Ayrılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır, Yol Gösterici 10 Detay

Hiç böyle kırıcı konuşmamıştı

Ayrılmak isteyen erkekler her zamankinden daha kaba ve daha kırıcı olurlar.

Erkeğin söylediği sözü ona asla yakıştıramazsınız. Çünkü erkek kendisinden asla beklenmeyecek kötü ifadeler kullanmıştır.

Erkeklerin çoğu ayrılık kararını medeni insanlar gibi konuşmak yerine önce şiddetli kavgalar çıkararak ayrılma fikrinin kendiliğinden ortaya çıkmasına gayret ederler.  Bu konuda çoğu zaman sudan bahanelerle büyük kavgalar çıkarmaları ayrılık niyetlerini açık bir şekilde ortaya koymaktadır.

Dokunmak istemez 

Erkeklerdeki duygusal kopuş kısa sürede kendisini bedensel kopuşta da gösterir. Aramak isteyen erkek daha önce arzuyla istediği kadına dokunmak istemez. El ele tutuşmak ve omzuna yaslanmak gibi sevgi belirtilerini anlamsız bulmaya başlar. Kadınla arasında gizli ve derin bir mesafe ortaya çıkar.

Ayrılmak isteyen erkek “Hayatta her şey olabilir.” fikrini sıkça dile getirmeye başlar

Ayrılmak isteyen erkek sık sık “gelecekte her şeyin olabileceğini, insanların hata yapabileceklerini, dünyanın tahmin edilenden karmaşık bir yer olduğunu vs…” dile getirir. Bu ifadeleri kullanma sebebi alacağı ayrılık kararını “normalleştirme çabası”dır.

Erkek bu cümlelerle aslında “Ben yakın bir zamanda çok ciddi çıkışlar yapabilirim. Yapacağım şeyler karşısında sakın şaşırma. Şimdiden seni bu kötü duruma hazırlıyorum.” demek istemektedir.

Sık sık kaybolmalar hayra alamet değil

Ayrılmak isteyen erkek sık sık ortadan kaybolur. Bu kaybolmalar bazen birkaç saat bazen de birkaç gün sürebilir.

Erkeklerin çoğu bu zamanlarda ne yaptıklarını izah etmezler. Çünkü kadını şüphede bırakarak onu üzmekten gizli bir zevk alırlar. 

Ancak basit bir akıl yürütmede bile erkeğin şu üç yerden birisinde olması gerektiği sonucu hemen çıkarılır:

  1. Erkek iş yerinde veya arkadaşları ile birlikte olabilir. Bu durumda sizin yanınızda olmak yerine arkadaşlarını tercih etmiştir.
  2. Yalnız başına takılıp alacağı ayrılık kararını nasıl atlatacağının hesaplarını yapıyor olabilir.
  3. Başka bir kadınla birlikte zaman geçiriyor olabilir.

Her üç durumda da ayrılık riski güçlü biçimde kendisini hissettirdiği için acil bir müdahalede bulunmak gerektiğini unutmayın.

Ayrılmak isteyen erkek gelecekle ilgili konuşulmasından rahatsız olur

Aşkın en ateşli günlerinde dahi erkekler gelecek üzerine konuşulmasından rahatsız olur. Çünkü gelecek fikri erkeklerin zihinlerinde  “sorumluluk” ile özdeşleşmiştir. Bu nedenle kadının gelecekle ilgili güzel düşleri çoğu zaman erkeğin kâbusu olur.

Bu karşıt algılama tarzı ayrılık fikri ortaya çıktıktan sonra daha şiddetli biçimde varlığını hissettirir.

Önceleri erkek bu gelecek düşlerinden rahatsız olsa bile onlara “katlanabilmektedir.” Ancak erkek zihninde ayrılığa karar vermişse kadının bu tarzdaki fikirlerine “saçma, aptalca, boş…” gibi nitelemelerle sert tepkiler verecektir.

İlginizi Çekebilir: Tırnak Büyüsü 11 Günde Sevenleri Ayırıyor

Daha bencil olmaya başlar

Sadece kendisi için alışveriş yapma, tek başına seyahate çıkma ve tek kişilik hobiler deneme erkeklerin en bariz bencillik örnekleridir.

Erkek için aşk fedakarlık yapmaktır.  Seven erkek aşık olduğu kadın için her şeyi göze alır. Erkek her şeyin en güzelini ve en iyisini sevdiği kadın için ister.

Oysa ayrılık kararı veren erkek hemen “herkes kendi yoluna…” mantığına kapılır. Bu aşamadan sonra erkek sadece kendisini düşünür ve yaptığı bencilliklerin farkına dahi varmaz.

Üçüncü şahıslara karşı kırıcı olur ve bazı tartışmaları özellikle onların yanında yapar

Erkek ayrılma kararı aldığı zaman sadece kadına karşı kırıcı bir tutum takınmaz,  onun ailesine ve arkadaşlarına karşı da olumsuz davranışlar sergilemeye başlar. Daha önceleri sevgilisinin annesine “anne” diyen erkek artık bu içten sevgisini kaybeder. Erkek kadının arkadaşlarına da olumsuz bakış açısı ile bakar ve onları “değersiz kişiler” biçiminde algılar.

Bazı erkekler kadının değer verdiği bu şahısların yanında iken kadınla bilinçli olarak şiddetli tartışmalar çıkarır. Bu tartışmalarda hem kadını hem de kadının sevdiklerini kırmak için tüm fırsatları kullanan erkek kendisini en  sevimsiz yüzüyle insanlara gösterir. 

Güzel şeylerden bile şikayet eder

Ayrılmak isteyen erkek şikayetçi ve mızmız bir hal alır. İyi kötü her şeyden şikayet eder. Daha önce takdir ettiği güzel şeylere bile dudak büker. Hiçbir şeyden memnun olmadığını ifade eden erkek bu davranışları ile gerçekten can sıkıcı bir kişilik haline gelir.

Sık sık kadının rahatsız olabileceği karşılaştırmalar yapar

Kadınların en fazla nefret ettikleri şeylerden birisi de başka kadınlarla kıyaslanmaktır. Hele bu kıyaslamalar olumsuz yönde olursa kadınların canını epey sıkılır. Erkekler kadınların bu zaafını çok iyi bilmektedir. Bu yüzden zeki ve sevgililerine aşık erkekler asla konuşmalarında başka kadınların ismini anıp karşılaştırmalar yapmazlar.

Ancak ayrılma kararı vermiş ve her fırsatta kadını üzmeyi kendisine vazife edinmiş erkek sürekli abartılı karşılaştırmalar yapar ve böylece kadını kendince ezmeye çalışır.

Ayrılmak isteyen erkeği tekrar aşık etmek ve Erkeklerin Gözdesi kitabı

Erkekleri her zaman yeniden sadık bir aşık haline getirmek mümkündür. Yeter ki doğru metotlar, yerinde ve zamanında uygulanmış olsun.

İşte tam da bu noktada size Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi kitaplarını önermek istiyoruz. Bu harika eserlerle siz de sevdiğiniz erkeğin biricik prensesi olabilirsiniz.

Gerçekten de Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi Seti, muazzam yöntemler taşıyan bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca buna siz de şahit olacaksınız.
Şuraya tıklayıp Erkeklerin Gözdesi ve Yatağın Gözdesi'ni indirin.
Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top