Ben de Kadeh Duası Yaptım Sonuç Harika

Kadeh Duası Nasıl Yapılmalı, Nelere Dikkat Edilmeli, Nasıl Etkili Sonuç Alınır?

Değerli okurum, kadeh duasını bilen birinin fantastik bir alemde yaşamasına hiç gerek yok. Yani hayal aleminde ve düşler sokağında yaşamasının hiçbir anlamı bulunmamakta.

 • Eğer yazıyı dikkatli bir şekilde okursan hem kadeh duasının nasıl yapılması gerektiğini öğreneceksin hem de fantastik bir alem, hayal alemi ve düşler sokağı derken neyi kastettiğimi fark edeceksin ve muradına kavuşmanın huzuru ile belki bana da dua edeceksin.

Evet, kadeh duasını uygulamadan önce ben de fantastik bir alemde yaşıyor ve hayal aleminde yaşadığım için de kendimi gerçeklere kapatıp tamamen düşlerimin peşinde gidiyordum.

 • Bu nedenle de birçok medyuma defalarca para kaptırdım ve birçok sahte hocanın tuzağına düşüp onlara boşu boşuna hem emek hem de para kaptırma bahtsızlığını yaşadım.

Oysaki gözümün önünde duran kadeh duasını düzgün bir şekilde yapsaydım bunların hiçbirine gerek kalmayacaktı. Ben de bu sayede sevdiğim insanın kalbini kendime kolaylıkla bağlayacak, onun başka herhangi bir insanla bağının olmamasını sağlayacaktım.

Hakikaten bunu çok zaman sonra fark ettim, kadeh duasının mucizevi bir etkiye sahip olduğunu idrak ettikten sonra da artık eski fantastik düşlerime ve hayal alemine son vermenin vakti geldiğini anladım.

Okumak İsteyebilirsiniz: Celcelutiye Duası

Kadeh Duası ve Rüyama Giren Yaşlı Zat

Garip bir şekilde kadeh duasını nasıl yapmam gerektiğini rüyamda yaşlı bir zat bana öğretti.

 • O dönemde resmen depresyonda idim ve bunalım içerisinde bulunduğum için de ne yapacağımı bilemiyordum. Adeta deli fişek gibi oradan oraya gidiyor, insanlara zarar vermekle beraber kendimi de tehlikeye atıp ilginç girişimlerde bulunuyordum. Bunu yaparken sevdiğim insanı kendime bağlamak ve aşık etmek isteği ile hareket ediyordum, fakat bu arzu, adeta gözlerimi bağlamıştı ne yapacağımı bilememenin üzüntüsü ile hareket etmeye başlamıştım.

Rüyama giren yaşlı zat bana kadeh duası gibi müthiş bir uygulama varken neden farklı yollarla Allah’ın ipini bırakıp onun dergahından uzaklaşıyorsun, diyerek beni kınadı; ardından da şunları söyledi:

 • “Bak evladım kadeh duası Kenzül Arş duası olarak da bilinir, Peygamber Efendimiz Aleyhisselatu Vesselam’ın tavsiye ettiği bir duadır, aşk hastaları bu uygulamayı yaparsa Allah’ın izniyle şifa bulur, gözünün önündeki perdeyi kaldır ki hakikatler sana çırılçıplak görünsün ve artık sen de bu gerçekliği yaşayarak hayal aleminden kurtul.”

Bunları söyledikten sonra bana kadeh duasını nasıl yapmam gerektiğini anlatmaya başladı, aynen sunuyorum.

En Doğru Kadeh Duası Böyle Yapılıyormuş

Bir gece vakti teheccüd namazı zamanlarında, yani yatsı namazını eda edip uyuduktan ve belli bir süre geçerek uyandıktan sonra, sessiz bir yere geçip yanına bir tane bozuk para al.

 • Bu bozuk paranın kaç kuruş ya da kaç lira olduğu hiç önemli değil, çünkü bu bozuk parayı yanında taşıdığın sürece kadeh duasının enerjisi sana sürekli akıp gelmeye devam edecek ve fayda sağlayacak.

Bu bozuk parayı yanına alıp sessiz bir yere geçerek bozuk parayı önüne koy ve onun üzerine 7 defa Fatiha Suresini okuyup içtenlik ile Allah’a iltica et.

 • Kalbini ona aç, kalbindeki bütün kötülükleri at ve sadece Allah’a itaat etmenin mutluluğu ile ona 7 defa Fatiha Suresi oku.

Ardından da parayı sağ avucuna alıp şu ifadeleri paranın üzerine oku:

 • “Kalbimde tarifi imkansız yoğun bir sevgi bulunmakta, yüreğim sevdiğim insanın aşkı ile yanıp tutuşmakta, ruhum adeta küllerinden yeniden doğmuş bir Zümrüdü Anka gibi ona koşmak istemekte, onun arzusu ve hayali beni perişan etmekte. Ona bir an vuslat ile bakmak için bütün varımı yoğumu heba edebileceğimi biliyorum Allah’ım. Okuduğum Fatiha Suresinin hatırı için bana sevdiğim ve hayalini kurup birlikte olmak istediğim kişinin bahtını nasip eyle. Ona da benim aşkımı nasip eyleyerek kalbinde bütün sevdaların ve muhabbetlerin izale olmasına, yalnızca ve sadece benim aşkımın bulunmasına vesile ol. Fatiha Suresinin hürmeti için bana güzellikler nasip eyle.”

Kadeh Duasının Parayı Taşıma Süreci

Bu güzel duayı okuyup bitirerek kadeh duasını da bitirmiş olacaksın, bu aşamadan sonra önündeki bozuk parayı cebine koy ve onu diğer paralarla hiçbir şekilde karıştırmadan bu paranın kadeh duasının özel parası olduğunu bilerek hayatına devam et.

Ayrıca şu noktalara da dikkat ederek hayatını sürdür, çünkü kadeh duasının etkili olabilmesi bu şartlara bağlıdır.

 • A) Kadeh duası sadece salıyı çarşambaya bağlayan gece vaktinde teheccüd namazı zaman diliminde yapıldığında enerji potansiyeli ortaya çıkan ve insanı bu sayede amacına ulaştıran bir uygulama olduğu için sen de yalnızca ve yalnızca bu vakti esas alarak duayı yapmalısın.
 • B) Ayrıca kadeh duası abdest alınıp 2 rekat ya da 4 rekat nafile namazı kılındıktan sonra uygulandığında özellikle etkili olduğu için sen de kadeh duasını yapmaya başlamadan önce bedensel anlamda kendini temizlemeli, güzelce bir abdest almalı, ardından da 2 rekat ya da 4 rekat nafile namaz kılıp öylece duaya başlamalısın.
 • C) Çok önemli bir başka husus da şu ki kadeh duasını yapan kişi Allah’ın kendisine mutlaka ama mutlaka yardımcı olacağını bilerek hareket edip kendini tam bir samimiyet ve teslimiyet içerisinde Alemlerin Rabbi olan Allah’a odaklamalı, onun kendisine mutlaka yardımcı olacağını ve manevi bir ferahlık, aşk ve sevda bağışlayacağını bilerek davranmalıdır.

Şu tavsiyenin de çok önemli olduğunu ifade etmek isterim:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

2 thoughts on “Ben de Kadeh Duası Yaptım Sonuç Harika”

 1. Merhaba hocam kitabı EFT yoluyla almak istiyorum e.postadan mesaj attım geri dönüş yapabilir misiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top