Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Herkesi Şaşırtan Bir Uygulama

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır İşte Muazzam Gerçekler ve Müthiş Bir Uygulama!

Eğer bu yazıyla bir şekilde karşılaştıysan, sana aşk büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini bütün detaylarıyla anlatacağımızdan kesinlikle emin olabilirsin, fakat bize şu sözü vermen gerektiğini ifade etmeliyiz:

 • Bu sayfada aktarılan aşk büyüsünü bütün ayrıntılarıyla anlamadan ve hatta iki defa üst üste okumadan asla gerçekleştirmemelisin, çünkü atacağın yanlış bir adım veya uygulama, aşk büyüsünün ters etki göstermesine ve kötü sonuçlar doğurmasına sebebiyet verebilir.

Bu anlamda aktaracağımız yöntemleri dikkatli bir şekilde okumalı ve aşk büyüsünü tam manası ile anladıktan ve içselleştirdikten sonra büyüyü gerçekleştirmeye başlamalısın.

Aşk Büyüsü Neden Çok Etkilidir?

Aşk büyüsü şimdiye kadar bilinen büyüler içerisinde en etkili ve en tesirli, en kalıcı ve en faydalı tılsımlardan biri olarak bilinir, zira bu büyü, kullanılan malzemeler ve uygulama şekli bakımından derinlere kazınan ve karşı tarafın kalbine aşk kancası atan mucizevi niteliklere sahiptir.

 • Bunun yanı sıra büyü içerisinde hiç kimsenin tarif edemediği oldukça çılgın bir yön bulunmakta ve bu çılgın yön, kişinin karşı tarafa aşk iksiri içinrebilmesine vesile olmaktadır. Zaten büyüyü tamamen dikkatli bir şekilde uygulayıp gerçekleştirdikten sonra bu büyünün ne kadar etkili olduğunu kendi hayatında da görecek ve fark edeceksin.

Aşk Büyüsünün Malzemeleri Nelerdir?

Birçok kaynak ve birçok internet sitesi, aşk büyüsünün malzemeleri konusunda yeterince bilgi aktarmaz ve bu nedenle de birçok kişinin yapmış olduğu tılsımlı uygulama maalesef yarı yolda kalır. Oysaki bu büyü, doğru uygulanması halinde kişinin hayatını değiştirebilecek bir potansiyel taşıdığı için bu malzemelere kesinlikle dikkat edilmeli ve herhangi bir eksik malzeme kullanılması halinde sıkıntılı süreçlerin başlayacağı da akılda tutulmalıdır.

 • Bu anlamda aşk büyüsü yaparken bilhassa siyah üzüm tanesi ve nohut malzemelerine kesinlikle dikkat etmelisin, çünkü aşk büyüsü 1 adet siyah üzüm tanesi ve 1 adet nohut ile gerçekleştirildiğinde geri dönmesi ve bozulması neredeyse imkansız bir hale gelerek karşı tarafın muazzam bir aşk ile dolup taşmasına vesile olmaktadır.

Bu nedenle aşk büyüsünü yaparken evvela 1 adet siyah üzüm tanesi ve 1 adet nohut temin etmelisin ve bu önemli 2 malzemeyi temin ettikten sonra, sessiz bir yere geçerek aşağıda tarif edeceğimiz hususları dikkate alarak uygulamaları yapmalısın.

Aşk Büyüsü ve Kuddûs İsimli Kitap

Büyünün detaylarına geçmeden önce mutlaka bilmen gereken ve bilmekle birlikte mutlaka riayet etmen gereken bir önemli husus üzerinde daha durmak gerekir ki aşk büyüsü, Kuddûs isimli kitapta geçer ve bu Kuddûs isimli kitap, şimdiye kadar bilinen en güçlü büyü kitabı olarak bilinmektedir.

 • Açıkçası biz bu büyüyü sana ve senin gibi değerli insanlara aktarırken tamamen Kuddûs isimli kitaptan istifade ettik ve bu nedenle de aşk büyüsü uygulaması kesinlikle sonuç verecek ve kısa sürede etkili olacaktır.

Fakat yukarıda da değindiğimiz gibi uygulamayı yapmadan önce yazıyı en az 2 defa okuyup sindirmeli ve bütün gerçekleri öğrenip öyle hareket etmelisin, yani hepi topu 5-10 dakika ayırarak bu muazzam büyünün bütün ayrıntılarını öğrenmeli ve böylece hareket etmelisin. Aksi takdirde pişmanlıklar ve kötülükler içerisinde kalabilirsin.

