7 Soruda Vefk Konusunda İlginç Detaylar

Vefk Nedir, Hangi Amaçla Yapılır?

Vefk genelde ebced ve cifir hesabı ve Arap alfabesi ile hazırlanan ve içerisinde simgesel ve temsili semboller barındıran acayip bir uygulamadır, fakat birçok medyum ve birçok internet kaynağı vefk konusunda maalesef yanlış bilgiler verir ve bu konuda kendilerine müracaat eden insanları yanlış yönlendirirler.

Aslında vefk yukarıda da ifade ettiğimiz gibi özellikle Arap alfabesi kullanılarak hazırlanan ve içerisine bazı büyülü sözler veya tılsımlı ifadeler eklenerek bir muska haline getirilen son derece etkili ve defalarca tecrübe edilmiş bir uygulamadır.

Vefk hangi amaçla yapılır, bu konuda kadim büyü kitaplarından biri olan Kudema, şu bilgileri aktarır bize:

“Vefk bir insanın her türlü arzusu ve her türlü isteği için başvurabileceği son derece etkili ve tılsımlı bir uygulamadır, yani bir kişi herhangi bir arzusunun tahakkuku ve herhangi bir muradının gerçekleştirilmesi için vefk adı verilen uygulamaya başvurabilir.”

Fakat bunun bazı şartları vardır ve bu şartları aşağıda bulabilirsiniz, okumaya devam edin:

Vefk Hakikaten Etkili midir?

Evet yukarıdaki 1. soruya verdiğimiz cevapta da izah ettiğimiz gibi vefk hakikaten son derece etkili bir uygulama ve tılsımlı bir uygulama haline gelebilir.

Fakat bu uygulamanın gerçek anlamda etkili olabilmesinin bazı şartları ve koşulları bulunmaktadır, işte aşağıdaki maddelerde bu uygulamanın gerçek anlamda amacına ulaşabilmesi ve etkili olabilmesi için atılması gereken adımları ve uygulanması gereken işlem basamaklarını detaylı bir şekilde izah etmeye çalışacağız:

Vefk Malzemeleri Nelerdir?

Herhangi bir kişinin (yani sıradan herhangi bir insanın) hiç kimseden yardım almadan ve evde tek başına vefk uygulayabilmesi için gerekli olan malzemeler sadece 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıdından ibarettir.

Evet yanlış okumadınız, hiçbir medyumdan ve hiçbir hocadan yardım almadan evde tek başınıza vefk uygulamasını gerçekleştirebilmek için sadece ve sadece

  • 1 adet siyah kurşun kaleme ve
  • 1 adet A4 kağıdına

ihtiyacınız bulunmaktadır.

Bu malzemeleri temin ettikten sonra aşağıda izah edeceğimiz detaylı açıklamaları okuyarak bu uygulamanın nasıl yapılması gerektiğini öğrenebilir ve hiç kimseden yardım almadan bunu siz de tek başınıza yapabilirsiniz.

Fakat uygulamayı mümkünse en az 2 defa okumalı ve hiçbir işlem basamağını atlamadan ve hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan harfi harfine uygulamaya çalışmalısınız.

Bu nedenle aşağıdaki maddeleri daha dikkatli bir şekilde okumalı ve vefk nedir ve nasıl yapılır sorusunun cevabına odaklanmanızı tavsiye ederiz:

Vefk Uygulamasının Hüddamı Kimdir?

Birçok insanın yanlış bildiği üzere vefk uygulaması sadece Arap alfabesi ile yapılan ve hiçbir yardımcı ve görevli varlık kullanılmadan yapılabilen bir uygulama değildir.

Bilakis vefk uygulamasının gerçek anlamda etkili olabilmesinin yegane yolu hüddam adı verilen görevli varlıklardan birine müracaat etmekten geçer.

Bu konuda kadim büyük kitaplarından Kudema isimli kitap bize şunları aktarmaktadır:

“Vefk uygulamasının gerçekten etkili olmasını isteyen birinin hüddamlar içerisinde serdar-ı hüddam olarak bilinen ve diğer bütün hüddamlardan daha becerikli ve daha yetenekli olduğu defalarca kanıtlanmış ve tecrübe edilmiş olan Apraziyal Efendi’ye başvurması şarttır.”

Bu konuda Kudeme isimli kadim büyü kitabı bize Hüddam Apraziyal Efendi’yi tavsiye etmekte ve ancak O’nun vesilesi ile yapılan vefklerin gerçek anlamda etkili olabildiğini dile getirmektedir.

İlginizi Çekebilir: Vudu Büyüsü

Vefk Nasıl Yapılır?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi vefk uygulamasını gerçekleştirebilmek için sadece ve sadece bir A4 kağıdına ve bir adet siyah kurşun kaleme ihtiyacınız vardır, fakat siyah kurşun kalemin hem içinin hem de dışının simsiyah olması gerektiğini belirtmek durumundayız.

Çünkü vefk yapabilmek için özellikle siyah kurşun kalemin içinin ve dışının siyah olması koşulu birinci öncelik olarak bize arz edilmektedir.

Bu malzemeleri temin ettikten sonra mümkünse herkesin uyuduğu bir vakitte tek başınıza sessiz bir yere geçmelisiniz ve tahsis ettiğiniz bu yerde sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceğinden emin olmaya çalışmalısınız.

