Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın, Hangi İpuçları İşine Yarayacak?

Seven erkeklerin giyim tarzları değişir

Seven erkek uyumsuz giyinir. Çünkü seven erkek kendisini şık giyinmek zorunda hissetmektedir. Bu zorunluluk onun alelacele tercihler yapmasına neden olur. Gömleği düzgün seçmişse pantolon uyumsuzdur. Pantolon tercihi isabetli olmuşsa bu sefer de ayakkabılar kombini bozacaktır.

Ancak bu durum geçicidir. Erkek bir süre sonra toparlanacak ve gerçekten de “şık bir beyefendi” olacaktır.

Normalden uzun süren bakışlar

Bir erkeğin bakışları duyguları hakkında önemli bilgiler vermektedir. Çünkü erkekler bakışlarını kontrol etmekte zorlanırlar ve uzun bakışlarla kendilerini ele verirler.

Erkekler hoşlandıkları kadına normalden uzun süren bakışlarla bakar. Erkeğin sosyal yaşamda bir kişiye bakışı 2-3 saniye sürerken hoşlandığı kadına bakışı en az 4-5 saniye sürmektedir.

Bir dudaklara bir gözlere bakan erkeğe dikkat

Uzmanların “çapraz bakış metodu” dedikleri yöntem bilindiğinde erkeğin sevdiğine dair önemli ipuçları elde edilebilir.

Bu metotta erkek bir kadının gözlerine bir de dudaklarına bakmaktadır. Yani bakışlar dudaklar ile gözler arasında gidip gelmektedir.

Eğer erkeğin bakışları bu iki nokta arasında devamlı gidip geliyorsa bu aşkın yanı sıra erkeğin yoğun bir cinsel istek duyduğunu da göstermektedir.

Bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusuna beden dili detayları ile yanıt

Bir erkek sözleri ile kendisini ne kadar saklamaya çalışırsa çalışsın beden dili her zaman onu ele verir. Seven erkeğin beden dilinde ilk göze çarpan belirtiler şunlardır:

Seven erkekler sevdikleri kadınlarla konuştukları zaman hafifçe öne eğilerek konuşurlar. Çünkü öne eğilerek konuşmanın dikkat etme ve değer verme anlamları vardır.  Bir erkeğin dik bir duruşla konuşması ise nötr olduğunu yani kararsız olduğunu yansıtır. Eğer erkek geriye yaslanmış vaziyette konuşuyorsa bilin ki aşk için çok fazla şansınız yoktur.

Erkeklerin sevdiğini gösteren bir diğer beden dili detayı ise ellerde gizlidir. Hoşlanan erkek ellerini nereye koyacağını bilmez. Bu nedenle daima ellerinde anahtar, kalem gibi bir eşya taşır. Özgüven sahibi bazı erkekler ise kadınla konuşurken farkında olmadan ona devamlı avuç içlerini göstermektedir. Çünkü psikolojik olarak bir insana avuç içlerini göstermek iletişime açık olunduğunu göstermektedir. Tabi erkek avuç içini gösterirken bu psikolojik tespitin farkında değildir yani bu hareketi doğal olarak yansıtmaktadır.

Konuşurken ellerini devamlı ağzına ve çenesine götüren erkek ise son derece streslidir. Bu erkekler duygularını dışavurma konusunda sıkıntı yaşamaktadır. Yani erkek hissettiği bazı duyguları ifade etmekte zorlanmaktadır ve bir çıkış yolu aramaktadır. Kadının yapması gereken şey onu rahatlatacak birkaç cümle ile erkeğin cesur davranmasını sağlamak olmalıdır.

Erkek sadece sevdiği kişilere anılarından bahseder

Erkekler için anıları mahrem alanlarıdır. Erkekler bu nedenle anılarını herkesle paylaşmazlar ve sadece sevdikleri insanlarla anılarını paylaşırlar.

Bir erkeğin kadına anılarından söz etmesi hoşlanma belirtisidir. Erkek bu davranışı ile kadına kendi geçmişini sunmakta ve böylece ne kadar özel bir insan olduğu mesajını vermektedir.

Aynı şekilde erkeğin geçmiş başarılarını, yakın dostlarını, ailesini kadına tanıtmak istemesi de önemli bir hoşlanma belirtisidir.

Seninle konuşurken farklı başkasıyla konuşurken farklı ses tonu mu var?

Erkeklerin duyguları ses tonlarına hemen yansır. Erkekler sevdikleri kişilerle (sevgili, kardeş, eş, çocuk…) konuştuklarında ses tonları çok yumuşar ve alçak bir ton tercih ederler. Fakat erkekler sosyal ortamda gür ve canlı bir ses tonu ile konuşur.

Bir kadın erkeğin günlük hayattaki ses tonu ile kendisine hitap edildiğinde kullanılan ses tonunu karşılaştırarak kolayca erkeğin duyguları hakkında bir sonuca ulaşabilir.

Sevgili okurlar bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın sorusun tüm cevaplarını bulabileceğiniz bir kitap önererek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Erkeklerin Gözdesi adlı bu kitapta erkekleri anlamak, erkekleri etkileme yolları, erkeklerin hoşlanma belirtileri gibi erkeklerle ilgili her türlü konularda geniş bilgilere ulaşabilirsiniz.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top