7 Soruda Kara Büyü Hakkında İlginç Detaylar

Nedir Bu Kara Büyü Dedikleri Şey?

Kara büyü kavramı binlerce yıldır insanlık tarihinin aşina olduğu bir kavram. Kara büyü bazen korkunç bir tehdit gibi algılanıyor bazen de özel yaşamda mutluluğa kapı aralayan büyülerin genel adı. Bu kavramın korkunçluğu bir tarafa hakkında ortaya çıkan olağanüstü söylentiler durumu daha da ilginç kılıyor.

Peki gerçekte nedir bu kara büyü? Bu ismi nereden alır? İnsanların yaşamını nasıl etkiler? Kara büyüden kurtulmak mümkün müdür? Mutluluğu yakalamak için büyü uygulamalarından daha etkili bir yol yok mudur?

Yanıtları sizler için araştırdık. İşte kara büyü hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacak birbirinden ilginç detaylar:

Kara büyü adını nereden alır?

Kara büyü ifadesinde geçen “kara” kelimesi “kötülük yapmak” manasında kullanılan sembolik bir kavramdır. Tarihin ilk çağlarından beri aydınlık iyiliği temsil ederken karanlık kötülüğü temsil eder. Kara renk de karanlığın rengidir ve insanlar için itici durumların karşılığı sayılır.

İnsanların yaşamında kötü gelişmelere yol açan, onların hayatını altüst eden, zararlı tarafları güçlü biçimde kendisini gösteren büyülere kara büyü denir.

Kara büyü uygulamaları niçin gece vakti yapılır?

Büyü uygulamaları için genellikle gece vakti tercih edilir. Kara büyülerin uygulama esaslarından biri de gece yapılmasıdır.

Bu tercihin iki sebebi vardır: Birincisi gece vakti yapılacak uygulamaların gizlilik içinde yapılması daha kolaydır. İkinci sebep ise kara büyüler daha çok yıldız sistemlerinden faydalanılarak yapılmaktadır ve bu yüzden gece yapılması gerekmektedir.

Büyünün yön değiştirmesi hadisesi ne demektir?

Kara büyülerin yapılmasında en riskli şey “büyünün yön değiştirmesi” hadisesidir. Yapılan bir kara büyünün asıl amacının dışına çıkması ve bambaşka bir hedefe hizmet etmesi demektir.

Mesela bir aşk büyüsünün delirtme büyüsü olması veya ayrılık büyüsünün intihar ettirme büyüsü haline gelmesi gibi. Bazen de yön değiştiren büyü etkilemesi gereken kişiye tesir etmez, büyü ile alakası olmayan kişilerin hayatını mahveder.

Büyünün yön değiştirmesinin temel sebebi büyü sırasından yapılan bazı hatalardır. Bu nedenle kara büyü yapılırken hiçbir detay atlanmamalı ve uygulama büyük bir titizlikle yerine getirilmelidir.

Kara büyüler iyi amaçları gerçekleştirmek için yapılabilir mi?

Bazen kara büyüler aşık etmek, bağlamak, başarıyı yakalamak gibi ilk bakışta iyi görünen amaçları gerçekleştirmek için yapılmaktadır. Ancak büyünün böylesine güzel niyetleri gerçekleştirme özelliği yoktur. Kara büyü bu iyi amaçları gerçekleştirirken başka insanlara ciddi zararlar verir. Yani büyü yaptıran kişi mutluluğu yakalamak için başka insanların mutsuz olmasına neden olmaktadır.

En meşhur kara büyüler hangileridir?

Kadim büyü kitapları tarandığında en yaygın yapılan kara büyülerin şunlar olduğu görülmektedir:

Özel hayatta mutsuzluğa sebep olan büyüler

Adet kanı büyüsü, düğüm büyüsü, domuz yağı büyüsü, karabiber büyüsü, kaşık büyüsü, köpek büyüsü, Lamia büyüsü, makas büyüsü, nohut büyüsü, tırnak büyüsü, yumurta büyüsü…

Ölüme sebep olan kara büyüler

Azem büyüsü, bıçak büyüsü, papaz büyüsü

Kişinin hastalanmasına neden olan büyüler

Sabun büyüsü, hamsa büyüsü, Voodoo büyüsü

Yanlış karar alınmasına neden olan kara büyüler

İdrar büyüsü (tuvalet büyüsü)

İntihara neden olan kara büyüler

Kemik büyüsü, mum büyüsü

Kişinin delirmesine neden olan kara büyüler

Nal büyüsü, yıldız büyüsü

Kişinin ailesiyle ve çevresiyle arasının bozulmasına neden olan kara büyüler

Soğan büyüsü, kilit büyüsü

Kara büyüleri bozdurmak için hangi yöntemlere başvurulur?

Kara büyüler, insanların hayatında telafisi mümkün olmayan sıkıntılara yol açtıkları için bu büyüleri vakit kaybetmeden bozdurmak gerekir.

Kara büyüler etkili uygulamalardır ve bozdurulmaları en zor büyüler kategorisinde kabul edilir. Eğer bu büyüler başka bir büyü yapılarak bozdurulmaya çalışılırsa çok uzun süre uğraşmak gerekir. Üstelik büyünün kesin olarak bozdurulacağını söylemek yani tam netice alınabileceğini ifade etmek de mümkün değildir.

Kara büyülerin en güvenilir ve en etkili bozdurulma yolu ise büyü bozma duası okumaktır. Bu hususta Muavvizeyetyn adı verilen dua mucizevi tesirler göstermektedir. Felak ve Nas surelerinden oluşan bu tesirli dua en güçlü kara büyülerin dahi kısa sürede hükümsüz kalmasını sağlamaktadır.

Kara büyülerin etkisinde kalan kişiler büyülendiklerini bir türlü kabul etmezler ve yaşadıkları şeylerin doğal olduğunu zannederler. Bu itibarla büyü bozma dualarını daha çok yakınları okumaktadır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus duanın niyet bölümünü doğru biçimde okumaktır. Kimin için büyü bozma duası okunuyorsa onun adını duanın niyet kısmında yani duaya başlamadan önce açıkça ifade etmek büyük önem arz etmektedir.

Murad edilen şeylere kavuşmak isteyen kişilerin müracaat edeceği başka yollar var mıdır?

Kara büyülere başvurulmasının temel sebebi özel yaşamda mutluluğu yakalamaktır. Ancak bu hedefe yönelirken başka insanlara ciddi zararlar verilmektedir. Ayrıca ifade etmek gerekir ki büyü yapmak dinen caiz değildir ve büyük günah kabul edilir. Ayetlerde ve hadislerde büyünün her türü açık bir biçimde yasaklanmıştır.

Mutluluğu yakalamak ve güzel bir yaşam sürdürmek isteyen kişilere büyü yaptırmak yerine dua etmeleri tavsiye edilmektedir. Zira dua etmek kişinin isteklerinin gerçekleşmesini dilemek için yüce Rabbine yönelmesi ve ondan yardım istemesidir. Dua ederek yüce Allah’a el açan ve içten duygularla niyaz eden kişilerin inşallah elleri boş çevrilmeyecektir.

İşte bu noktada okurlarımıza çok olumlu yorumlar alan geniş kapsamlı bir dua kitabı tavsiye ederek yazımızı noktalamak istiyoruz.

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Dilerseniz konuyla alakalı olarak Soğan Büyüsü ve Güzellik Büyüsü başlıklı yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top