Âşık Etme Duası Sırlı Etkisiyle Beni Şaşırttı

7 Gün İçinde Sırlı Bir Etkiye Sahip Âşık Etme Duası Doğru Yapılmalı

Aşık etme duasını doğru bir şekilde yapan insanların yaşadıkları son derece mühim gelişmeler, bu uygulamanın sırlarını açık bir şekilde ortaya koyup bize müjdeli haberler verir. Ne ki İslâm alimleri, bilhassa bu duayı tüm aşamalarına ve kurallarına riayet ederek yapmak gerektiğine bilhassa dikkatleri çekerler. Dolayısıyla tüm ayrıntılar önemli ve bu nedenle de dikkatle okunmalı:

  • Bir insana karşı duyulan sonsuz sevgi, onun için her şeyi göze alabilecek olma duygusu, onsuz yaşayamayacağını düşünmek aşk olarak nitelendirilir. Bu duyguları yaşıyor olmak, çok güzeldir ama karşılık bulamayınca büyük bir acı yaşatır.

Böyle yoğun duygular hissettiğiniz kişinin de size karşı aynı hisleri besliyor olması için âşık etme duası etkili olacaktır. Ayrıldığınız sevgilinizin geri dönmesi, sevdiğiniz insanın size daha çok bağlanması ya da aranızdaki muhabbetin artması, karı koca arasındaki iletişimin daha kuvvetli olması için edeceğiniz dualardan fayda bulabilirsiniz.

  • Öncelikle âşık etme duası başka birinin sevdiği, nişanlısı, evli biri için yapılırsa, yani bu duayı ettiğiniz kişi, başka bir kişi ile gönül bağı içinde ise duanız kabul olmaz. Çünkü burada iyi niyet söz konusu değildir. Hatta başka insanların kötülüğünü arzuluyormuş konumuna düşerek günaha girersiniz; nitekim dualarda iyi niyet en temel unsurdur.

Âşık Etme Duası Ederken Dikkat Edilecek Hususlar

Aşk, sevgi, bağlılık, sadakat gibi duyguların ortaya çıkması için edilen dualar da diğer tüm dualar gibi Allah’a edilen ve Allah’tan yardım dilenen dualardır. Duamızı ederken sadece Allah’tan yardım dileriz ve duamızın Allah katında kabul olacağına inanırsak duamız kabul olur. Duaların kabulünde en önemli husus canı yürekten inanarak ve iyi niyetler için edilmesidir.

  • Kabul olan âşık etme duası için mutlaka şükür namazı kılmak gerekir. Kabul olmayan dualar için ise vazgeçmeden, sabırla dua etmeye devam edilmeli ve kabul olacağına inanarak beklenmelidir.

Tüm dilek duaları için sadaka vermek, duanın kabulünde faydalı olacaktır. Allah’tan bir şey isterken, dua ederken, iyi bir insan olmak, kulluk görevlerini yerine getirmek, haramdan uzak durmak önemli hususların içinde yer alır.

İlgili Yazı: Erkekleri Kendine Bağlamak

Âşık Etme Duası Nasıl Yapılır?

  • Abdest alınır,
  • Sabah vakti ya da gece yatmadan önce veya uykudan uyanarak edilir.  
  • İnanarak, samimi bir şekilde ve tamamen iyi niyetler içinde edilir.
  • Allah’ın adları mutlaka zikredilir. Özellikle Vehhab, Rezzak, Kadir, Vasi, Reşid adları dua ederken mutlaka söylenmelidir.
  • Fatiha ve İhlas Sureleri bolca okunur.
  • “Allah’ım hayırlısı ise sevdiğimi bana nasip eyle.” diye söylenmelidir. Her şeyin hayırlısını dilemek gerekir. Olmuyorsa en hayırlısı bu demektir.

Tüm bu ifadeler mümkünse bir bardak suya sırasıyla uygunayarak yapılmalıdır. Bu hususlar sırasıyla ve edep içerisinde tatbik edildikten sonra, şu ayet-i kerime okunur ve su içilerek dua tamamlanmış olur:

“Kad efleha men zekkâhâ.”

