekete geçirmek için yeterli olmayabilir. Eğer karşınızda bütün şartlar uygun olduğu halde hâlâ harekete geçmeyen bir erkek varsa ilk adımı atmak size düşecektir. 

Kadınların büyük bir kısmı ilk adımı attıklarında erkeğin gözüne “kötü kadın” olarak görüneceklerini düşünür. Bu kesinlikle yanlış bir algıdır. Çünkü zevk paylaşımının yapılacağı bir ortamda bu tarz algıların hiçbir önemi yoktur. Üstelik kadının ilk adımı atması erkeğin hızlı bir şekilde tahrik olmasını da sağlamaktadır.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top