% 100 Etkili ve Denenmiş Hacet Duasını Öğrenin

Hacet Duası ile Muradına Kavuşan İnsanlar Arasına Girin Siz de

Herhangi bir ihtiyacınız mı bulunmakta, hayatınıza anlam katabilmek ve bundan sonraki ömrünüzü daha kaliteli, daha değerli ve daha huzur dolu yaşayabilmek için gerçekleştirmeniz gereken herhangi bir amacınız mı bulunmakta veya şimdiye kadar yapmak isteyip de yapamadığınız herhangi bir hususu artık canı gönülden talep edip yapmak mı istiyorsunuz?

  • İşte bütün bu durumları karşılayabileceğiniz, şimdiye kadar yapmak isteyip de yapamadığınız bütün hususları gerçekleştirebileceğiniz müthiş etkili bir hacet duası olduğunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

Çünkü böylesine güçlü bir hacet duasının olduğunu bilmek herkesin hakkıdır ve bu müjdeyi öğrenmek her müminin istifade etmesi gereken bir nimettir.

Hacet Duası Neden Abdestli Yapılmalı?

Ben hacet duasını öğrenmeden önce hayatımın allak bullak olduğunu, tamamen karanlıklar içerisinde hareket ettiğimi ve çıkmaz sokaklar içerisinde kalitesiz bir hayat yaşadığımı biliyorum.

  • İşin kötü tarafı herhangi bir ihtiyacımı ve arzumu gerçekleştirebilmek için Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın dergahına iltica etmek yerine yanlış yollara başvurup sefil bir hayat yaşayarak ömrümü adeta mahvediyordum.

Fakat günün birinde rüyamda gördüğüm bir yaşlı zatın bana öğretmiş olduğu hacet duasını yaptıktan sonra hayatımın gidişatı bir anda tersine döndü ve eski üzüntülü günlerim geride kaldı. Perperişan hayatım yeniden rayına oturdu, şimdi mutluluk ve saadet içerisinde her arzumu ve her ihtiyacımı Allah’a arz ediyorum.

Şimdi bana öğretilen hacet duasını sizin de bilmeniz gerektiğini düşündüğüm için detaylarıyla size anlatmak istiyorum.

  • Evvela hacet duasını yaparken abdestli olmaya gayret göstermelisiniz, mümkünse ihtiyacınız olmamasına rağmen boy abdesti almanız daha faziletli olacaktır.

Fakat böyle bir durum mümkün değilse normal bir abdest almanız da kafi olacaktır, abdestinizi alıp sessiz bir yere geçerken de yanınıza bir kağıt parçası almanızda fayda var. Çünkü…

Hacet Duası Yaparken Bir Adet Kağıt ve Lokman Suresi 7. Ayeti Bilmelisiniz

  • Evet, rüyamda gördüğüm yaşlı zat bana hacet duasını yaparken Lokman Suresinin 7. ayetini okumam gerektiğini ifade etti, bunun yanısıra bir kağıt parçasına ihtiyacım olduğunu da dile getirdi.

İşin garip tarafı ve hala çözemediğim ilginç yanı ise şu oldu ki uyandığımda Lokman Suresinin 7. ayetinin ezberimde olduğunu fark ettim. Daha önce Lokman Suresini hiç okumamış olmama rağmen bu ayetin ezberimde olması beni gerçekten hayrete düşürdü. Anlatmaya devam ediyorum:

Şunu da Okumak İsteyebilirsiniz: Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Sessiz bir yerde yanınıza bir kağıt parçası alıp kıbleye doğru dönerek bu kağıt parçasını sağ avucunuzda tutup kağıdın üzerine Lokman Suresinin 7. ayetinin 7 defa telaffuz etmelisiniz.

Lokman Suresi 7. Ayet

“Ve izâ tutlâ aleyhi âyâtunâ vellâ mustekbiren ke en lem yesma’hâ ke enne fî uzuneyhi vakrâ, fe beşşirhu bi azâbin elîm.”

Lokman Suresinin 7. ayetini 7 defa kağıdın üzerine okurken aynı zamanda Allah’ın rahmetini düşünüp hacet duasını hangi maksatla yaptığınıza da eğilmeli, yani niyetinizi derinleştirip o niyetin hayalini kurmalı ve gözünüzde canlandırıp Allah’ın size bağışta ve ihsanda bulunacağını da hayal etmelisiniz.

Hacet Duasında Kağıdın Üzerine Ne Okumalısınız?

Ardında kağıdı önünüze koyup şu ifadeleri okumalısınız:

  • “Lokman Suresi, biz müminlere şifa ve rahmet olarak indirmiş olduğun Kur’an-ı Kerim’de bulunan 114 sureden sadece bir tanesidir, Lokman Suresinin 7. ayeti de 6666 ayetten sadece bir tanesidir. Bu mübarek ayeti vesile kılarak diğer bütün ayeti kerimelerin yüzü suyu hürmetine ve Lokman Suresini vesile kılarak diğer bütün surelerin hatırına bana hacetimi ve ihtiyacımı karşılayacak güzellikler ihsan etmeni talep ediyorum Allah’ım, amin.”

Hacet duasını bu şekilde tamamladıktan sonra önünüzdeki kağıt parçasını 4 defa katlayarak adeta bir muska gibi yapmalı ve bu muska gibi olan kağıdı yanınızda taşıdığınız süre boyunca hacetinizin ve ihtiyacınızın karşılanacağını, Alemlerin Rabb’i olan Allah’ın size de ihsanda bulunacağını ve sizi de fazilet içerisinde yaşatacağını düşünmelisiniz.

Hacet duasını yaparken aynı zamanda şu hususa da kesinlikle dikkat etmeniz gerekir ki bu uygulama sadece perşembeyi cumaya bağlayan gece yapıldığında etkili olmaktadır.

  • Bu nedenle siz de perşembeyi cumaya bağlayan gece vaktini esas almalı ve yatsı namazından sonra (yani perşembe günü yatsı namazını eda ettikten sonra) bu duayı yapmalısınız.

Bu şekilde Allahu Teala’nın merhameti sayesinde hacet duası gerçekleşmiş olacak ve sizler de meşru olan dileklerinizi yerine getireceksiniz inşallah.

Hacet Duası ve Müthiş Bir Öneri Daha

İslam alimleri bu ve buna benzer hacet duaları dışında çok etkili ve mucizevi sonuçlara vesile olan değişik dualar da aktarmışlardır. Bu anlamda karşılaşmış olduğum mucizevi duaların bulunduğu şu eseri de kesinlikle tavsiye ediyorum:

Gerçekten de Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı, çok güçlü dualarla dolu muazzam bir kitap. Okuyucu yorumlarını okuyunca mucizeye zaten şahit olacaksınız. Bu kitap gerçekten hayatınızı değiştirecek.

Şuraya tıklayıp Kenzül Dua kitabını indirin.

Gideceğiniz sayfada bunlar gibi daha yüzlerce mucizevi yorum var, artık kendinize bir fırsat vermenin vakti geldi:

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top