3 Günde Kesin Etkili İntikam Büyüsü Böyle Yapılır

İntikam Büyüsüne Dair En Etkili ve Kısa Tarifi Okuyacaksınız

Kendisinden mutlaka intikam almam gereken biri vardı, çünkü bana çok kötü bir darbe vurmuştu, beni arkadaşlarımın yanında rezil etmiş, aynı zamanda maddi anlamda sıkıntı yaşamama yol açmıştı.

  • Bunun yanı sıra beni küçük düşürmüş ve bana hakaret etmişti; bu nedenle ondan intikam alabilmek için her türlü yola başvurmaya hazırdım.

İnternette intikam alma yolları başlıklı bir arama yaptığımda güzel yöntemler bulmuştum, fakat bu yöntemler uzaktan işe yaramadığı için etkisiz kalmıştı.

En nihayetinde ben de intikam büyüsü arayışına girdim ve tesadüfen yakın bir arkadaşımın getirmiş olduğu eski bir kaynakta intikam büyüsünün bütün ayrıntılarını buldum.

  • Bu vesileyle intikam büyüsünü gerçekleştirdim ve oldukça kısa süre içerisinde istediğim o şahıstan öç alabilmenin ve ona kötülük yaşatabilmenin keyfini yaşadım.

Şimdi arkadaşımın getirmiş olduğu bu kaynakta geçen intikam büyüsünü nasıl yaptığımı ve amacıma nasıl ulaştığımı size de anlatmak istiyorum:

İntikam Büyüsü Nasıl Yapılır Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Karşı tarafa kin ve nefret duygularıyla dolu olduğunuz ve ondan gerçekten intikam almak istediğiniz herhangi bir vakitte, kendinize sessiz bir yer bulup oraya geçin, geçerken de yanınıza küçük bir taş parçası alın.

  • Yani sokakta ve caddede bulabileceğiniz herhangi bir küçük taş parçası işinize yarayacaktır ve bu işi görmenize vesile olacaktır. Bu küçük taş parçasını aldıktan sonra sessiz bir yere geçerek bağdaş kurun ve bağdaş kurduktan sonra güneşin doğduğu doğu yönüne doğru kendinizi ayarlayın.

Bu küçük taş parçasını önünüze koyup üzerine gözlerinizi kapatıp şu sözcükleri söyleyin:

  • “Ey Hüddam Marazdert, senin kudretine iltica ederek intikam büyüsünü gerçekleştirmek istiyorum, yollarımı aç.”

Bu ifadeyi gözleriniz kapalı bir pozisyonda 3 defa üst üste taşın üzerine okumalısınız ve bu işlemi yaparken de kendisinden intikam ve öç almak istediğiniz, ona kin ve nefret beslediğiniz bu kişiyi düşünmeli ve onun silüetini hayalinizde canlandırmalısınız.

Mutlaka Okumalısınız: Muska Nasıl Yapılır

İntikam Büyüsü Yaparken Bazı Çok Önemli Telaffuzlar

Bu işlemden sonra gözlerinizi açıp taşın üzerine şu tılsımlı kelimeleri okumanız gerekmektedir:

  • “İntikam ve kin, nefret ve öç duyguları, insanın en köklü ve en esaslı duygularından biridir; bu duyguları ihtiyaç hissettiğim için gerçekleştirmek istiyorum ve az önce hayalini kurduğum kişiden kesinlikle intikam alarak onun da burnunun sürtmesini arzuluyorum. Bu nedenle sana geldim Ey Hüddam Marazdert ve bu nedenle senin gücüne iltica ederek bana intikam duygusunun güzel yönlerini yaşatmanı istiyorum. Sana geldim, çünkü senden başka bu işi gerçekleştirebilecek bir güce ve kudrete sahip olan hiçbir varlık bulunmamakta. Sana geldim, çünkü sen kendisine müracaat edilen en duyarlı ve en hassas, en pratik ve en işlevsel görevli varlıklardan biri olduğun için bana da kol kanat gerecek ve bana da yardımcı olacaksın.”

Bu ifadeleri taşın üzerine okuduktan sonra şimdi taşı sağ elinize alıp ayağa kalkmalı ve götürüp gözlerden uzak bir yerde bir yere gömerek oradan ayrılmalısınız.

İntikam Büyüsü, Taşı Gizlice Gömmek ve Gizliliğin Önemi

İntikam büyüsünü bu şekilde gerçekleştirip bitirdikten sonra ise böyle bir tılsımlı uygulama yaptığınızı hiç kimseye anlatmamalı ve başka insanların bu bilgiden uzak durması için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız.

  • Çünkü intikam büyüsü bir başka kişiye aktarıldığında, kesinlikle etkisini yitiren ve kişiyi yarı yolda bırakan bir uygulama olarak bilinmektedir ve böyle de bilinmelidir.

Ayrıca intikam büyüsünü abartmadan ve duygusal anlamda kendinizi kaybetmeden yapmalısınız, çünkü büyü, abartılı bir şekilde ve duygusal bir fırtına halinde yapıldığında sadece karşı tarafa zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda yapan kişiye de yani size de zarar verebilir.

İntikam Büyüsü Neden Ciddi Riskler Taşıyor, Ne Yapmalısınız?

Bunun yanı sıra şu hususu da kesinlikle bilmelisiniz ki, intikam büyüsü, diğer bütün büyüler gibi kişinin herhangi bir yanlış adım atması halinde felaket ile karşı karşıya kalmasına yol açar, hem kişiyi hem de çevresindeki insanları tarifi imkansız ve tüyler ürpertici facialara maruz bırakabilir.

  • Bu nedenle biz değerli okurlarımıza intikam büyüsü gibi çetin ve riskli uygulamalardan kesinlikle uzak durmalarını ve imtina etmelerini tavsiye ediyoruz.

Bunun yerine de çok güçlü ve masum dualarla hayatlarının istedikleri aşamalarında mutlu ve başarılı olabileceklerini anlatmaya çalışıyoruz, bu anlamda şu tavsiyemizi kesinlikle incelemelisiniz:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top