71 Saatte Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Dikkat!

Ayırma Büyüsü Neden Çok Etkili, Öğren ve Uygula

Eğer bir kişiyi başka bir kişiden ayırmak ve onun kalbine soğukluk yerleştirip o kişinin aşık olduğu veya değer verdiği kişiden nefret etmesine sebebiyet vermek istiyorsan ve bunun yanı sıra ayırdığın kişinin kalbini kendine cezbetmek ve delicesine bağlamak istiyorsan, doğru yerde olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz.

Çünkü en doğru ayırma büyüsünü öğrenerek başka insanlardan yardım almadan ve başka kişilere söylemeden bu tılsımı gerçekleştirebilecek ve bu sayede amacına ulaşabileceksin, yeter ki ayırma büyüsü konulu bu makalemizi dikkatli bir şekilde oku ve ayrıntıları aklında iyice tutmaya çalışıp öylece uygulamayı gerçekleştir.

Ayırma Büyüsü ile İstediğin Kişinin Kalbini Bağla

Ayırma büyüsünün doğru bir şekilde uygulandığında son derece güçlü bir niteliği ve son derece etkili bir vasfı olduğu iyi bilinmektedir ve bu nedenle bir kişi ayırma büyüsünü doğru bir şekilde kullanıp istediği kişinin kalbini bir başka kişinin kalbinden kesip alabilir.

  • Yani istediği iki kişinin kalbine ciddi ve aşılmaz bir soğukluk yerleştirip onları ebediyen birbirine küs ve kırgın hale getirebilir. Bu nedenle sen de bu çok etkili tılsımı gerçekleştirirken işlem basamaklarını iyice kavramaya çalışmalı ve büyünün bütün teferruatını en az 2 defa okuyarak gerçekleştirmelisin.

Yazıyı baştan sona kadar okumadan bu büyü uygulamasını asla gerçekleştirme, çünkü yanlış adım atman, sana fayda yerine zarar getirebilir.

Ayırma Büyüsünü Bir Adet Makas ile Yapmalısın!

Birçok kişi ayırma büyüsünün bazı noktalarını aktarıp geriye kalan diğer noktalarını anlatmama taraftarıdırlar, oysaki bu çok etkili büyü, yeri geldiğinde kişiyi hayata yeniden bağlayabilecek ve onun yaşam enerjisini sömüren aşk acısını tamamen tedavi edebilecek bir mahiyete sahiptir.

  • Bu nedenle bir kişi ihtiyaç hissettiğinde ayırma büyüsünü uygulayarak amacına ulaşmalı ve bunu yaparken de bir makas ile uygulamanın gerçekleştirilmesi gerektiğini asla unutmamalıdır.

Zaten birçok kişinin bu büyüyü tamamen etkili bir şekilde kullanabilmesinin sebebi, büyü içerisinde kullanılan makas uygulamasını düzgün bir şekilde yapmış olmasındandır.

Şimdi eline herhangi bir makas al, bu makasın ebatı ve boyutu önemli olmadığı gibi şekli ve rengi de hiç önemli değildir; yeter ki basit bir makas olsun ve bu makasın sembolik bir şekilde iki kişinin kalbini birbirinden ayıracak bir niteliğe sahip olduğunu bil.

  • Bu makası temin ettikten sonra sessiz bir yere geçip yüzünü kuzey istikametine dön, kuzeye döndükten sonra ayakta iken 21 defa “Ya Hüddam Garaminar, kapına geldim senin, ayır kalpleri artık, bana itaat günü.” ifadesini okumalısın.

Ayaktayken ve gözlerin kapalı bir şekilde 21 defa bu ifadeyi telaffuz ederken aynı zamanda ayırmak istediğin iki kişinin hayalini aklında canlı tutmaya çalışmalı veya kalbini, başka sevgilerden ve muhabbetlerden tamamen söküp almak istediğin kişinin hayalini capcanlı bir şekilde düşünmelisin.

Mutlaka Oku: Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur Mutlaka Oku!

Yani bu tılsımlı sözcükleri okurken aynı zamanda başka sevgilerden ve muhabbetlerden uzaklaştırmak ve koparmak istediğin kişiyi hayalinde iyice canlandırmalısın.