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır, İşte Detaylar

Şimdi aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun cevabına gelelim ve bu büyüyü yaparken bilhassa sessiz bir yere geçerek ortamın mümkün mertebe sesten ve ışıktan yalıtılması gerektiğini de bilmelisin. Yani dışarıdan gelebilecek sesleri ve görüntüleri minimize etmeli ve içinde bulunduğun ortamda loş bir ışık ve yarı karanlık bir hava oluşturmalısın.

 • Bunu yaptıktan sonra sağ avucuna siyah üzüm tanesini ve nohutu alarak aşağıdaki uygulama ile devam etmelisin, temin edeceğin siyah üzüm tanesinin kuru olması gerekir ve nohut ise herhangi bir nohut tanesi olabilir.

Şimdi sessiz bir yere geçip ortamın ışığını yarı karanlık hale getirmeli (yani loş bir ortama geçmeli) ve dışarıdan gelebilecek bütün gürültüleri engelledikten sonra güneşin doğduğu tarafa dönüp ayakta iken siyah üzüm tanesini sağ avucuna; nohut tanesini ise sol avucuna alarak gözlerini kapatıp ayaktayken 21 defa şu tılsımlı ifadeleri telaffuz etmelisin:

 • “Ya Hüddam Garâminâr Efendi, varlığının bilinci ile yanına geldim, bana yardım etme görevini üstlenmelisin.”

Bu tılsımlı ifadeleri 21 defa ayaktayken ve gözlerin kapalıyken yapmalı ve bu esnada da sağ elinde siyah üzüm tanesini, sol elinde de nohut tanesini tutarak aşk büyüsünün amacını ve niyetini düşünmelisin.

Mutlaka Oku: Şirinlik Büyüsü 9 Gecede Müthiş Etki Gösteriyor

Yani bu uygulama esnasında aynı zamanda neden bu büyüyü yaptığını düşünmeli ve yaptığın işlemin aslında sevda ve muhabbet mührü olduğunu da bilerek hareket etmelisin. Şimdi de aşağıdaki uygulama ile devam et:

Aşk Büyüsü Başlasın, Tılsımlı Sözler…

Bu uygulamayı bitirdikten sonra, şimdi dizüstü çök, iki dizinin arasına (sağ tarafa siyah üzüm tanesini sol tarafı ise nohut tanesini alacak şekilde iki dizinin arasına) bu malzemeleri koy, ardından da şu tılsımlı ifadeleri bu iki malzemenin üzerine oku:

 • “Ey Hüddam Garaminar Efendi, bu tılsımın hakikate dönmesi için senin varlığına iltica ediyorum, bana yardımcı olacağına canı gönülden inanıyorum, aşk büyüsünün en tesirli haliyle sana sesleniyorum ve beni ihmal etmeden en güzel şekilde yardımcı olacağını biliyorum. Sana müracaat eden insanlar hiçbir şekilde yarı yolda kalmaz ve sen görevli varlıklar içerisinde nüfuzu ve gücü elinde tutan en üstün varlık olarak bütün engelleri aşıp aşkın amacına ulaşmasına ve engelleri kaldırmasına vesile olursun, hüküm sendedir artık, yap görevini.”

Aşk Büyüsü, Nohut ve Siyah Üzüm

Bu tılsımlı sözcükleri siyah üzüm tanesinin ve nohutun üzerine okuduktan sonra, şimdi siyah üzüm tanesini sağ elinle avucuna alıp ağzına atmalı ve afiyetle yiyip bitirmelisin. Bu işlemden sonra ise nohut tanesinin üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyarak aşk büyüsüne devam etmelisin:

Aşk Büyüsünde Diğer Aşama ve Tılsımlı Sözcükler

 • “Görevli varlıklar içerisinde bazı varlıkların diğer bütün varlıklardan güçlü olduğu elbette ki bilinen bir gerçek; sen de diğer görevli varlıklar içerisinde gücü ve kudreti temsil eden Hüddam Garaminar Efendi olarak elbette ki ihtiyaç sahiplerinin imdadına yetişir ve onların yapmış olduğu büyüyü amacına ulaştırabilmek için seferber olursun. İşte senin adına siyah üzüm tanesini yedim ve işte yine senin adına nohut tanesini iki dizimin arasına alıp toprağa gömmek üzere bekliyorum. Şimdi görevini tamamlayacağını biliyorum ve bundan sonraki aşamalarda da benim yanımda olacağından eminim.”

