Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır En Kolay Uygulama!

Aşık Etme Büyüsü Yapacaksanız Mutlaka Okuyun Çok Basit

Evvela en doğru sayfada olduğunu bilmelisin, çünkü şimdiye kadar karşı tarafı aşık edebilmek için yapılan büyüler içerisinde en etkili ve en güçlüsü olan bu aşık etme büyüsünü öğrendikten ve tamamen kavradıktan sonra, bu tılsım sayesinde istediğin kişiyi kendine bağlayabileceksin ve istediğin kişinin sevgisini elde edebileceksin.

  • Çok iddialı konuşuyoruz bunun farkındayız, ama sen de bu büyüyü uyguladıktan sonra neden bu kadar iddialı konuştuğumuzu çok iyi anlayacak ve bir kişiyi kendine aşık etme büyüsünün nasıl yapıldığını öğrendikten sonra bu muazzam gücü elinde bulundurmanın mutluluğunu yaşayacaksın.

Fakat bunu öğrenebilmek için yazıyı dikkatli bir şekilde okumalısın, zira atacağın herhangi bir yanlış adım seni büyünün etki gücünden mahrum bırakacak ve bütün emeklerinin boşa gitmesine sebebiyet verecektir.

Şunu da asla unutma ki bu aşık etme büyüsünü gerçekleştirirken ve kendine bağlamak istediğin kişinin sevgisini talep ederken herhangi bir uzmana ya da medyuma gitmene gerek kalmayacak, çünkü zaten kendi başına bu uygulamayı kolay bir şekilde gerçekleştirebileceksin.

Aşık Etme Büyüsü ve Bir Adet Yeşil Bitki

Şimdi sözü fazla uzatmadan ve gereksiz ayrıntılara girmeden, aşık etme büyüsü yapabilmek için evvela 1 adet yeşil bitkiye ihtiyacın olduğunu ifade etmeliyiz; çünkü bir sır olarak gizlenen ve hiç kimseye açılmayan bu bilgi, Kudema isimli kadim büyü kitabından alınmış oldukça etkili bir bilgidir ve aşık etme büyüsünde taze bir yeşil bitkinin ne kadar etkili olduğu defalarca gözlemlenmiş bir gerçekliktir.

Öyleyse sen de 1 adet yeşil bitki temin ederek sessiz bir yere geçip aşağıdaki uygulamalarla aşık etme büyüsü gerçekleştirmeye başlamalısın.

Büyüde kullanılacak yeşil bitki ne tür özelliklere sahip olmalıdır

Aşık etme büyüsü için kullanılacak yeşil bitki her türde olabilir. Herhangi bir yeşil çiçek fidesi alınabileceği gibi yeşil sebze sapları da olabilir. Önemli olan bitkinin canlı olmasıdır. Büyüye başlamadan hemen önce bu canlı bitki kesilecek ve daha tazeliği bozulmadan büyüye geçilecektir.

Taze kesilmiş bitkilerde ölüm ile hayat iç içedir. Zira bitki kesildiği için ölü sayılır. Fakat bitkinin içindeki öz suları hala canlıdır. İşte bu “ölüm ile yaşam arasındaki nokta” büyünün şer güçleri için basamak görevi görür. Büyünün tutmasını sağlayan temel tılsımlardan biri budur.

Aşık Etme Büyüsünde Tılsımlı Sözcükler Nelerdir?

İfade etmiş olduğumuz gibi bir adet taze bitkiyi yanına al ve sessiz bir yere geç, ardından da güney istikametine doğru yönel ve ayakta iken gözlerini kapatıp sağ eline bitkiyi alarak içinden aşık etmek istediğin kişinin suretini geçirmeye çalış.

Yani o kişinin hayalini zihninde canlandırıp onun aşkını kazanabilmek için bu uygulamayı yapmış olduğunu zihninde hayal et, bu hayali çok canlı bir şekilde kurup onun suretini gözünde tamamen canlandırdıktan sonra ise, dizüstü çöküp bitkiyi önüne koy ve ardından da bitkinin üzerine şu tılsımlı sözcükleri içli bir şekilde oku:

  • “Bu büyünün sahibi elbet sensin ey hüddam, senin hükmün tamamsa herkes sana tâbidir, sen dünya üzerinde en güçlü görevlisin, sana tabi olanlar bundan sonra ne yapsın? Bana muradım için ve de dileğim için, en güçlü bu büyünün kabulünü gösterip, bana saadetlerin ve de güzelliklerin kapısını açarak beni bahtiyar kılıp, yapmış olduğum büyü amacına ulaşsın, bana vermiş olduğun sana bile bulaşsın. Ey hüddamlar içinde kudreti ve gücüyle en yetkin olan hüddam, aşık etme büyüsü, sendedir artık tamam, bundan böyle senin de hükmün tamamlanacak ve sen de bundan böyle en etkili şekilde bana tabi olarak güzellik taşıyacak, benim emrime girip muradımı yapacak ve bana her anlamda boyun eğeceksin, tamamdır.”

