Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Tek Başına Yapacaksın!

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır En Detaylı Anlatım

Bu yazıda herhangi “bir kişiyi kendine nasıl bağlayabilirsin”i anlatan oldukça etkili bir büyüden bahsedeceğiz, bu nedenle bağlama büyüsünü ve tılsımını detaylı bir şekilde öğrenip hayatına aktarmak isteyenler bu makaleyi dikkatli bir şekilde okumalı ve uygulamalıdır.

  • Kısa ve net bilgilerle hiç kimseden yardım almadan nasıl bağlama büyüsü yapabileceğini anlatıyor olacağız, dikkatlice oku:

Bağlama Büyüsü ve 7 Adet Hurma

Evvela şunu kesinlikle bilmelisin ki birini kendine bağlama büyüsü doğru yapılırsa ve özellikle de 7 hurma ile gerçekleştirilirse neredeyse sonsuz bir enerjiye sahip olup muazzam bir potansiyel ile niyet edilen kişinin kalbini tamamen aşk ile dolduran müthiş bir etki göstermektedir.

  • Bu nedenle bağlama büyüsünü yaparken 7 adet hurmaya ihtiyacın olduğunu bilerek evvela 7 adet hurma temin etmeli ve sonrasında da aşağıdaki işlem sırasını harfiyen uygulamaya çalışmalısın:

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

7 adet hurmayı temin ettikten sonra sessiz bir yere geçip bu 7 adet hurmayı sağ avucuna almalı ve sağ avucuna almış olduğun bu hurmaları kıble istikametine dönerek avucunda sıkı bir şekilde tutmalısın. Ardından da yine yüzünü kıble istikametine dönmüş bir şekilde avucundaki 7 adet hurmanın üzerine şu tılsımlı sözcükleri okumalısın:

  • “Ey bağlama büyüsünün görevli varlığı, seni çağırıyorum, davetime icabet et; bana, yapacağım büyüde güç ver ve destek ol, beni yarı yolda bırakma ve şefkatinin kollarına al, sana istediğin hurmaları sunuyorum ki sen de bana istediğim kişinin aşkını veresin.”

Bu tılsımlı ve büyülü sözcükleri okuduktan sonra dizüstü çöküp 7 adet hurmayı iki dizinin arasına almalı ve bu sefer de hurmaların üzerine şu tılsımlı sözcükleri telaffuz ederek okumalısın:

  • “Görevli bir varlığı görevlendirmek bazı riskler taşısa da sen herhangi bir tehlike ve risk ile gelmek yerine şefkatinle ve merhametinle bana gelecek, kalbimdeki niyeti gerçekleştirecek ve kendime bağlamak istediğim kişinin delicesine aşık olmasını sağlayarak bana güzellik dolu bir yol açacaksın. Hüküm sendedir.”

Bu ifadeleri de 7 adet hurmanın üzerine okuduktan sonra şimdi bu hurmalardan bir tanesini yemeli ve içindeki çekirdeği çıkarmalı, sağ avucuna almalı ve geriye kalan 6 adet hurmayı da sol avucuna alıp aşağıdaki işlemi gerçekleştirmelisin:

Bağlama Büyüsü ve Toprak Aşaması

Şimdi yukarıda da izah ettiğimiz gibi 7 adet hurmadan bir tanesini afiyetle yiyip çekirdeğini sağ avucuna almalı, geriye kalan 6 adet hurmayı da sol avucuna alıp sessiz bir yere geçerek bu sessiz yerde gözlerden ırak bir şekilde 6 adet hurmayı toprağa gömüp en nihayetinde de sağ avucundaki hurma çekirdeğini de toprağın içine gömmeli ve uygulamayı bitirmeden önce şu sözcükleri okumalısın:

  • “Görevli varlıkların piri ve üstadı olan elbette ki sensin, şimdiye kadar sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmadığı gibi bundan sonra da sana müracaat edenleri en güzel şekilde amacına ulaştırıp onlara bağlama ve aşk konusunda derin hikmetin ve ilmin ile yardımcı olacaksın ey hüddamların piri, sevdiğimi delicesine bağlayıp sırılsıklam aşık et bana.”

Bu ifadeleri, üzerine toprak örttükten sonra 6 adet hurmanın ve 1 adet hurma çekirdeğinin üzerine okuduktan sonra, bağlama ve aşık etme büyüsü uygulaması son bulacak; fakat bu uygulamayı yapmadan önce uygulamanın işlem basamaklarını hiçbir şekilde aksatmamak adına her ayrıntıyı dikkatlice okumalısın.

Bu konuda herhangi bir medyuma veya büyücüye ihtiyacın olmadığını da bilmeli ve hiç kimseden yardım almadan bu uygulamayı rahatlıkla ve kolayca yapabileceğini de aklından çıkarmamalısın.

Bağlama Büyüsü Neden Çok Tehlikeli?

Sana her ne kadar bağlama büyüsünün detaylarından bahsetmiş olsak da bu büyünün çoğu zaman birçok kişiyi zarar ve ziyana uğrattığı gerçeğini de ifade etmeliyiz; çünkü şimdiye kadar bize gelen yorumlar ve aktarımlar, bağlama ve aşık etme büyüsü yapan insanların maruz kaldıkları çetin ve dayanılmaz musibetleri, kahırlı ve sıkıntılı süreçleri her seferinde gözler önüne sermektedir.

  • Bu anlamda sen de bağlama büyüsünün musibet getirici bir yönü olduğunu bilerek hareket etmeli ve büyü gibi tılsımlı uygulamaların daima bir risk faktörü barındırdığını da unutmamalısın. Bu nedenle bağlama büyüsü yerine aşık etme duası yapmanın çok daha mantıklı olduğunu da aklından çıkarmamaya çalışmalısın.

İşte bu anlamda sana İkbal Özçelik Hanımefendinin En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını şiddetle tavsiye ederiz, bu kitabın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okumalısın: Evde Tek Başına Çingene Büyüsü Yapabileceksin!

3 thoughts on “Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır Tek Başına Yapacaksın!”

  1. Eşimle boşanıyoruz mahkemedeyiz ama ben asla boşanmak istemiyorum eşim başka kadınlarla beraber ve 3. Kişilerin aklıyla hareket eder bunun için ne yapabilirim

  2. Merhabalar hocam ben ıkı oldu yazıyorum ama cevap alamadım ben eşimle anlaşamıyorum sureklı beni aldatıyor bana çok sovuk davranıyor bana hakaret ediyor ayrılalım dedıgımde razı olmuyor bana yardım eder misiniz hangı duaları okumam gerek birde kıtapdan almak istiyorum

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top