Böyle bir ortama geçtikten ve yanınıza daha önce temin ettiğiniz siyah kurşun kalemi ve bir adet A4 kağıdını aldıktan sonra, güneşin doğduğu istikamet olan doğu istikametine yönelmeli ve gözlerinizi kapatarak içinizden niyetinizi ve amacınızı geçirmeye çalışmalısınız.

Yani vefk uygulamasını hangi amaçla ve hangi niyetle yapıyorsanız o amaca ve o niyeti odaklanarak zihninizde ve kalbinizde bu düşüncelere fokuslanmaya çalışmalısınız.

Bunu yaparak vefk uygulamasının 1. ve en önemli aşamasını en güzel şekilde bitirmiş olacaksınız.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi vefk, her türlü amaç ve her türlü murat için yapılabilir fakat bunun için kalbinizden geçirdiğiniz temenni ve aklınızdan geçirdiğiniz istek çok açık ve net olmalı ve bunu ortalama 1 dakika boyunca düşünmelisiniz.

Yukarıda değindiğimiz gibi güneşin doğduğu istikamete dönüp dizüstü çökmeli ve gözlerinizi kapatarak tam bir dakika boyunca niyetinize ve amacınıza odaklandıktan sonra şimdi elinize siyah kurşun kalemi alın ve A4 kağıdının tam ortasına şunları yazın:

“Hüddam Apraziyal Efendi, vefk uygulaması için ve bu tılsımın amacına ulaşabilmesi için sana müracaat eden bütün insanlar en tatlı ve en güzel şekilde amacına ulaşmıştır. Her ne kadar senin yerine göre haşin ve sert, yerine göre gaddar ve mert bir hüddam olduğun dile getirilse bile ben yine de senin bu yönlerini bilmeme rağmen sana müracat ettim ve senin bana yardımcı olacağını bilmenin bilinci ve farkındalığı ile hareket etmek istiyorum. Biliyorum ki vefk uygulaması herkesin yapabileceği bir uygulama değil ve biliyorum ki ben bütün mukavemet ve bütün gücümle sana yönelirsem, sen de bütün dirayetin ve bütün yetkin ilgili bana yardımcı olacaksın. İşte kalbimi diri ve sağlam tutmaya, aklımı muhkem ve sağlıklı tutmaya çalışarak sana geldim ey Hüddam Apraziyal Efendi ve az önce bir dakika boyunca amacımı düşündüm. Sen bu amacıma vakıf olmalısın ve beni amacıma ulaştırmalısın.”

Bu ifadeleri kağıdın orta kısmına yazdıktan sonra kağıdı (yazı içeride kalacak şekilde) tam 4 defa katlayın ve bir muska haline getirin. Zaten kağıdı yazı içerisinde kalacak şekilde tam 4 defa katladığımızda kağıt muska haline gelecektir. Daha sonra bu kalemle kağıdı hiç kimsenin göremeyeceği bir yere saklayın.

Mümkünse kalemi de muska haline getirdiğiniz kağıdı da aynı yere saklayın ve bu yeri hiç kimsenin bulamayacağından ve hiç kimsenin buraya göz gezdirmeyeceğinden emin olmaya çalışın.

Bu kalem ve kağıdı hiç kimsenin göremeyeceği bir yere sakladıktan sonra vefk uygulaması bitmiş olacak, fakat bundan sonraki noktaları daha dikkatli bir şekilde okumalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Zira aşağıdaki ifadelerde hem vefk nedir ve nasıl yapılır sorusu ile ilgili daha ayrıntılı cevaplar bulacaksınız hem de bu uygulamayı daha dikkatli bir şekilde gerçekleştirebilmek için bilmeniz gereken noktaları öğrenmiş olacaksınız. Kısaca okumaya devam etmelisiniz:

Vefk Tehlikeli midir?

Maalesef vefk uygulaması da diğer bütün büyü ve tılsım uygulamalarında olduğu gibi yapılabilmesi için bir hüddama, yani görevli varlığa ihtiyaç duyulan uygulamalardan biridir.

İşte tam da bu nedenle oldukça tehlikeli ve sıkıntılı bir uygulama olduğunu dile getirmek mümkündür. Zaten vefk uygulamasının en güçlü hüddamı olan Apraziyal Efendi, şimdiye kadar bilinen hüddamlar içerisinde en çetin ve en hırçın görevli varlık olarak bilinmektedir ve bu konuda kadim büyü kitapları Hüddam Apraziyal Efendi’den oldukça şiddetli bir şekilde bahsetmektedir.

Bu nedenle eğer vefk nedir ve nasıl yapılır sorusunun cevabını bulmak istiyorsanız yukarıdaki uygulamayı gerçekleştirebilirsiniz, fakat bu uygulamayı gerçekleştirmeden evvel Hüddam Apraziyal Efendi’nin gerçekten tehlikeli olduğunun bilincine varmalısınız ve aşağıdaki son maddeyi de dikkatli bir şekilde okuma gayreti içerisinde bulunmalısınız.

Çünkü son madde belki de bu yazının kalbini oluşturmakta ve bu nedenle çok mühim bir madde:

Vefk Yerine Ne Yapmalısınız?

Önemli bir tavsiye

En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabı

Onlarca etkili aşk duası ile murad ettiğiniz şeye kavuşmak istiyorsanız En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları kitabını mutlaka okumalısınız.

Okurlardan çok olumlu yorumlar alan bu eser inşallah sizin için de hayırlı kapıların açılmasına vesile olacaktır.

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

 

1 thought on “7 Soruda Vefk Konusunda İlginç Detaylar”

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top