Bağlama Duası Yaptım Tam 7 Günde Etki Gösterdi

Sizce Bu Bağlama Duası Neden İnanılmaz Güçlü?

Yıllardır insanların bağlama duası ile başka insanları, gönül verdikleri kişileri ve aşkıyla kahr oldukları insanları kendilerine bağlama uygulamalarına şahit olmaktayız.

  • Fakat maalesef bu uygulamaların tamamen sallama olduğunu ve yanlış bir şekilde aktarıldığını gözlemlediğimiz için de üzülmekteyiz.

Evet, internette dolaşıp duran bağlama duası adıyla sunulan uygulamaların yanlış olduğunu görmek bizi hakikaten üzüntüye ve kedere sevk ederek insanlarımızın yanlış yönlendirilmesini görmek de son derece üzüntü verici bir durumdur.

  • Fakat bu durumu fark ederek size en doğru bağlama duasını aktarmaya karar verdiğimiz için bu yazıyı okuyan insanlar kendilerini şanslı hissedebilirler.

Bağlama duasının nasıl ve ne şekilde yapıldığında sonsuz bir etkiye sahip olduğunu aşağıda anlatıyor olacağız, fakat bunun öncesinde şu deneyimlere kulak vermelisiniz:

Bağlama Duası Kendisine Can Simidi Olan Biri

“Bana hiçbir şekilde ilgi göstermeyen kocam, sanki benimle evli değilmiş gibi davranıyordu, bana her seferinde hakaret edip yanımda bulunmak istemediğini ifade ediyordu. Benimle birlikte yaşamanın onun hayatını zindana çevirdiğini çekinmeden dile getiriyordu. Oysaki benimle severek ve aşk ile evlenmişti. Neden bu şekilde değişim ve dönüşüm yaşadığını hiçbir zaman anlayamadım.

  • Fakat bağlama duasının gücünden faydalanmak istediğim için kocamı yeniden kendime bağlayabileceğimi düşünerek bu uygulamayı yaptım.

Bu uygulamayı 7 gün üst üste yaptıktan sonra kocamın bana tarifi imkansız bir şekilde ısındığını ve sözcüklerle ifade edilemeyecek bir şekilde bağlandığını görünce acayip mutlu oldum ve inanılmaz şekilde huzur buldum. Bu nedenle bağlama duasını herkesin yapması gerektiğini düşünmekteyim.”

Bağlama Duası ve Başka Birinin Söylemleri

Şimdi de başka bir okurumuzun bağlama duası ile alakalı yorumunu okuyalım ve ardından uygulamanın yapılış şeklini anlatmaya başlayalım:

  • “Sevdiğim kızın zaman içerisinde başka bir insana eğilim gösterdiğini, ona aşık olduğunu fark ettim; bunu ona açtığımda her ne kadar bana açık bir şekilde bunu itiraf etmese de yine de böyle bir durum olduğunu rahatlıkla anladım. Zaten aradan birkaç hafta geçtikten sonra kız arkadaşım benden ayrılıp onunla birlikte olmaya başladı.

Bu süreç benim için içler acısı bir şekilde tüyler ürpertici bir keder ve ıstırap içerisinde geçti diyebilirim; çünkü düzenim tamamen bozulmuş, ruhsal dengem yerlerde gezer olmuştu.

Yürüyen bir cenaze gibi ne yediğim içtiğimden ne de gezip tozduğumdan anlar hale gelmiştim. Böylesine bir melankoli ve böylesine bir depresyon daha önce maruz kalmadığım bir durumdu. Böylesine acı dolu bir şekilde hayatıma devam etmeye çalışırken bir gece rüyamda bağlama duası yapmam gerektiğini anlatan bir ses duydum.

  • Bu sese kulak verip bağlama duasını üst üste 7 gün boyunca yaptım, ardından sevdiğim kızın bana ağlayarak dönüşüne şahit oldum. Son 7 gündür sürekli beni düşündüğünü, benden başkasıyla hiçbir şekilde olamayacağını ifade ederek benden defalarca özür diledi ve bana sarılıp ağladı. Sonrası mutluluk ve huzur zaten.”

Bu insanların yaşamış oldukları değişimlere vesile olan bağlama duasının nasıl yapılması gerektiğini anlatalım şimdi:

İlgili Yazı: Çevirgel Döngel Duası

Bağlama Duası Nasıl Yapılır, Kırmızı Mendil ve Esmalar

Sessiz bir yerde kırmızı bir mendil alarak kıbleye dönüp bu mendili önünüze koyarak mendilin üzerine 21 defa Ya Mecid esmasını okuyun, ardından da yine 21 defa Ya Şehid esmasını okuyun ve son olarak yine 21 defa Ya Rahmân esmasını okuyun ve sonrasında da şu mübarek kelimeleri kısık bir ses tonuyla ve içli bir tavır içerisinde telaffuz edin:

  • “Yücelik ve azamet, şeref ve izzet, ululuk ve celal sadece sana mahsustur Allah’ım, sen istediğini onurlandırır, şeref içerisinde yaşatır, dilediğine zillet vererek onu kahır ve eziyet içerisinde bırakırsın. Kullarına merhamet ile muamele buyurup onları daima gözetleyerek koruyup kollayan sadece senin rahmetindir. Rahmetine iltica edenler daima onurlu ve şerefli bir hayat geçirip istedikleri insanın birlikteliği ile huzur bularak daima mutluluk adayı olarak yaşamaktadırlar. İlahi Ya Mecid esmana, Ya Şehid esmana ve Ya Rahmân esmana iltica edip de mağdur olan ya da yarı yolda kalan hiçbir insan olmadığı gibi ben de bağlama duasını bu üç esmaya bağlayarak kırmızı mendilin içerisine koyuyorum. Bu mendil yanımda kaldığı sürece bana bağlama duasının faziletini yaşat, amin.”

Bu uygulamayı doğru bir şekilde yapıp bağlama duasının enerjisine ulaşan insanların daima mutlu oldukları ve daima güzellik ile hayatlarına devam ettikleri bilinmektedir. Fakat uygulama içerisinde herhangi bir aksama ya da herhangi bir tutarsızlık olmaması gerekir.

Bu nedenle yazıyı baştan sona kadar en az 2 defa okuyup mümkünse okurlarımızın aktardıkları detayları da dikkate alıp göz önünde bulundurmanız gerekmektedir ve bağlama duasını bu şekilde tam 7 gün boyunca üst üste yapmalısınız.

Ayrıca şu tavsiyemizi de dikkate almanızı öneririz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

2 thoughts on “Bağlama Duası Yaptım Tam 7 Günde Etki Gösterdi”

  1. merhaba bnmn 4 yıllık ilişkim bitti sevgisi yok gibi bana geri döndürme için ve her şeyden çok sevmesi için dua önerir misiniz?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top