Ayakkabı Büyüsü Tesirli Bir Uzaklaştırma Uygulamasıdır

Ayakkabı büyüsünün yapılışı, etkileri ve bozdurulması

Bir kişinin herhangi bir yerden uzaklaşması veya bir kişiden kopması için yapılan etkili bir büyüdür.

Ayakkabı büyüsü genellikle birbirini seven kadın ve erkeklerin ayrılması için yapılır. Ancak bazen bir kişinin bulunduğu bölgeden hemen uzaklaşıp başka bir yere gitmesini sağlamak için de başvurulur.

Ayakkabı büyüsü eski kitaplarda “çarık büyüsü” veya “uyaklık büyüsü” isimleri ile de anılmaktadır. Büyü sırasında iplere düğüm atıldığı için bazı eserlerde bu uygulamaya “düğüm büyüsü” de denilmektedir.

Ayakkabı ölçüsünde ip kesmek

Ayakkabı büyüsünde ilk aşama uzaklaşması istenen kişinin ayakkabılarının ölçüsünde 2 adet ip kesmektir. Kesilecek iplerin siyah renkte olması ve daha önce herhangi bir işte kullanılmamış olması gerekir.

İplerin uzunluğu ayakkabıların dış ölçüsüne göre değil içinin büyüklüğüne göre tespit edilir. İpler kesilirken ayakkabı sahibinin ismi 7’şer defa tekrar edilir.

İsimlerin okuması bittikten sonra ayakkabıların sol teki ters çevrilerek tabanına 7 kez daha uzaklaştırılacak kişinin adı söylenir.

Ayakkabı büyüsünde iplere düğüm atmak

Sağ ve sol ayakkabı için alınan iplikler birbirlerine düğümlenir.

Eğer ayrılmaları istenen kişiler bekar ise 7 düğüm, şayet şahıslar evli ise 11 düğüm atılır. Özel hayatla ilgili olmayan durumlarda ise ipe sadece 3 düğüm atılması yeterli kabul edilir.

Düğümlerin atılışı sırasında kişilerin isimleri yine 7’şer defa tekrar edilir. Bu uygulamanın amacı uzaklaşması istenen kişi geri dönmek istese bile ayaklarının birbirine dolaşması ve gelişinin engellenmesidir.

İlginizi Çekebilir: Dil Bağlama Büyüsü

İplerin kokulu bir sıvı ile ıslatılıp güneşte kurutulması

Büyünün bu aşamasında ayakkabı ölçüsünde kesilmiş ve birbirine düğümlenmiş ip, kokulu bir sıvı ile ıslatılır. Bu işlem için eski dönemlerde süt kullanılmaktaydı. Başka sıvılar kullanan medyumlar da vardır.

Eğer söz konusu ayrılığın ölüm ve yaralanma gibi kötü sonuçlar doğurması isteniyorsa ip, idrar ile ıslatılmaktadır.

İp kuruduktan sonra 3 gün 3 gece kapalı bir kutu ya da ağzı bağlanmış bir torba içinde muhafaza edilir.

Bu 3 günlük sürede iplerin hiçbir surette çıkartılmaması gerekir. Eğer herhangi bir kişi yanlışlıkla veya merakına yenilerek düğümlenmiş ipi ortaya çıkarırsa büyü yön değiştirir ve ipi ortaya çıkaran kişinin hayatını olumsuz etkilemeye başlar. Bu nedenle ifade edilen 3 günlük muhafaza aşaması sırasında son derece dikkatli olmak gerekir.

Ayakkabı büyüsünün mühürlenmesi

Kokulu bir sıvı ile ıslatılıp kurutulan ve 3 gün 3 gece muhafaza edilen ip, büyünün son aşamasında yakılmaktadır.

Yakılan ipin külleri uzaklaşması istenen kişinin ayakkabılarının içine dökülmektedir. Ancak küller o kadar iyi bir şekilde ve azar azar dağıtılmalıdır ki kişi bunun farkına varmamalıdır. Kişi ayakkabıları giymeye başladığı anda büyü tutmaya başlar. Büyü her geçen gün tesirlerini biraz daha arttırır ve sadece birkaç hafta geçmeden kesin ayrılığa neden olur.

Ayakkabı büyüsü istenmeyen ağır sonuçlara yol açabilir

Ayakkabı büyüsü kara büyü kategorisindedir. Yani amacı gerçekleştirmek için bazı kötü sonuçlara yol açabilir.

Ayakkabı büyüsü genel olarak insanları uzaklaştırmak veya ayırmak için uygulansa da bazen çok daha büyük sıkıntılara yol açabilir. İnsanları intihara sürüklemek veya onlara büyük suçlar işletmek ayakkabı büyüsünün yaygın biçimde görülen bazı sonuçlarıdır. Bu nedenle ayakkabı büyüsü yaptırmayı düşünen kişilerin bir kez daha durup düşünmelerinde fayda vardır.

Ayakkabı büyüsü nasıl bozdurulur?

Ayakkabı büyüsü bazen evli çiftlere yönelik yapılmakta ve yuvaların dağılmasına neden olmaktadır. Bazen de masum insanların hayatını altüst etmektedir.

İşte böylesi durumlarda ayakkabı büyüsünün bozdurulması büyük önem arz etmektedir.

Ayakkabı büyüsü iki farklı yolla bozdurulabilir. Bu yollardan birincisi büyüyü bozmak için yeni bir büyü yaptırmaktır. İkinci büyü bozma yolu ise dualar okuyarak büyüyü hükümsüz kılmaktır.

Büyü bozma duaları okumak hem daha etkili hem de daha güvenilirdir. Bu nedenle yaygın olarak başvurulan metot da budur.

Ayakkabı büyüsü yaptırmak büyük günahtır

İster iyi amaçla ister kötü amaçla yapılsın büyü yaptırmak her zaman günahtır. Büyünün dinen caiz olmadığı ayetlerde ve hadislerde açıkça beyan edilmiştir. Bilinçli müminlerin bu emre itaat etmesi ve büyüden kesinlikle uzak durması gerekir.

İnsanlar genellikle arzuladıkları isteklerin gerçekleşmesi için büyüye başvurmaktadır. Ancak niyet iyi olsa bile tercih edilen yol kötüdür ve kişiyi büyük günaha bulaştırır.

Yazımızı noktalamadan önce özel hayatta mutluluğu yakalamanıza vesile olacak etkili bir dua kitabı tavsiyesinde bulunmak istiyoruz. Aşağıdaki eser inşallah helal dairesi içinde kalarak murat edilen hedeflere ulaşmanıza vesile olacaktır.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

1 thought on “Ayakkabı Büyüsü Tesirli Bir Uzaklaştırma Uygulamasıdır”

  1. Methaba….okunmuş toprağın iki mezar üzerine serpilmesi biri kadın biri erkek mezarı….
    Ayrıca… Eve 4 adım kala ayakkabıları ters giyip eve o şekilde girmek ne büyüsüfür … Bunların nasip açma ile ilgisi varmı,yoksa ayırma büyüsümü …cevabını için şimfiden teşekkürler

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top