Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Okumayan Pişman Olur

Adet Kanı Büyüsünün Kesin ve Net En Doğru Anlatımı Budur

Bu makalede 2 adet çok keskin ve garantili sonuçları gözlemlenmiş adet kanı büyüsü öğreneceksiniz.

Birçok insan papaz büyüsü adıyla da bilinen adet kanı büyüsünü yapmak ister, fakat bu büyünün etkisiz sonuçları ile karşılaşıp gerisin geri döner.

 • Bunun yanı sıra yine birçok insan adet kanı büyüsünü kendisi bizzat uygulamak yerine başka kişilere ve sözde uzmanlara uygulatmayı tercih eder; oysaki bu büyü, başka insanlara uygulatılmaması gereken bir tılsım olarak bilinmektedir.

Çünkü başka insanlar bu büyüyü uyguladıklarında kesinlikle olumsuz sonuçlar alınır ve büyü yapan kişi gibi büyü yaptıran kişi de musibetlerin kucağına düşer.

İşte burada sana adet kanı büyüsünün detaylarını anlatacak ve bu büyüyü tek başına nasıl yapabileceğini öğreteceğiz, dikkatli bir şekilde en az 2 defa okumalı ve bütün ayrıntıları anlamaya çalışmalısın:

Adet Kanı Büyüsü Neden Bir Peçete ile Yapılır?

Bilindiği gibi adet kanı büyüsü bir kişinin delicesine bağlanmasını ve aşık olmasını sağlamak amacına yönelik son derece güçlü ve nüfuzlu bir büyüdür, ne var ki birçok insan bu büyünün bir peçete ile yapılması gerektiğini bilmediği için yanlış adımlar atar ve yanlış sonuçlar içerisine girer.

 • İşte bu anlamda doğru sonuçlarla karşılaşmak, doğru adımlar atmak ve doğru şekilde büyü uygulamasını gerçekleştirmek için 3 adet adet kanını ve bir peçeteye ihtiyacın olduğunu bilerek hareket etmelisin.

Burada internet ortamında aktarılan yalan yanlış bilgileri tamamen aklından sil ve sana aktaracağımız en doğru büyüyü uygulamaya çalış.

Adet Kanı Büyüsünde Amaç Karşı Tarafı Kendine Çekmek mi?

Şimdi yukarıda da tarif ettiğimiz gibi adet kanı büyüsünü yapabilmek için öncelikle adet olduğun dönemde 3 damla adet kanını bir peçetenin üzerine koy ve sonrasında sessiz bir yere geç, orada bütün gürültüleri ve bütün sesleri tamamen devre dışı bırakıp sevdiğin ve kendine aşık edip bağlamak ve kendine çekmek istediğin kişinin hayalini kurarak peçeteyi sağ avucuna al ve sonrasında da dizüstü çöküp peçetenin üzerine şu tılsımlı sözcükleri oku:

 • “Muradım açık ve net, beni sakın eyleme ret, çünkü darılmak kötü, çünkü adet kanının peçete ile birlikteliği sana güç ve kuvvet verir, çünkü sen bana ve yakınlarıma faziletler dağıtır, bizi armağanlarınla yaşatırsın. Ey hüddamların piri, bana dön ki sana adet kanı armağan edeyim ve peçetenin üzerindeki nimeti seninle paylaşayım.”

Mutlaka Oku: Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır Herkesi Şaşırtan Bir Uygulama

Bu ifadeleri dizüstü çöküp önüne koymuş olduğun peçetenin üzerine okuduktan sonra şimdi gözlerini kapat ve şu uygulama ile devam et:

Adet Kanı Büyüsü ve Hüddamın Çağrısı

Burada gözlerin kapalı bir şekilde içinden tamamen adet kanı büyüsünün niyetini geçirmeye çalış ve bu aşamada mırıldanarak ve sessiz bir şekilde “Ya Hüddam Neriman Hanım” ifadelerini içli bir eda ile tam 77 defa oku.

Yani bu aşamada hem niyetini düşün, hem de “Ya Hüddam Neriman Hanım” ifadelerini 77 defa kısık bir ses tonuyla, içli bir üslup ile ve yalvarır bir eda ile okumaya çalış. Bu işlem sonrasında peçeteyi sağ avucuna alıp aşağıdaki tılsımlı sözcükleri peçetenin üzerine oku:

Adet Kanı Büyüsünün Tılsım Dolu Sözleri

 • “Avucuma almış olduğum bu peçetenin ve içindeki kan damlalarının hatırı için sana yönelip senden yardım istemekteyim ve bana daha öncesinde binlerce insana yardımcı olduğun gibi yardımcı olacağını bilmekteyim. Bu fazilet ve bu duyarlılık ile kalbimdeki niyeti gerçekleştir, bu hassasiyet ve bu güzellik ile bana güzellikler nasip eyleyecek kapıları arala. Engel olmaya çalışanları diskalifiye et, önüme ve yoluma taş koymaya çalışanları tamamen devre dışı bırak, hükmünü icra ederek bana karşı gelmeye çalışanları engelle ve bendeki bu niyeti tam manası ile yerine getirmek için elinden gelen her şeyi yap ve mücadeleni ver. Ey Hüddam Neriman Hanım, artık hüküm sendedir, insiyatifi sana bırakmış durumdayım, bu insiyatifi en güzel şekilde kullan ve adet kanı büyüsünü tamamlayarak beni muradıma kavuşmanın fazileti ve mutluluğu ile doldur.”