Aşk Büyüsü, Malzemelerin Saklanması Aşaması

Bu aşamada yukarıdaki tılsımlı sözcükleri nohut tanesinin üzerine telaffuz ettikten sonra, şimdi de sol avucuna nohut tanesini alıp bu nohut tanesini sessiz bir şekilde ve gizli bir biçimde kimsenin göremeyeceği bir yerde bir toprak parçasının içine gömerek aşk büyüsü uygulamasını tamamlamalısın ve nohut tanesini bir toprak parçasının içine gömdükten sonra ise şu tılsımlı ifade ile büyüyü tamamlamalısın. Bu kısmı nohut tanesini koymuş olduğun toprak parçasının üzerine okuyacaksın:

 • “Artık hüküm sende olduğu için sana karşı gelebilecek hiçbir potansiyel bulunmamaktadır, işte bütün potansiyellerin fevkinde olan varlığın devrededir.”

Eğer buraya kadarki aktarımlarımızı doğru bir şekilde uygularsan, aşk büyüsünü en güzel şekilde tamamlamış olacaksın ve bu noktadan sonra artık herhangi bir işlem yapmana gerek kalmayacak. Fakat yukarıda defalarca ifade ettiğimiz gibi yine ifade etmeliyiz ki aşağıdaki hususlara da kesinlikle dikkat etmeli ve bu hususları da özellikle bilmelisin:

Aşk Büyüsü Neden Tehlikelidir?

Evvela yukarıda yazıya başlarken aşk büyüsünün yeri geldiğinde son derece tehlikeli sonuçlar doğurarak kişinin felaketlere ve musibetlere sürüklenmesine sebebiyet verebileceği gerçeğini dile getirdik ve her insanın aşk büyüsünü yaparken oldukça dikkatli olması gerektiğine parmak bastık.

Bu konuda şimdiye kadar okurlarımızdan bize aktarılan bilgiye göre yüzlerce, hatta binlerce insan aşk büyüsü yaptıktan sonra muazzam tehlikelerle karşılaşmış ve bu muazzam tehlikeler neticesinde oldukça acayip durumlara maruz kalmışlardır; bu bağlamda bir okurumuzun aktarımları aynen şöyle:

 • “Ben aşk büyüsünü tamamen tarif ettiğiniz şekilde yaptım ve uygulamayı tamamladıktan ortalama birkaç gün sonra sevdiğim insanın bana mesaj atmaya başladığını gördüm. Sonrasında ise bana delicesine aşık olduğunu ve sırılsıklam muhabbet ile dolduğunu ifade etti, fakat aradan belli bir zaman geçtikten sonra aşk büyüsünün geri teptiğini ve Hüddam Garaminar Efendi’nin bana düşman kesildiğini anladım. Çünkü olur olmaz yerlerde ve uluorta karşıma çıkıp bana tehditler savuruyor ve aşk büyüsünü yapmayacaktın şeklinde mesajlar veriyordu.
 • Bu dönem uzun sürmedi, çevremdeki bazı insanların derin musibetlere maruz kalması ile sonuçlandı ve açıkçası ben de aşk büyüsünü yaptığıma yapacağıma pişman oldum. Sonrasında da aşk büyüsünü iptal edebilmek için internet araştırması yaparken İkbal Özçelik Hanımefendinin En etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile karşılaştım. Açıkçası bu kitap olmasaydı hayatım mahvolmuştu ve bu kitap ile karşılaşmasaydım belki de hayatım boyunca bu görevli varlığın hışmı ve musibeti altında yaşayacaktım.”

Aşk Büyüsü Yerine Müthiş Bir Tavsiye

Evet, görmüş olduğunuz gibi aşk büyüsü, okurumuzun da ifade ettiği gibi son derece sıkıntılı durumlara sebebiyet verip kişiyi canından bezdirebilir ve kişinin hayatı boyunca maruz kalamayacak musibetlere uğramasına sebebiyet verebilir.

Bu nedenle bizler de size, aşk büyüsü gibi tehlikeli bir büyü ile hayatınızı riske atmak yerine En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı’nı tavsiye ediyoruz ve en güçlü büyünün bile en basit dua karşısında etkisiz olduğunu ifade ederek kitabın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını aşağıya alıyoruz:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Mutlaka Oku: Mum Büyüsü 14 Günde İnsanları Aşık Ettiriyor

1 thought on “Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Herkesi Şaşırtan Bir Uygulama”

 1. Serdar ender

  Birini sağ tarafa diğerini sol tarafa İki dizin arasına nasıl konacak nasıl duracak iki dizin üzerine çöktüğü de sağlı sollu

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top