11 Adım Duası ile Kurtuldum Allah’a Şükürler Olsun

11 Adım Duası ile Herkesin Mutlu Olması İmkan Dahilinde

Herkes neden 11 adım duasını yapmalı ve herkes neden bu duanın faziletine ulaşmalı biliyor musunuz? Ben kendi hayatımdan örnek vererek 11 adım duasını neden yapmanız gerektiğini sizinle paylaşmak istedim, yaşamış olduğum onca sıkıntıya karşın, ben bu dua sayesinde hayatımın kurtulduğunu ve yeniden yaşama tutunduğumu sizlere aktarma ihtiyacı hissettim.

  • Çünkü 11 adım duası öncesinde tamamen karanlık bir dönemeçte serseri ve avare bir şekilde dolaşıp hayatımın zindana dönüştüğünü ve hiçbir çıkar yol bulamadığını fark ettim; fakat 11 adım duasını yaptıktan sonra adeta bütün karanlıklar aydınlığa dönüştü, önüme ve içime bir nur düştü ve bu nurun aydınlatıcılığı, kılavuzluğu ve rehberliği ile hayatıma ışıklı bir şekilde devam edip ışıltılı bir ömür sürmeye başladım.

Bu nedenle siz de farklı yollara müracaat etmek, dehşetli ve sıkıntılı süreçlere girmek, başka uygulamalar ile hayatınızı zindana çevirmek yerine, kesinlikle 11 adım duasını düzgün bir şekilde ve doğru bir biçimde yapmalısınız. Bu sayede bahtiyarlığa kavuşup Allah’ın merhametine ulaşmaya başlayacaksınız.

11 adım duasını nasıl yapacağınızı anlatmaya başlamadan önce, hangi konularda size fayda sağlayacağını ve önünüzdeki engelleri hangi şekillerde kaldırabileceğini öncelikle detaylandırmak istiyorum.

11 Adım Duası Size Hangi Konularda Destek Olur?

Evet, 11 adım duası İslam alimlerine göre bir insanın kavuşmak isteyip de bir türlü kavuşamadığı ve ulaşmayı arzuladığı herhangi bir kişinin kalbine söz geçirebilmek ve onun kalp ülkesinde hüküm sürebilmek maksadıyla uygulanabilir.

  • Bu nedenle istediğiniz herhangi bir kişinin kalbini ele geçirmek ve onun kalbinde tarifi imkansız bir konuma yükselmek istiyorsanız, 11 adım duasını yapabilirsiniz.

Yine bu duayı sevgi ve muhabbet uygulaması olarak sizi terk eden ya da size ilgi göstermeyen bir kişinin kalbini iple çekmek ve tabiri caizse sımsıkı bir şekilde bağlayıp kördüğüm haline getirmek amacıyla da yapabilirsiniz.

İlgili Yazı: Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua, 40 Okumada Etkili

Ben bu uygulamayı bu amaçla gerçekleştirdim ve çok güzel sonuçlara da nail oldum çok şükür, şimdi 11 adım duası nasıl yapılır onu izah etmeye başlamak istiyorum:

11 Adım Duası En İyi Bu Şekilde Yapılır?

11 adım duası için evvela şu ifadeleri güzel bir şekilde telaffuz edebilecek bir hale gelmeli, yani bu ifadelere dilinizi tam manası ile alıştırıp artık zorlanmadan ve mümkünse ezbere bir şekilde okumaya çalışmalısınız:

“Yâ ubeydellâh. Eğisnî bi iznillâh. Ve yâ şeyhasseqaleyn. Eğisnî vemdüdnî fî qadâi havâicî. Allâhümme lekel küllü ve bikel küllü ve minkel küllü ve ileykel küllü ve entel küllü ve küllül külli, bi rahmetike yâ erhamerrâhimîn. Ve sallallâhu teâlâ alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âlihi ve sahbihi ve sellem.”

Bu güzel tabirleri yeterince çalıştıktan ve dilinizi de alıştırdıktan yani yeterince egzersiz yaptıktan sonra, şimdi yanınıza 1 adet kağıt ve 1 adet kalem alıp sessiz bir yere geçin ve kalemi elinize alıp kağıdın üst tarafına Ya Vedud esmasını yazın, orta kısmına ise Ya Mukallibe’l-Kulub esmasını yazın ve kağıdın en altına ise Ya Habib ismi şerifini yazın.

Ardından da gözlerinizi kapatıp içinizden 11 adım duasını hangi amaçla yaptığınızı düşünün ve sonra gözlerinizi açıp şu ifadeleri okuyun:

  • “İlahi, nimetlerine ulaşmak isteyen kulların, şüphesiz ki senin dergahın haricinde herhangi bir müracaat noktası ve istinat makamı olmadığını bilmektedir; yüreğimin feryatlarını ve gönlümün avazını sana duyurmak için sadece sana yönelmenin ve sadece sana iltica etmenin şerefine ulaşan bütün kulların ve mahlukatın gibi ben de aciz bir kul ve değersiz bir mahluk olarak senin kapını aşındırmak, senin merhametini dilemek ve temenni etmek ile bahtiyar addediyorum kendimi. Bu bahtiyarlık içerisinde niyetime nazar eylemini ve beni 11 adım duasının fazileti ile buluşturmanı umuyorum. Beni yarı yolda bırakma, elimden tut Allah’ım, amin.”

Bu ifadeleri kağıdın üzerine okuduktan sonra şimdi yukarıya almış olduğumuz ve dilinizi alıştırmış olduğunuz 11 adım duasının orijinal sözlerini kağıdın arka tarafına yazın, bunu bir defa yazdıktan sonra 11 defa bu ifadeleri ard arda okuyun.

Bu ifadeleri 11 defa üst üste okuduktan sonra, 11 adım duasının ilk aşamasını tamamlamış olacaksınız, bu birinci aşama perşembeyi cumaya bağlayan gün yapılmalı ve yapıldıktan sonra tamamen bitirilmelidir.

  • Ardından pazartesiyi salıya bağlayan gece aynı uygulama bir kez daha yapılmalı ve bitirilmelidir ve sonrasında çarşambayı perşembeye bağlayan gece aynı uygulama tekrar yapılmalı ve 11 adım duası bu şekilde tamamlanmalıdır.

Yukarıdaki noktalara hassasiyetle dikkat edebilirseniz, 11 adım duasının şerefine sizler de ulaşabilir, bu sayede önünüzü açıp ömrünüzü aydınlatabilirsiniz inşallah. İnternette gezerken dolaştığım ve çok etkili olduğunu bildiğim şu tavsiye de çok önemli:

Gerçekten de En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nı indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top