Bunu yaptıktan sonra şimdi dizüstü çökerek makası iki dizinin arasına alıp bu büyü malzemesinin üzerine şu tılsımlı sözcükler ile hitap etmeli ve bunu içtenlik içerisinde gerçekleştirmelisin:

Ayırma Büyüsü için Hüddam Garâminâr Tılsımı

  • “Ey Hüddam Garaminar, amacım malum zaten, kapına geldim işte, çünkü ayırmak için en güçlü tılsım sende; senin tılsımın ile şimdiye dek binlerce hatta milyonlarcası, bu kapıdan ayrıldı, amacına ulaştı, gazelleri döküldü ve nihayet altınlar, gümüşe dönüşüverdi. Artık güç sendedir, yap yapacağın işi, çünkü gönlüm ondadır, onun kalbi de bana ram olursa bu yolda, ben de istediğimi elde eder sevinir ve kendimi avutur, bu sayede gülerim. Ağlamaktan ve dertten, acıdan ve kederden bıktım artık yeter ki sen bana yardım et ki bu faydasız gidişat, artık düzgün bir hayat haline gelsin Hüddam Garaminar Efendi.”

Bu tılsımlı kelimeleri içtenlik içerisinde ve samimi bir eda ile bir defa baştan sona kadar düzgün bir şekilde oku, ardından eline makası alıp aşağıdaki uygulamayı gerçekleştir:

Ayırma Büyüsünün Kalpli Tılsım Sözleri

Makası eline aldıktan sonra gözlerini kapat ve gözünün önünde 2 tane kalp canlandır ve bu iki kalpten birinin, sevdiğin kişinin ve ayırma büyüsü yaptığın kişinin kalbi olduğunu düşün.

Bu iki kalbin birbirine bir iple bağlandığını hayal et ve makası eline aldıktan sonra bu iki kalbi birbirine bağlayan ipi tamamen keserek hükümsüz hale getirdiğini gözlerinin önünde canlandır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise makası yeniden iki dizinin arasına al ve makasın üzerine şu sözcükleri oku:

  • “Ey ayırma büyüsü ve envai çeşit kara ve kızıl büyünün ve yine envai çeşit ak ve beyza büyünün sahibi ve hüddamı olan Garaminar Efendi, işte makası huzuruna getirdim ve ayırmak istediğim iki kişinin hayalini de gözlerimin önüne getirdim. Bu hayali gözlerimin önündeki gibi gerçekleştir ve bana kudretini en güzel şekilde göster.”

Bu ifadeleri de makasın üzerine okuduktan sonra ayırma büyüsü uygulamasını bitirebilirsin, çünkü uygulama bu kadar; fakat aşağıda tarif edeceğimiz ayrıntıları hiçbir şekilde ihmal etmemeli ve ıskalamamalısın. Zihra aşağıdaki ayrıntılar, hayatının dönüm noktası olabilecek bir mahiyete sahip ve gerçekten çok önemli:

Ayırma Büyüsü Neden Ciddi Tehlike İçerir?

Birçok kişi ayırma büyüsü gibi büyülerle kendi hayatını bir zindana çevirdiği gibi yakın çevresindeki insanların hayatını da zindana çevirip adeta çekilmez bir çile haline getirir.

Bu nedenle eğer sen de böyle bir tılsım yapmayı düşünüyorsan en az 2 defa düşünmeni tavsiye ederiz, zira şimdiye kadar binlerce kişi ayırma büyüsü gibi tılsımlı ve büyüsel uygulamalardan ciddi zararlar gördü. Kaldı ki çevresindeki insanlar da intihara sürüklenip oldukça kötü akıbetlere maruz kaldı, bunun yerine şu tavsiyemize kulak vermelisin:

Ayırma Büyüsü Yerine… Neden?

Binlerce, hatta milyonlarca insanın aşk hayatında ciddi değişikliklere vesile olan ve onların aşk hayatına adeta damga vuran En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, şimdiye kadar gördüğümüz ve anlattığımız en güçlü ve en tesirli büyüden bile çok daha güçlü ve çok daha tesirli olması yönüyle ön plana çıkan oldukça güçlü dualarla dolu ve kişiyi amacına ulaştıran uygulamalar ile hazırlanmış bir kitap. Bu değerli kitabın indirme linki ve bazı okuyucu yorumları aşağıda, dikkatli bir şekilde okuyun:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Şu yazımızı da okuyabilirsin: Yumurta Büyüsü Sevenleri Ayırıyor, Mutsuzluğa Sebep Oluyor

1 thought on “71 Saatte Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır Dikkat!”

  1. Merhaba. Ben ikinci eşim. Neredeyse üç yıl olacak ama ne ondan vazgeçiyor ne benden.. ortada onun çocukları kaldı. İlk eşi de durumu kabullenmiyor. Ayrılmak istiyorum bunu da kabul etmiyor benden yaşça da büyük. Beni bırakıp ailesine dönmesini istiyorum bu vicdanla bir ömür geçirmek istemiyorum. Ne yapabilirim ?

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top