Aşık Etme Büyüsünün Sonraki Aşaması Nasıl Yapılır?

Bu tılsımlı ve etkili sözcükleri bitkinin üzerine okuduktan sonra şimdi bitkiyi tam ortadan ikiye ayır ve bir parçasını çöpe at, aklından ve hayalinden yine kendine aşık etmek istediğin kişinin ve sevgisini kazanmak istediğin şahsın hayalini capcanlı bir şekilde kurmaya çalış.

  • Onun sevdasını kendine doğru celb etmek istediğini ve bu uygulamayı da bu amaçla gerçekleştirdiğini canlı bir şekilde hayal et.

Bu aşamayı geçtikten sonra ise, kendine delicesine herhangi bir kadını ya da erkeği aşık edebilmek için yapmış olduğun bu büyünün son aşamasına geç ve aşağıdaki ayrıntıları tamamen eksiksiz bir şekilde uygula:

Aşık Etme Büyüsü ve Salatalığın Yarısını Gömme Aşaması

Şimdi bitkinin yarısını çöpe attıktan ve tarif ettiğimiz şekilde uygulamayı gerçekleştirdikten sonra, sol eline bitkinin diğer yarısını al ve onu götürüp sessiz bir yerde ve bütün bakışlardan uzak olacak bir şekilde (çünkü bir kişinin bakışının bitkiye ya da size değmesi ve isabet etmesi, aşık etme büyüsünün ve tılsımının etkisiz olmasına sebebiyet verecektir) bir toprak parçasının içerisine göm.

Ve bu gömme işlemini bitirdikten sonra ise şu tılsımlı sözcükleri, üzerine toprak atmış olduğun bitkinin üstüne okuyup büyüyü tamamla:

  • “Hiçbir yerde geçmeyen Kudemâ adlı kitap, bana yol gösterdi ey hüddam ve onun kılavuzluğu sayesinde sana geldim tastamam, büyünün etkinliği bana mucizeler gösterecek ve senin sayende ben de kendime bağlamak istediğim kişinin sihirli bir şekilde aşkına kavuşacağım. Onun tesiri ile kendimden de geçeceğim, toprağa attım artık, bitkinin üstüne, bundan böyle senin de hükmün geçerli olsun, daha önce dediğim gibi bana bahşeyle, en güzel nimetin de elbet yerini bulsun, artık hüküm sendedir, hüddamların kralı.”

Bu tılsımlı sözcükleri, aşık etme büyüsü maksadıyla toprağın üzerine okuyarak oradan ayrılabilirsin ve artık uygulamanın ve tılsımın gerçekleşmiş ve bitmiş olmasının sevincini yaşayabilirsin; fakat aşağıdaki üzüntü dolu ve musibet içeren ifadelerin de kesinlikle farkına varmalısın:

Neden Tehlike İçerir Kendine Aşık Etme Büyüsü?

Evet bize gelen gerçekleri analiz ettiğimizde neredeyse insanların %90’ının aşık etme büyüsünden zarar gördüğünü, bunun yanı sıra sadece kendilerinin değil aynı zamanda yakın çevrelerinde bulunan ve değer verdikleri insanların da bu tılsımdan bir şekilde zarar gördüklerini gözlemledik.

  • Bu nedenle sana ve çevrendeki insanlara bu aşık etme büyüsü uygulamasından uzak durmanızı tavsiye etmeliyiz, bunun yerine en etkili büyüden bile katbekat daha etkili ve daha tesirli olduğu defalarca kanıtlanmış olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını tavsiye ediyoruz.

Bunu neden tavsiye ettiğimizi aşağıdaki okuyucu yorumlarını okuyunca daha net bir şekilde anlayacaksın:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

One thought on “Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır En Kolay Uygulama!

  1. Alakam olmamasına ve böyle şeylere inanmamama rağmen büyü gibi kötü şeyleri bile göze almıştım. Yeter ki o da beni benim onu sevdiğim gibi sevsin diye. Ve karşıma bu kitap çıktı. Henüz uygulamadım ama yorumları okuduktan sonra son derece inanarak uygulayacağım. Sonuçları sizinle paylaşırım umarım kalbimden geçtiği şekilde sonuçlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.