Adet Kanı Büyüsü Peçeteyi Gömme Kısmı

Bu ifadeleri içli bir şekilde sağ avucuna almış olduğun peçetenin üzerine okuduktan sonra şimdi sessiz bir yere geçip peçeteyi hiç kimsenin göremeyeceği bir yere saklamalı, daha doğrusu bir toprak parçasının içerisine gömerek orada şu uygulamayı gerçekleştirmelisin:

Öncelikle gözlerden ırak olduğundan emin olmalı ve sessiz bir yere geçip sağ elindeki peçeteyi bir toprak parçasının içerisine gömmeli ve ardından da peçete ve toprak parçasının üzerine şu sözcüklerle seslenmelisin:

 • “Ey Hüddam Neriman Hanım, hükmün sende olması, hükmünü en güzel şekilde gerçekleştireceğin manasını taşır, işte istediğin ve murad ettiğin şekilde peçeteyi toprağın içerisine gömdüm ve hükmü artık sana bıraktım. Kalbime en güzel duyguları yaşat ve karşı tarafın kalbini tamamen benim emrime amade kıl.”

Bu ifadelerle adet kanı büyüsünü bitirmiş olacaksın ve artık bulunduğun bölgeden sessiz bir şekilde ayrılıp büyünün gerçekleşmesi için beklemeye başlayabilirsin.

Karanfil ile Yapılan Denenmiş Adet Kanı Büyüsü

Karanfil üzerine yapılması gereken başka bir adet kanı büyüsü daha bulunmaktadır. Karanfil ile gerçekleştirilen bu adet kanı büyüsü de denenmiş olduğu gibi insanların tanıklık ettiği inanılmaz değişimler meydana getirdiği bilinir.

Bu tılsım, karanfilin bir bardak suya atılıp içine de 3 damla adet kanı eklendikten sonra şu sözcüklerin okunması ile devam eder:

“Karanfilin gücüyle, yaptım bu büyüyü ben, kimse bunu bilemez, akıllar anlayamaz, bilinçleri de almaz. Aşar insan takatini, zira bu iş bir tılsım, kimse kaçamaz bundan, çünkü hüddamlar bana hizmet edecek her dem. Karanfil suyun içinde, adet kanı da geldi, artık bu enerjinin dünyada yok emsali. Ölüm var bu dünyada, ayrılık da cabası, ne ki dünyanın sonu her varlık için eşit. Kimler çocuk kalmıştır, kimler olmuştur reşit, ne var bu yaşamakta, neden herkes divane? Adet kanı büyüsü, tılsımların şahıdır, her büyüye sarılır, her nesneyi oynatır ve karşı çıkanları çılgına da çevirir. İnsan evladı zaman içinde bir oyuncak gibi döner durur da yine de eline hiçbir maddi veya manevi kazanç geçmez, ama bu oyuncağın kalp odağında yerleşen ve kökleşen arzular, onu bazen uçuruma sürükler bazen de hayatta ve ayakta tutar. Adet kanı büyüsünün fonksiyonu da budur, bu nedenle okuyorum bu kelimeleri, bu nedenle yapıyorum bu nesneyi. Amacım size malum, ey büyünün vekilleri, ey tılsımın koruyucu muhafızları, ey gönlümün muradına yol açacak kimseler! Suyun tadı değişinceye kadar, uykular bölünüp o büyük gün aniden gelip çatıncaya kadar devam etsin bu sihir, sürsün artık bu etki.”

Bu tılsımlı kelimeler, içine karanfil ve 3 damla adet kanı eklenmiş suyun üstüne okunduktan sonra, sudaki karanfil çıkarılır, gizli bir yerde saklanır, sürekli olarak orada tutulur, bu sayede adet kanı büyüsü görevini yapmaya başlar. Kişi, büyünün etkisi devam etsin istiyorsa, o karanfili o gizli ve tenha yerde tutmaya devam etmelidir. 

Fakat şu hususu da kesinlikle bilmeli ve anlamalısın:

Adet Kanı Büyüsü Yerine, Neden Niçin ve Nasıl?..

Şimdiye kadar binlerce hatta yüz binlerce insan bir başkasına adet kanı büyüsü yaptırdığı gibi kendisi de bilhassa papaz büyüsü olarak bilinen bu tılsımlı uygulamayı gerçekleştirmiştir, fakat bunların neredeyse tamamı şiddetli bir musibete ve acayip bir sıkıntıya maruz kalarak hem kendileri hem de çevrelerindeki insanların muazzam sıkıntılara göğüs germesine sebebiyet vermişlerdir.

 • Çünkü adet kanı büyüsü insanı tehlikeye atan ve insanın hayatını gerçekten zindana çeviren son derece musibet ve bela bir büyüdür, öyleyse bu tür uygulamalardan kendi selametin ve sevdiklerinin selameti için uzak durmalı, bunun yerine masum ve tehlikesiz uygulamalara yönelmelisin.

Bu anlamda sana En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını şiddetle ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum, çünkü bu eser ile hayatı değişen binlerce insan bulunmakta ve bu eserdeki aşk ve muhabbet duaları gerçekten adet kanı büyüsünden çok daha etkili olmaktadır.

İşte eserin indirme bağlantısını aşağıya alıyorum ve okuyucu yorumlarından bir kısmını da seninle paylaşıyorum:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Şu yazımızı da okumalısın: Şirinlik Büyüsü 9 Gecede Müthiş Etki Gösteriyor

3 thoughts on “Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır Okumayan Pişman Olur”

 1. Hocam çok uzağa değilde apartmanda oturuyorum bahçeye gömsem olurmu yada bir saksı alıp içine gömsem ?

 2. Münevver Kandemir

  erkek arkadaşımın gözü dışarıda onu nasi kendime baglayabilirim yardımcı olur musunuz?

 3. hocam merhaba kardeşim eşinden ayrildi ama çok üzülüyor kendini bitirdi bukadar çok üzülmesine dayanamıyorum nasıl bir duva edeyimki içinden alsın atsın hocam

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top