Birçok din ulusu, bu duayı yapanların gerekli şartları ifa etmesi halinde 7 gün içinde etki göstereceğine yönelik ferahlatıcı ve rahatlatıcı ifadeler kullanırlar.

Bu aşık etme duası da tesirli kelimelere sahiptir ve adeta bir şifre hükmünde olan bu kelimeler, murat kapılarını açacak bir anahtara dönüşebilir. Bu kelimeler sadece pazartesi günleri bir tutam karabiberin üzerine okunur ve karabiber, saklanır ve bu işlem 4 hafta sürdürülür:

“Durgun görünen gönüllerin sahibi ve durgun görünen göllerin ani bir feveran içerisinde bulunmasını sağlayan kudretin sahibi olan Allah’ım, bu gönlümün de durulmasını ve rahata ermesini, dupduru bir sakinlik içerisinde bulunmasını sağlamanı arzuluyorum. Çünkü duruluk ve sadelik senin muradın ile gerçekleşebilir. İlanihaye dertlerime ilave olacak şeyleri ortadan kaldırmanı ve ilahi cilvelerini bana da gösterip beni efsunlu bir dünyaya ışınlamanı istiyorum. Aşık etme duası sayesinde isyandan uzak ve asilikten münezzeh bir ortamda bulunmak, senin kanaatkar varlığına kanaat etmek ve kırgın gönülleri dilediğin gibi saran şifana ve dermanına kavuşmak istiyorum. Kızıl güneşlerin doğduğu ve kızıl güneşlerin battığı kıyamet gününe kadar, bu duanın tesirini görmek ve kıymetsizlikten kurtulup kıymet ile dolu bir duruma gelmek, kibirden uzak ve öfkeden azade bir alemde yaşamak, kin ve öfkeden tamamen arınmak ve kuklaların sahiplerinin elinde düzgün bir şekilde hareket edip oynaması gibi ben de senin iradene teslim olarak senin yönlendirimen ve biçimlendirmen ile hareket etmek istiyorum. Aşık etme duası ile dünyanın boğucu atmosferinden ve yorucu durumundan kurtulup az da olsa bir mola vermek ve dinlenmek, dileğimdir. Mizacıma uygun bir merhamet ile nizamını benim üzerimde de tecelli ettir ve mizan içerisinde beni de huzura erdir Allah’ım. Çünkü senin varlığın ile mestane bir şekilde dünya hayatını sürdürenler, mesuliyetin ve sorumluluğunun farkında olarak meşakkatli de olsa seni kendilerine mesned kabul ederler ve ancak sana sığınarak hoşnutluk arayışına girerler. Varlığın onları bir manyetizma gibi kendilerine çektiği gibi aşık etme duasını da benim için bir manyetizma haline getir ve maruz kaldığım marazı ortadan kaldırarak bu marazi hali bitir, gönlüme ışık sun ve içimdeki lekeleri tamamen temizle Allah’ım. Bir kurbanlık koyunun sahibine teslim oluşu gibi sana teslimiyetimi sunuyorum ve bir Kureyşi’nin Hazreti Peygamber’e boyun eğişi gibi ben de sana boyun eğiyorum. Amacım sana yakınlıktır ve sevgili kullarının komşuluğunu istiyorum. Kebair (büyük günahlar) ile dolu olsam da aşık etme duası sayesinde arınmak ve huzuruna kadem basmak arzusundayım, amin.”

Ayrıca şu dua kitabı da insanları hayrete düşüren sırlar taşıması ile öne çıkar:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

1 thought on “Âşık Etme Duası Sırlı Etkisiyle Beni Şaşırttı”

  1. Benım eşimde bana çok sovuk benden evlenmeden once bırısıyle ilişkisi olmus ıkı yıl kadar hala o Kadını düşünüyor onu seviyor bana sureklı hakaret ediyor ne yapsan ona ıyılıge yaranamıyorum evde başka davranıyor dışarıda başka davranıyor arkadaşlarıyla konuşurken guluyor sobhet ediyor benimle olduğunda agzını bıçakaçmıyoraçoncada benım canımı yakıyor

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top